Донецкий техникум промышленной автоматики

Де купити б / у велосипеди в Барселоні

  1. Ciclos Ratera
  2. Goobici
  3. Todobicis
  4. Vibbo
  5. BikeZona
  6. Re-Nuevo
  7. Cash Converters

Барселона - це, в основному, рівнинний місто, сонячна погода якого запрошує місцевих жителів і гостей на хорошу прогулянку на велосипеді. Велосипед може виявитися вашим найкращим союзником в місті. Щоденне використання велосипеда також значно поліпшить ваше здоров'я, роботу серця, м'язів і допоможе вивести токсини. Якщо ви плануєте використовувати велосипед як свого офіційного транспортного засобу в місті, подумайте про покупку уживаного в одному з численних професійних магазинів по всьому місту. Де купити б / у велосипеди в Барселоні - про це в статті ShBarcelona .

Ciclos Ratera

Барселона - це, в основному, рівнинний місто, сонячна погода якого запрошує місцевих жителів і гостей на хорошу прогулянку на велосипеді

Photo via Pexels

Ciclos Ratera - Bicis Ocasion Barcelona - це магазин, присвячений покупці і продажі старих велосипедів, скутерів, електричних велосипедів і інших. Магазин працює з такими брендами, як BH, BMC, Niner, Scott, Cannondale, GT Bicycles, Alpcross, Argon 18 і Trek.

Всі велосипеди поставляються з гарантією від 6 до 12 місяців, в залежності від того, чи є вони гірськими або прогулянковими велосипедами.

Ciclos Ratera працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 13:30, а потім з 16:00 до 20:00. Якщо ви плануєте відвідати магазин в суботу, уточніть, чи будуть вони відкриті.

Розташування: Passeig Sant Joan, 182

Goobici

Goobici - це веб-сайт, де люди, які продають і купують велосипеди . На сторінці продаються як старі, так і нові велосипеди, і ви можете адаптувати пошук до вашим конкретним бажанням, вибираючи розмір, марку, ціновий діапазон, стан велосипеда, велосипед для чоловіка, жінки або дитини. В асортименті Goobici велосипеди від приватних осіб, магазинів, аутлетов і майстерень. На сторінці також продаються аксесуари, пов'язані з велосипедом.

Пов'язана стаття: Гірський велосипедний тур по околицях

Todobicis

Photo via Pexels

Todobicis - це більше, ніж просто веб-сайт, на якому ви можете купити старий велосипед, а також спільнота, в якому люди збираються, щоб поділитися своєю пристрастю до світу їзди на велосипеді. У Todobicis ви знайдете гірські велосипеди, дорожні велосипеди, міські велосипеди та інші види велосипедів, а також велосипедні компоненти, аксесуари і захисне спорядження. Якщо у вас є велосипед, який ви більше не використовуєте, ви також можете використовувати веб-сайт для його продажу.

Vibbo

Раніше відомий як SegundaMano, Vibbo є одним з найвідоміших веб-сайтів в Іспанії для покупки, продажу і оренди предметів, а також майна. Багато людей використовують його для оренди квартир, кімнат, покупки книг, одягу, аксесуарів для домашніх тварин і багато іншого. Веб-сайт також використовується для людей, що пропонують послуги. Vibbo - це дійсно веб-сайт, на якому ви можете знайти все, що завгодно, включаючи старі велосипеди, міські велосипеди, гірські велосипеди, електричні велосипеди, BMX, статичні велосипеди, велосипедні аксесуари.

BikeZona

BikeZona - це цифровий журнал для байкерів, публікації новинних сюжетів, календарів подій і фотографій про велосипедний світі. У них також є блог і навіть секція відео з відмінними відео про технічне обслуговування велосипедів. У BikeZona ви можете знайти велосипеди, які продаються по всій Іспанії, і вибрати з розмаїття дорожніх , Гірських і міських велосипедів, велосипедів Tandem, Electric і Triathlon. На сайті також продаються деталі і аксесуари для велосипедів.

Пов'язана стаття: Bicing-масштабне перетворення міста

Re-Nuevo

Photo via Pexels

Re-Nuevo - це магазин, де ви можете купити або продати всілякі предмети. Покупки можна здійснювати в режимі онлайн, в той час як продажі повинні проводитися особисто, щоб співробітники могли перевірити їх. Для тих, хто знайшов щось, що їм подобається, але не може повністю оплатити його, магазин пропонує можливість заплатити через 3, 6 або 12 місяців.

Re-Nuevo відкритий з понеділка по суботу з 10:00 до 19:25.

Місцезнаходження: Carrer de la Selva de Mar, 177

Cash Converters

Стиль роботи цього магазину дуже схожий на Re-nuevo. Ви можете купувати предмети в фізичному магазині або в Інтернеті і продавати товари особисто. Ви знайдете всі в Cash Converters , DVD-дисків, відеоігри, і велосипеди, в залежності від магазину.

Розташування: У Барселоні 10 магазинів. Ви можете перевірити розташування кожного з них і знайти найближчий до вас і те, що його розклад, натиснувши тут .

Ви любите кататися на велосипеді?

Де купити б / у велосипеди в Барселоні

5 (100%) 1 vote [s] Google+

Ви любите кататися на велосипеді?