Донецкий техникум промышленной автоматики

DJUICE подарує новим абонентам смартфони та сотні SMS і MMS

Підключайся до тарифного плану «Альо, Квартал!» Або «Альо, квартал! Мій регіон », поповнюй рахунок на 40 або більше гривень і отримай один з гарантованих подарунків: сучасний смартфон« Київстар Terra », або 100 SMS, або 100 MMS на номери операторів мобільного зв'язку України.

Оголошуємо про старт новорічної акції від DJUICE! Щоб отримати гарантований подарунок - смартфон « Київстар Terra », Або 100 SMS, або 100 MMS на номери операторів мобільного зв'язку України тобі необхідно придбати стартовий пакет з тарифним планом« Альо, квартал! »Або« Альо, квартал! Мій регіон », поповнити рахунок на суму від 40 гривень і зателефонувати на номер 9595. У відповідь ти одразу почуєш, який подарунок ти щойно отримав!

Якщо тебе чекає телефон, тобі зателефонують і розкажуть, де його отримати, а відправляти подарункові SMS або MMS ти зможеш після того, як отримаєш SMS повідомлення про нарахування.

І це ще не всі подарунки від DJUICE! З сьогоднішнього дня ти можеш замовити безкоштовну пісню «Зимовий ді-джингл від djuice» з рекламного ролика замість гудків! Дзвони 465 і порадуй своїх друзів класним ді-джинглом!

« Альо, квартал! »І« Альо, квартал! Мій регіон »- це унікально вигідні пропозиції для приємного спілкування з друзями і розваг!

Офіційні правила акції на сайті DJUICE .

DJUICE завжди дарує найкращі подарунки!

Акція проходить з 28.11.2012 по 28.02.2012. Вартість хвилини дзвінка на номер 465 становить 0,10 грн (тарифікація починається з 13-ї секунди). Абонентна плата за користування послугою «Ді-Джингл» становить 0,15 грн / день. Термін дії акційного ді-джинглу - 7 днів. Вартість продовження терміну дії ді-джинглу - 0,20 грн в день.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про національний операторі телекомунікацій «Київстар»

«Київстар» - оператор №1 на ринку мобільного зв'язку, один з найкращих брендів в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв'язку «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. Сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE / GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах. «Київстар» надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес».

«Київстар» - досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Мережа широкосмугового інтернету (послуга «Домашній Інтернет») функціонує у 138 містах України.

«Київстар» є українською бізнес-одиницею VimpelCom Ltd. - глобальної телекомунікаційної групи, яка працює на ринках країн Європи, Азії та Африки. www.kyivstar.ua , www.djuice.ua , www.beeline.ua , www.vimpelcom.com