Донецкий техникум промышленной автоматики

Де зберігаються резервні копії iPhone

 1. Пошук в iCloud
 2. Пошук на персональному комп'ютері
 3. Варіант прямого пошуку
 4. Варіант пошуку через iTunes

Для всіх користувачів продукції компанії Apple, рано чи пізно, питання про те, де зберігаються резервні копії даних з Айфона, стає дуже актуальним. Давайте спробуємо скласти список причин, які рухають вами при пошуку:

 1. Маючи повне уявлення про те, де саме знаходяться відомості, які були збережені з телефону, ви зможете уникнути їх втрати, наприклад, при перевстановлення операційної системи.
 2. Якщо ви обізнані про місце розташування резервних копій з телефону, ви з легкістю можете перенести інформацію на будь-який, зручний для вас, знімний носій. Це дасть вам важливість отримати доступ до резервних даними навіть в разі поломки комп'ютера.
 3. Не варто забувати, що дані складаються за датами збереження і займають досить значний обсяг пам'яті, що може стати ще одним додатковим приводом для пошуку і видалення частини цих даних з однієї простої метою - звільнити вільний простір.
 4. І нарешті, доступ до копій дає вам можливість брати з них певну інформацію, яка може вам знадобитися.

Пошук в iCloud

Якщо при створенні копії даних ви вибрали хмарну програму, то практично всі необхідні відомості ви зможете знайти в хмарному сховищі, яке представляє собою онлайн-сервіс дає доступ до інформації, що знаходиться на віддалених серверах компанії Аpple.

Якщо при створенні копії даних ви вибрали хмарну програму, то практично всі необхідні відомості ви зможете знайти в хмарному сховищі, яке представляє собою онлайн-сервіс дає доступ до інформації, що знаходиться на віддалених серверах компанії Аpple

Основні дані iCloud

У вас є можливість отримати дані в декількох форматах, так, якщо вас цікавить контакт з телефонної книги або записи за якийсь період, то ви можете отримати доступ до них за допомогою будь-якого пристрою Mac або PC, яке буде підключено до інтернету. Переходьте на сайт iCloud.com , І вводите ваш Apple ID і пароль. Після цього, ви отримаєте доступ до:

 • Контактам з телефонної книги
 • Нотаток та свідоцтв
 • Календарем і документами iWork
 • електронних листів

Вікно iCloud з доступними копіями

Альтернативна можливість пошуку копії iCloud криється в самому iPhone. Так, вам досить зайти в «Налаштування», потім в «iCloud» і в «Сховища і копії».

Резервні копії в айФоні

Пошук на персональному комп'ютері

Якщо ви вирішили зберегти дані за допомогою комп'ютера і iTunes, то інформація, яку ви хочете вберегти від втрати, буде збережена безпосередньо на вашому особистому ПК.

В цьому випадку збережені раніше копії зберігаються в одній із системних папок. Доступ до неї може знадобиться вам в найрізноманітніших ситуаціях. Копія, яка була створена програмою iTunes, містить чималу кількість відомостей, починаючи від контактів, і закінчуючи музикою, які можуть стати вам необхідні.

Варіант прямого пошуку

Розташування папки залежить від операційної системи, яка вами використовується.

 • Windows XP - \ Documents ad Settings \ Ім'я користувача \ Application Data \ Apple Computer \ Mobilesinc \ Backup
 • Windows 7, 8 і Vista - \ Облікові записи \ Ім'я користувача \ Application Data \ Apple Computer \ Mobilesinc \ Backup
 • Mac OS - \ Папка користувача \ Бібліотеки \ Application Support \ Mobilesinc \ Backup

Якщо ви не змогли її знайти, то можливо, вона не відображається комп'ютером з метою безпеки. Тоді, слід перейти в «Панель управління», після чого в розділі «Параметри папок» знайти «Вид», де необхідно активувати параметр «Показувати приховані папки, файли і диски».

Варіант пошуку через iTunes

Резервну копію можна відшукати і іншим шляхом. Відкривши програму iTunes, необхідно перейти в «Налаштування», після чого відкрити вкладку «Пристрої». Тут можна подивитися всі резервні копії, які вже є на ПК.

Тут можна подивитися всі резервні копії, які вже є на ПК

Пошук резервної копії через iTunes

Тут, правда, існує ряд обмежень. Використовуючи цей спосіб пошуку, ви позбавлені можливості переносити, змінювати або копіювати дані.

На цьому стаття прийшла до логічного завершення, ми розібрали всі основні способи, які допоможуть вам зрозуміти куди зберігаються резервні копії ваших Apple-девайсів, а якщо залишилися питання, ласкаво прошу в коментарі.

опублікував ProfiAppler

Вам також може бути цікаво