Донецкий техникум промышленной автоматики

Дмитро Голубов. У грудні 2011 року Сергій Мавроді отримав громадянство Бразилії


В цьому році піраміда припинить своє існування, так як виплачувати тисячні відсотки можна, але не довго, поступовий відтік вже почався в останні дні. Все почнеться з заяву Мавроді про вплив із зовні, про спецслужби, уряді РФ, екстрасенсів, які знову завадять йому працювати. Більш того, дуже дивним виглядає отримання паном Мавроді в грудні 2011 року бразильського паспорта, може бути він збирається їхати туди, так як знає, що Бразилія не видає своїх громадян, а тим більше громадян, чия дитина народилася в їх країні.

Сергій Мавроді прокоментував атаки на сайт в своєму відео блозі:

«Спамери запустили новий спам, де рекламували наш новий домен. Вони пишуть листи нібито від пошти нашого хостера. Тепер хостера нашому не дають працювати, сотні тисяч листів до них приходять кожен день. Вони відключили нам хостинг, сказали, що ми вас терпіли аж 5 місяців, але не хочемо втрачати клієнтів через ваш спаму. Наші системні адміністратори дзвонять до Німеччини і просять включити сайти хоча б до того часу, поки ми не переїдемо на новий хостинг. Йде серйозна робота спецслужб, ця атака коштує великих грошей. Рано чи пізно це повинно було статися, і це показує повну безпорадність влади. У влади немає законних методів боротьби з нами. Борючись зі «злом», вони використовують абсолютно незаконні методи. Якщо за нас взялися спецслужби, то грошей у них повно і вони будуть знищувати ланцюжки сайтів. Мені здається, нам слід створити мережу і працювати через е-мейл », - заявив Мавроді.

Інтернет партія України в свою чергу і далі буде максимально ізолювати суспільство від Мавроді в міру своїх сил. Нашим фахівцям вдалося обмежити доступ Мавроді до частини його поштових скриньок. Мавродий, у вас є тільки один шанс припинити свій кошмарний сон - відмовитися приймати вклади від громадян України, повернути всім вкладені кошти і забратися назавжди з нашої країни. Інакше ваш нервовий сміх не припиниться до нового арешту. Ви можете зробити хоч 100 сайтів - один за одним вони будуть знищуватися. У багатьох людей погана пам'ять: в 1994 році, коли сталася ця афера, багато людей покінчили життя самогубством, були тисячі інсультів і інфарктів. Я не хочу, щоб це повторилося з нашими громадянами ще раз. Піраміду контролюють чотири депутата Держдуми РФ, які і оплатили зйомки фільму «Піраміда». У найближчі місяці почнуться затримки з виплатами, кулі припиниться. Забирайте гроші якомога швидше!
Пост розміщений стороннім користувачем нашого сайту. Думка редакції може не збігатися з думкою користувача

Людина публічно радить забирати гроші. У піраміді таку пораду з точки зору користі має сенсу, а виключно шкідливий.
Це звичайний провокатор.

Відповісти

Домен sergey-mavrodi.com відновлений. Сайт працює.
Правда поки що нестабільно. Тривають масові хакерські атаки інтернет ресурсу МММ-2011, відповідальність за які взяв на себе Голубов.
Але робота ведеться і в найближчим часом робота сайту повністю відновиться.

Відповісти

Голубов, як терорист - взяв на себе відповідальність за певні (масштабні) дії проти людства. Стандартна схема. Спочатку вони беруть на себе непосильну ношу - під виглядом месії, а потім стають об'єктом полювання громадян.

Відповісти

Попередив всіх Мавроді, коли відкрито заявив про те, що МММ-2011 це фінансова піраміда і її учасники ризикують своїми грошима.
Але поки що немає жодної людини, яка б не зміг отримати свої гроші назад.
Вже більше року всі отримують свої гроші з обіцяними відсотками.
А Голубов - інтернет терорист справжнісінький. Незаконними методами намагається блокувати ЗАКОННО існуючі сайти.

Відповісти

Голубов, ти епічної ИДИ ОТ))
Сидів би собі тихо не привертаючи уваги. Це ж треба додуматися на весь світ розтрубити, що ти таки да займаєшся розсилкою спаму і причетний до RBN. Доля akaBoa тобі не урок?
Я ось думаю - як скоро тепер до тебе добереться USCYBERCOM? Пропоную навіть робити ставки хто швидше - вкладники МММ або американці))
ПС. А ти не подумав що ти до всього ще й депутатів підставив. Тепер під них теж копати почнуть.

Відповісти

Голубов, ти епічної идио Т))
Сидів би собі тихо не привертаючи уваги. Це ж треба додуматися на весь світ розтрубити, що ти таки да займаєшся розсилкою спаму і причетний до RBN. Доля akaBoa тобі не урок?
Я ось думаю - як скоро тепер до тебе добереться USCYBERCOM? Пропоную навіть робити ставки хто швидше - вкладники МММ або американці))
ПС. А ти не подумав що ти до всього ще й депутатів підставив. Тепер під них теж копати почнуть.

Відповісти

ну що тут сказати, Мавродий - злий геній, але не страшний він, як страшні ті, хто за ним стоять ...

Відповісти

З тобою, мразота, «це» робитимуть не двічі, аа щогодини і щохвилини! Отримаєш найкраще місце під шконярой - будь спокійний! Про твоє кардерством дуууже багато хто знає, все тільки починається ...

Відповісти

Пан Голубов, то що ви вважаєте людей за лохів НЕ МММ винувато !! Покладіть 100 $ і переконайтеся в тому, що СИСТЕМА ПРАЦЮЄ. А раз цього не зробили ще, то невідомо хто з нас ЛОХ !!!

Відповісти

Пан Провокатор, ця армія не лохи, а люди, які роблять свій власний усвідомлений вибір. Це їхнє життя, і ти туди не втручайся. І щось мені підказує, що якщо їх свободою вибору і слова знову попруть, як робили завжди, то цю армію вже ніщо не зупинить.
П.С .: вони, між іншим, і тебе вибирати будуть (або не будуть), якщо ти вже депутат. Або ти про це вже подбав?

Відповісти

Чуєш, чумоход, ти б визначився чого ти хочеш: 15 тис $ нашантажіровать, або «відстоювати інтереси народу України».
http://www.048.ua/article/109753 пост 20.01.2012 18:44

Відповісти

Перепрошую за оффтоп, але хотів поцікавитися, це ваш твір, або просто ваші дані використовували для створення цього банера? http://scanlab.name/banners/scanlab.name2.swf

Відповісти

Голубов відверто бреше і не червоніє! Громадянство Бразилії? Інфу побачив в страшному Кумарі по укурка? Ще дітей пріпрлетает. Навіщо знищувати те, що не приносить шкоди, а тільки користь. Значить в верхах вже все трясуться від страху, страху втрати влади. Почитай як працює система, перш ніж заявляти, що гроші у Мавроді, і він їх повинен типу повернути.

Відповісти

Плюс до цього думаю має сенс поспаміть і попрізивать американців та ін. Вступати в твою г-партію! Посилаючись на твій пана сайт! Так що, готуйся, і запам'ятай: ти перейшов грань, яку не слід переходити! Раджу тобі озиратися по сторонах і дивитися під ноги частіше!

Відповісти

На якій підставі ви взагалі маєте право «максимально ізолювати суспільство» від когоби-то не було. Люди самі мають вирішувати, що їм робити і як поступати.

Відповісти

коментарів замало ... видно не пропускають ... бо негативних багато ...
і що ти таке Голубов говориш про \ "Все почнеться з заяву Мавроді про вплив із зовні, про спецслужби, уряді РФ, екстрасенсів, які знову завадять йому працювати \" коли ти ж і сам сказав що це ти прикрив сайт: \ "Ми довго не могли ліквідувати цей притон, але сьогодні удача посміхнулася нам, і ми переконали компанію Nicline в тому, що для їх компанії буде вигідніше не надавати послуги пану Мавроді. \ "... як би поганий Мавроді знову обманює народ а ти тута ні до чого? ... а ти не заважай роботі МММ і тоді не буде паніки і ніхто не постраждає, а й вобще в нас в Україні якось вже в звичку ввійшло без суду і слідства садити і відбирати все що хочеться ...

Відповісти

Ви можете бути прихильниками МММ можете противниками. Але Російський суд визнав МММ-2011 законною. В Україні так само жоден контролюючий орган не зміг реально виявити порушень закону в діяльності МММ-2011.
Всі беруть участь добровільно і знають про ризики.
Діяльність МММ-2011 є цілком законною.
Отже дії Голубова з блокування сайту Мавроді це СПРОБА ВВЕСТИ ЦЕНЗУРУ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ. Причому незаконними шляхами, влаштовуючи ддос атаки, масові спам-розсилки та шантаж реєстраторів доменів і хостерів.
Дуже цікаве поведінку для лідера інтернет-партії, що намагається комп'ютеризувати країну.
Особистість Мавроді і його проект неоднозначні.
А ось Голубов однозначно злочинець.

Відповісти

«Такий компанії взагалі не існує! В природі! Заявив Мавроді про МММ-2011
Так якщо Вас не існує, яка ж цензура може бути?

Відповісти

Ви про що? Слова «цензура» не знаєте?
Конституцією встановлено право кожного вільно поширювати інформацію. Там не написано, що на людей з прізвищем Мавроді ця норма не поширюється. Інтернет і популярний тим, що інформація в ньому не піддається негласної цензури.
Хочете закрити сайт - робіть це по закону. А чи не доручайте хакеру з сумнівним минулим ... та й справжнім.
Україна це правова держава або що?
Якщо всякі товариші типу Голубова почнуть хакати і підставляти неугодні їм сайти, то інтернет втратить всю свою перевагу. До речі зроблено це виключно з метою самопіару, якщо хто ще не зрозумів.
Як сьогодні влада України дали добро Голубову на хакерські підстави сайту Мавроді, так завтра вони дадуть добро на ці ж дії щодо опозиції влади і будете ви в своїй Україні сидіти як раби до кінця часів.
PS А взагалі це дрібниця звичайно. У порівнянні з тим, через що МММ-2011 вже довелося пройти, Голубов це так ... лупа дрібна.
Просто несподівано вийшло. Думаю протягом декількох днів робота сайту Мавроді порожниною налагодиться. А ось реклама з усього цього непогана вийшла.

Відповісти

«До речі зроблено це виключно з метою самопіару»
Подивіться як він сам пояснює свої мотиви:
http://www.048.ua/article/109753 пост 20.01.2012 18:44

Відповісти

Голубов ...! Я бачу, що тобі на думку народу наплювати! Я тебе попереджав неодноразово, але як говоритися право вибору за кожним з нас.Знай одне, що кожен твій необачний крок робить нашу зустріч неминучою. Синок задумайся. З найкращими побажаннями твій АНГЕЛ ОХОРОНЕЦЬ.

Відповісти

Ех підкріпили б противники МММ в колективі з владою свої знання про те що таке долар, і послухали б що пропонує Мавроді, він пропонує перехопити першість резервної валюти, і щоб Росія диктувала свої умови, а не Америка, а де Мавроді там і щасливий народ. А коли не приймають пропозицію Мавроді, значить є якийсь свій інтерес. :) Дмитро Голубов або Вам байдуже майбутнє ваших нащадків ???? А боротися з МММ марно, на папірці будемо облік вести, і сарафанне радіо працювати! :)

Відповісти

Автору цих гучних слів, Дмитру Голубову: Обоснуй! математично ЩЕ ЯК ТО
Я морально обгрунтую користь від піраміди: Люди навчені квартири не закладати, решта на користь, гірше вже точно не буде
Якщо ти прийдеш в ммм останній значить у тебе до останнього моменту було все добре.

Відповісти

Так що з ним говорити, хто він, Голубов гніDа, гроші у людей крав, а тепер сидить викаблучується, його місце в місцях не таких віддалених! та й ще з ознаками кретинізму (бразильський паспорт, у Сергія Мавроді по суду боргів виші даху, він не виїзний). Що за фуфло цей Голоби тут заявляє, кретіN чистої води.

Відповісти

> «Якщо ти скажеш НІ - я помру! ".
> Вона сказала немає.
> Через 50 років він помер.
Вигідно говорити, що знаєш, чим все скінчиться :-) все завжди закінчується однаково :-) а про тривалість провісники кінця завжди замовчують :-)

Відповісти

Передсмертні конвульсії скривдженого Діми) Не вдався його план і голос перейшов на зрив, тексти стали емоційними, скоро розплачеться як дитина)) Хотілося б почути хоч один доказ затвердження того що:
1. З чого взяла, що Мавроді отримав громадянство Бразилії
2. З чого взяв що МММ контролюю чотири депутата держдуми РФ
3. З чого взяв що почнуться невиплати і система завалиться? Подібних провакация було море, але дана - виглядає рекордсменом по ідіотські)

Відповісти Ще коментарі: 1 2 3
Правила
Записи в блогах:

Доля akaBoa тобі не урок?
Я ось думаю - як скоро тепер до тебе добереться USCYBERCOM?
Доля akaBoa тобі не урок?
Я ось думаю - як скоро тепер до тебе добереться USCYBERCOM?
Або ти про це вже подбав?
Громадянство Бразилії?
Інфу побачив в страшному Кумарі по укурка?
К би поганий Мавроді знову обманює народ а ти тута ні до чого?
Слова «цензура» не знаєте?
Україна це правова держава або що?