Донецкий техникум промышленной автоматики

Дешевий хостинг для сайту - бізнес в надійних руках

 1. Надійність і ціни російського хостингу
 2. Проста і зручна панель управління
 3. Чуйна і ввічлива служба підтримки
 4. Всім клієнтам SSL-сертифікат надається безкоштовно
 5. Доступність і інші плюси
 6. Мінуси і висновки

Параметри хостингу Вік хостингу (за даними Whios) 2008.12.07 ★★★★★ Uptime (на момент огляду) 99.98% ★★★★ ☆ Тих. підтримка (Support) Чат (миттєво). Тікет-система (в середньому 10 хв.) ★★★★★ Загальне враження Дуже зручна ПУ. Приємний дизайн ★★★★★ Ціна Прийнятна ★★★★ ☆

Так уже склалося в наш час високих технологій, що жоден бізнес не може повноцінно розвиватися без Інтернету, а саме без web-сайту і соціальних мереж.

Природно ресурс повинен десь розташуватися і часом знайти і замовити надійний і в той же час дешевий хостинг для сайту буває не так вже й легко.

При пошуку хостингу для свого сайту, найчастіше натикаєшся на відгуки та рекомендації від інших користувачів. І це правильно, адже ніхто краще не розповість про своє хостинг-провайдера, ніж сам клієнт. І я тут не виняток, сьогодні спробую виділити всі переваги і якщо згадаю, то і недоліки свого хостингу, з яким я з 2014 року.

Так само як і в реальному бізнесі, де потрібно надійне приміщення для зберігання товарів, сайту потрібен надійний хостинг.

Знайшовши безкоштовне приміщення для зберігання продукції, вам ніхто не гарантує його збереження і не забезпечить надійний захист. Теж саме і з хостингом, безкоштовний - значить ненадійний.

Краще нехай буде дешевий хостинг, але все ж хтось буде нести невелику відповідальність за ваш онлайн-бізнес і захистить конфіденційність ваших клієнтів ...

Надійний російський і недорогий хостер webhost1 . Він відмінно підходить для початківця бізнесу, Інтернет-магазину, блогу або статейніка, для компаній або простого Лендінгем Пейдж - завдяки доступним розцінками на послуги і простоті у використанні.

Безпека, якість, надійність і багаторічний досвід роботи - ось найсильніші сторони хостингу.

Також, хостинг може похвалитися компетентної службою підтримки, яка оперативно відповідає на запити користувачів. А тепер докладно розглянемо кожне з достоїнств російського сервісу.

Надійність і ціни російського хостингу

Все обладнання розташовується в відомих дата-центрах на території Росії і Європи. Технічними рішеннями виступають сучасні та надійні серверні системи. Гнучке ціноутворення - важлива перевага сервісу. Кожен веб-майстер зможе вибрати потрібний тариф, в залежності від кількості сайтів, завантаження процесора сервісу та необхідного дискового простору. Ось основні тарифи:

 1. SSD 1. Вартість від 85 рублів на місяць при замовленні на 1 рік. Щомісячна оплата складе 100 рублів.
 2. SSD 4. 170 рублів при замовленні на 12 місяців, підсумовувана ціна 2040 рублів - економія 15%.
 3. SSD 8. 297.5 р. в місяць при річній оплаті хостингу.
 4. SSD 10. 425 рублів при замовленні хостингу на рік. -15%.
 5. SSD 15. 637.5 рублів вартість замовлення хостингу за умови оплати на рік вперед. -15%.
 6. SSD 25. 1190 р. економія 210 рублів щомісяця або 2520 в рік при річному замовленні хостингу.

Цифра після SSD - означає кількість GB дискового простору.

Проста і зручна панель управління

Кожен веб-майстер керує своїми сайтами через панель Webserv24, вона була розроблена фахівцями webhost1 . За рахунок цього, у вартість надання послуг не входять витрати на придбання стороннього програмного забезпечення.

Панель дуже зручна і проста у використанні, вона нічим не поступається відомим традиційним варіантам. За твердженнями тих користувачів, які мали досвід роботи з іншими панелями, Webserv24 значно перевершує їх по ряду параметрів.

Чуйна і ввічлива служба підтримки

Зв'язатися з технічною підтримкою можна за допомогою тікетной системи, вона розташовується в уже згаданій панелі Webserv24. Цікавлять питання задаються і в спеціальному чаті. Інші способи зв'язку з техпідтримки: форум, Skype і ICQ. Відповіді на найпоширеніші і часто задаються можна знайти в розділі FAQ.

Самі користувачі говорять про те, що служба технічної підтримки готова йти назустріч веб-майстрам! При вирішенні питань враховується особливість кожної ситуації, до проблем клієнтів підходять індивідуально. Важливий момент: якщо веб-майстру терміново потрібні додаткові ресурси, співробітники тих. підтримки готові надати їх! Це докладно описано у відгуках про хостера, які можна знайти в Інтернеті.

Всім клієнтам SSL-сертифікат надається безкоштовно

Сьогодні наявність SSL-сертифікату на комерційному сайті є необхідністю, про це заявляє Google. Всі сайти не мають SSL-сертифікат, будуть знижені у видачі, а це втрата клієнтів і слідчо повільна «загибель» бізнесу. До того ж, незабаром це торкнеться і сайтів, які не є комерційними, тобто блоги і т. П. Ресурси, про це активно ведуть дискусії на форумах.

Хостинг webhost1 один з перших подбав про своїх клієнтів і дуже вчасно надав всім своїм існуючим і майбутнім клієнтам SSL-сертифікат безкоштовно . Вам не потрібно розбиратися в його установці, досить включити «безкоштовний LetsEncrypt» в панелі управління і все. До того ж, при підключенні SSL-сертифіката не потрібен виділений IP-адреса.

Доступність і інші плюси

Також хочу розповісти про відмінний «каналі» доступності на хостингу. Розміщення на ньому сайти з легкістю витримують величезні навантаження. Якщо на ваші ресурси щодня заходить 4-5 тисяч унікальних користувачів, вибирайте саме цей сервіс! З інших плюсів виділимо:

 • Безкоштовна установка - якщо ви не впевнені.
 • На хостинг можна встановити більшість CMS в один клік.
 • Безкоштовний тестовий період. Всім новим веб-майстрам надається можливість безоплатного використання сервісу протягом 7 днів.
 • Залежно від часу, на яке набувається тариф, надається знижка при реєстрації в розмірі 15%.
 • Хостинг з перенесенням сайту. Вам безкоштовно перенесуть сайт на хостинг.
 • Можливість відкриття власного поштового ящика та багато іншого ...

Мінуси і висновки

Якщо покопатися в Інтернеті, то можна знайти і негативні відгуки про цей хостингу, особисто я, за весь час розташування своїх сайтів на ньому ні знайшов глобальних мінусів, через які хотів би змінити хостинг. Дрібні недоробки звичайно є, куди без них ?! Ідеальних, на 100% задовольняють хостерів не існує в принципі, на 100% навіть батьківство не визнають. Якщо почитати уважно відгуки, які виражені в негативі, можна помітити, що це клієнти, які порушували правила і ігнорували попередження, співробітникам нічого не залишалося, як тільки видалити сайт порушника. Загалом моя оцінка 9.99 по 10 бальній шкалі.

Дрібні недоробки звичайно є, куди без них ?