Донецкий техникум промышленной автоматики

Де знаходяться поновлення windows 7

Тим, у кого повільний інтернет (або лімітований) і часто доводиться встановлювати заново операційні системи обов'язково потрібно знати де в комп'ютері (в якій папці) знаходяться (зберігаються) поновлення виндовс (файли, викачані з центру оновлень виндовс).

Копії файлів оновлення windows 7, xp, vista і windows 8 одному місці, на диску «С» в папці «Windows» = >> «SoftwareDistribution» - >>> «Download».


Щоб їх зберегти просто скопіюйте на інший диск, наприклад, «D» або зовнішню флешку.

Щоб їх зберегти просто скопіюйте на інший диск, наприклад, «D» або зовнішню флешку

Викачуються поновлення виндовс 7 (ОС Windows XP, виндовс 8) та інших з центру «Windows Update»

Таким чином знаючи де поновлення windows перебувати, при перевстановлення ОС Windows XP або 7, вам не протягнути завантажувати їх з інтернету, а з диска, де їх зберегли.

При повільному інтернеті економія часу значна. Багато в цьому якщо не переконалися - то переконаються (розриви зв'язку та інше).


У кого занадто інтернет повільний, всі оновлення windows 7 завантажувати зовсім не обов'язково. Більшість з них призначені для безпеки виндовс - ви ж не банкір і не корпоративна організація.

Іноді трапляється, що файли, викачані з цента не встановлюватися, вирішення проблеми тут.

У підпапках «Download» ви зможете знайти все викачані з центру Windows Update поновлення виндовс 7 або інших ОС (виндовс 8, XP) і звичайно скопіювати, тільки коли назві знайдете «express» - залишайте - вони не переустановлюються.

Щоб видалити встановлені оновлення виндовс 7, вам знадобитися зовсім інша папка. Встановлені перебувати (точніше звідти їх можна видалити) в «панелі інструментів» - >>> «програми та компоненти».

Щоб знайти де вони перебуватимуть перейдіть в «програми та компоненти» і з лівого боку натисніть: «перегляд встановлених ....». Через кілька хвилин - побачите все що завантажили - виділіть його і верху тисніть видалити.

Також врахуйте, що всі оновлення відновити в новій ОС, напевно, не вийде. У мене 90% - відновилося без інтернету.


Як це зробити. Спочатку запустіть з панелі управління пошук оновлень. Коли система просканує комп'ютер помістіть скопійовані файли в папку "Download".

Ось і все, чого не вистачає, система завантажить з центру «Windows Update». Також врахуйте зараз папка з цими файлами важить 106 Mб, а всіх я скачав приблизно 1.5 Гб.

У чому суть - система після установки багато з них видаляє. Тому якщо хочете скопіювати робіть так: скачали - без встановлення копіюйте або просто скачайте пакет з інтернету - один раз і назавжди.