Донецкий техникум промышленной автоматики

Детройт заслужив звання "найкривавішого міста США"

Детройт заслужив звання "найкривавішого міста США". Фото: & nbsp; thisisusa.ru

Детройт заслужив звання "найкривавішого міста США" https://cdn.segodnya.ua/img/article/4618/59_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4618/59_tn.jpg 2013-09 -21T21: 20: 00 + 03: 00 Світ ФБР опублікувало статистичні дані про злочини в США

ФБР опублікувало статистичні дані про злочини в США за минулий рік, які наводить газета " Вашингтон пост ". За даними ФБР, 69% всіх вбивств в цій країні відбувається з використанням вогнепальної зброї. Їх кількість зросла майже на два відсотки в порівнянні з позаминулим роком, повідомляє Російська газета .

Згідно з цими матеріалами, вперше за останні роки комерційна столиця США - Нью-Йорк - поступився Чикаго перше місце в списку найбільш "кримінальних міст Америки". Тут в минулому році відбулося 500 убивств, що пояснюється війною вуличних банд і різким сплеском насильства в цьому місті.

За три роки 36 населених пунктів в США оголосили про своє банкрутство
Якщо взяти до уваги чисельність населення, то тут з явним відривом лідирує Детройт: в місті з 386 вбивствами за минулий рік в перерахунку гине один з 1832 жителів. Як відомо, столиця американського автопрому переживає глибоку криза , Влада міста оголосила про банкрутство. З Детройта, кидаючи свої будинки, їдуть корінні жителі, зараз колись процвітаюче місто на три чверті складається з афроамериканців.

У Нью-Йорку відзначається зниження числа тяжких злочинів, тут в минулому році відбулося "всього" 419 вбивств. У п'ятірку найнебезпечніших міст США також увійшли Філадельфія - 331 вбивство і Лос-Анджелес з 299 вбивствами.

Всього, за даними ФБР, кількість тяжких злочинів в США за останні роки демонструє тенденцію до неминучого зростання. Особливо лякає правоохоронців ця тенденція в американських містах з населенням від 500 000 до мільйона чоловік. Кількість тяжких злочинів в них виросло за рік на 9,7%.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку