Донецкий техникум промышленной автоматики

Де знаходиться буфер обміну на андроїд і як його очистити

 1. Що таке буфер обміну?
 2. Як зайти в буфер обміну?
 3. Як очистити буфер обміну?
 4. Навіщо чистити буфер обміну?
 5. висновок

Напевно, у кожного користувача хоча б раз була така проблема: ви скопіювали посилання або номер, а слідом скопіювали другу посилання або номер. І тут ви згадали, що перше посилання ви забули зберегти або комусь переслати. І доводиться все робити заново.

зміст

Деякі знають про таку річ, як буфер обміну. Сьогодні ми розберемо, що таке буфер обміну, як в нього зайти, як очистити, і взагалі навіщо він потрібен.

Що таке буфер обміну?

На початку цієї статті ми не просто так привели в приклад всім знайому історію. Але, напевно, половина користувачів не розуміють, як зберігаються ці посилання при копіюванні.

Буфер обміну - це свого роду функція. Вона є не тільки в смартфонах, але і у всіх комп'ютерах, планшетах і т.д. При копіюванні якогось тексту або файлу, він потрапляє в буфер обміну.

Багато хто думає, що якщо ви, наприклад, скопіювали текст, а потім скопіювали інший текст, то перший природно пропав невідомо куди. По суті так і є. Але є одне але, про який ми поговоримо в наступному пункті.

Як зайти в буфер обміну?

У цьому питанні нам допоможе різний софт. Ні в одному смартфоні ви не зможете знайти буфер обміну, ні в одній папці, якщо ви не встановите спеціальну програму. В даному випадку - це Clipper +. Програма досить легка і функціональна. Трохи інформації і про головні переваги програми.

Clipper - це спеціальна утиліта, за допомогою якої можна користуватися буфером обміну. В основні її гідності входить:

 • Легкий розмір;
 • займає мало місця в пам'яті ;
 • Чи не ресурсномістка ;
 • Є можливість зберігати до двадцяти заміток;
 • Автоматичне очищення буфера обміну;
 • Мінімальний набір налаштувань;
 • Редагування скопійованого тексту.

Легкий розмір;  займає  мало місця в пам'яті  ;  Чи не  ресурсномістка  ;  Є можливість зберігати до двадцяти заміток;  Автоматичне очищення буфера обміну;  Мінімальний набір налаштувань;  Редагування скопійованого тексту

Як говорилося раніше, якщо ви скопіюєте текст, слідом другий, то він замінить перший. У цій програмі збережуться обидва ваших скопійованих тексту. Згодом вони пропадуть, але в Clipper є функція заміток, яка дозволить закріпити вам певний текст. І таких заміток можна зробити до 20-ти штук.

Інші переваги Clipper

 • Дві теми оформлення;
 • Можливість змінювати кількість заміток (можна виставити більше 20-ти);
 • Імпорт та експорт;
 • Синхронізація.

Як очистити буфер обміну?

У програмі Clipper також є функція очищення буфера обміну. У головному вікні програми є корзинка, натиснувши на яку ви зможете почистити буфер. До речі кажучи, віддалиться все, крім закріплених заміток. Це величезний плюс.

Буфер обміну також чистить Clean Master. А останнім самим банальним способом очистити буфер буде перезавантаження смартфона.

Навіщо чистити буфер обміну?

Взагалі, буфер чистити не обов'язково. Цього потребують дуже слабкі смартфони з малим об'ємом оперативної пам'яті. Сучасні смартфони випускаються мінімум з 1 ГБ оперативної пам'яті, тому велику роль в продуктивності захаращений буфер ролі не зіграє.

Але якщо у вас старий слабкий андроїд , В якому оперативки катастрофічно мало, тоді зрідка необхідно чистити буфер, щоб отримати хоча б мізерний приріст до продуктивності.

висновок

Ну що ж, в цій статті ми розібрали що таке буфер обміну, як його знайти і як очистити. Варто запам'ятати, що буфер обміну - це дуже корисна функція в нашому смартфоні, яка здорово полегшує користування апаратом, але на завантаженість системи він впливає не критично.

Проте, якщо у вас є програма Clipper, то робота з буфером стає куди простіше. Вам не потрібно вставляти скопійовані записи в блокнот або Word. Досить просто закріпити запис в програмі і все. А функція автоматичного чищення позбавить вас від зайвого клопоту.

Ще статті по темі Керівництва:

Що таке буфер обміну?
Як зайти в буфер обміну?
Як очистити буфер обміну?
Навіщо чистити буфер обміну?
Що таке буфер обміну?
Як зайти в буфер обміну?
Як очистити буфер обміну?
Навіщо чистити буфер обміну?