Донецкий техникум промышленной автоматики

Desygner - створення онлайн дизайну банерів, соц.сетей, постерів

Щоб самостійно створювати онлайн дизайни привабливих обкладинок соц.сетей, візиток або листівок, зовсім необов'язково бути професійним фахівцем і використовувати дорогі програми. В інтернеті є маса безкоштовних якісних ресурсів, що дозволяють «генерувати» красиві художні та презентаційні матеріали на основі готових шаблонів і робити це абсолютно безкоштовно! Одним з таких рішень є Desygner - безкоштовний сервіс, призначений для створення дизайнів онлайн банерів, постерів та інших тематичної графіки.

Desygner

Раніше в блогах згадувалися схожі сайти, наприклад, Canva для дизайну соц.сетей або сервіс PromoRepublic , Який полегшує вам постинг оригінальних заміток в своїх соціальні акаунти. Desygner може стати відмінним їх доповненням або навіть альтернативою.

За допомогою даного проекту ви без особливих зусиль зможете реалізувати:

 • обкладинку для електронної книги;
 • листівку;
 • рекламний банер;
 • плакат / дизайн постера;
 • листівку;
 • візитку;
 • презентацію, резюме та ще безліч інших речей.

обкладинку для електронної книги;  листівку;  рекламний банер;  плакат / дизайн постера;  листівку;  візитку;  презентацію, резюме та ще безліч інших речей

У вбудованій бібліотеці є значний набір редагованих заготовок, крім того, користувачі можуть створювати графічний дизайн самостійно з нуля, визначаючи розміри і самі підбираючи основний фон. Сервіс зручний, простий в освоєнні, в налаштуваннях є російська мова.

Сервіс зручний, простий в освоєнні, в налаштуваннях є російська мова

Основні функції вбудованого редактора Desygner дозволяють:

 • додавати на заготовки текст, логотипи, кліпарт, фони, марковані списки;
 • використовувати такі інструменти обробки зображень як: заливка, обведення і вирівнювання тексту, поворот, зміна порядку розташування шарів, зміна розміру і положення окремих елементів;
 • застосовувати прозорість, художні ефекти (фільтри), що особливо актуально при створенні дизайну в соціальних мережах;
 • завантажувати зображень з жорсткого диска;
 • скасувати виконані дії при необхідності, скориставшись історією операцій;
 • і навіть працювати через мобільний додаток.

додавати на заготовки текст, логотипи, кліпарт, фони, марковані списки;  використовувати такі інструменти  обробки зображень  як: заливка, обведення і вирівнювання тексту, поворот, зміна порядку розташування шарів, зміна розміру і положення окремих елементів;  застосовувати прозорість, художні ефекти (фільтри), що особливо актуально при створенні дизайну в соціальних мережах;  завантажувати зображень з жорсткого диска;  скасувати виконані дії при необхідності, скориставшись історією операцій;  і навіть працювати через мобільний додаток

По суті, в сервісі у вас є основні функції графічного редактора . Всі проекти автоматично зберігаються в бібліотеку користувача. Готову картинку можна скачати в форматах JPG / PNG / PDF , Роздрукувати або поділитися нею через соціальні мережі. На відміну від багатьох ресурсів для самостійного створення онлайн дизайну, розробники Desygner власних логотипів на зображення не ставлять, тому їх можна використовувати в будь-яких завданнях, в тому числі комерційних. Все тут гранично просто, як показано на відео:

Є, правда, одна маленька деталь. Хоча послуги сервісу і надаються на безоплатній основі, вбудована бібліотека елементів оформлення частково «заблокована». Так часто роблять в подібних проектах щоб мати можливість розвивати їх надалі. Юзер знайомиться з функціональністю, намагається продати дизайн соціальних мереж, банерів та ін., Після чого вирішує чи буде він використовувати сайт на постійній основі.

Щоб розблокувати бібліотеку, вам потрібно переконати приєднатися до спільноти Desygner як мінімум трьох друзів або перейти на преміум-версію, заплативши три американських долара. В принципі, це не так вже й багато за можливість створити дизайн онлайн самостійно на основі готових шаблонів і з потужними інструментами.