Донецкий техникум промышленной автоматики

Дика індичка увірвалася в ресторан в День подяки

Дика індичка увірвалася в будівлю ресторану в Пенн-Хіллс, штат Пенсільванія. Інцидент стався напередодні, коли в США відзначали День подяки, одним з традиційною стравою для якого є запечена в духовці індичка. Дика індичка увірвалася в будівлю ресторану в Пенн-Хіллс, штат Пенсільванія

Що опинилася не в той час і не в тому місці індичка, як повідомляють в правоохоронних органах, провела ніч на дереві неподалік від ресторану, відзначає ІТАР-ТАСС . Вранці, мабуть, не до кінця прокинувшись і не зорієнтувавшись в просторі, птиця вирушила в політ. Індичка врізалася в товсте вітринне скло, пробила його і впала на підлогу в залі закладу громадського харчування.

Читайте: Обама відзначив День подяки разом з сім'єю .

У момент події в ресторані нікого не було, тому в результаті раптової появи птиці ніхто не постраждав. Сама індичка не вижила, а кухарі вирішили не упускати можливість заощадити і приготувати дісталася даром птицю, пише "Главред" . Її подали до столу, як і мільйони інших її родичів по всій країні.

На День подяки, як відомо, готують індичку з соусом, а також гарбузовий пиріг. як повідомляє Lenta.ru , На стіл також ставлять велике блюдо з гарбузами, виноградом, кукурудзою, яблуками, апельсинами та іншими плодами, що символізують осінній достаток.

Читайте найцікавіше в рубриці "Цікаві новини"