Донецкий техникум промышленной автоматики

Де і як швидко завантажити книги англійською мовою

 1. Кілька слів про читання англомовних книг
 2. Друковані видання англійською мовою: де купити?
 3. Література англійською для початківців
 4. Завантажити книги англійською мовою
 5. Кращі онлайн-бібліотеки:

Англійська мова - це твій доступ до світу англомовної літератури. Де і як безкоштовно скачати англомовні книги - розповімо докладніше.

Кілька слів про читання англомовних книг

Кілька слів про читання англомовних книг

Ти володієш англійською мовою? На досить високому рівні для того, щоб читати твори британських і американських письменників в оригіналі? Навіть якщо ти починав вивчати мову для роботи, подорожей або освіти і вже точно не заради того, щоб прочитати «Гаррі Поттера» в оригіналі, навряд чи ти зможеш переоцінити тепер відкриті для тебе можливості. Тому що англійська мова - це твій доступ до величезного сховища надбань англомовної культури. І, в першу чергу, ключ до англомовної бібліотеці світу. Книги англійською в оригіналі - це твоє знайомство з справжнім Діккенсом і Фіцджеральдом, Толкієном і Роулінг, Фаулза, Фолкнера, Сомерсет Моем і Артуром Конан Дойлем, а, можливо, і з самим Шекспіром.

Залишається тільки одне питання: купити друковані видання або завантажити електронні книги на англійській мові? Це один з найстаріших суперечок, який вже встиг обрости легендами, жартами і кумедними перебільшеннями. Пам'ятайте це: «Електронні книги - в них немає душі, чи то справа друковані видання! Книги на папері? Але в ній немає душі, чи то справа - береста! Береста? Як можна? Чи то справа скрижалі (папірус, пергамент)! ». І ця суперечка можна продовжувати до нескінченності, йдучи все далі в палеолітную глиб. Припустимо, ти вирішив все ж купити книги англійською в друкованому вигляді.

Друковані видання англійською мовою: де купити?

Друковані видання англійською мовою: де купити

Якщо ти дійсно затятий шанувальник друкованих видань, пропонуємо короткий огляд місць акумуляції англомовної літератури. Книги англійською в оригіналі можна придбати в мережі магазинів «Книгарня« Є » , Книгарні Bookling або замовити через інтернет в онлайн-магазині Booky або Albion-Books .

Для тих, хто звик вміщати цілу бібліотеку в одній читалки, пропонуємо ресурси, завдяки яким можна безкоштовно скачати книги англійською.

Література англійською для початківців

Читати книги англійською можна, досягнувши хоча б рівня Pre-Intermidiate. Ми вже розповідали, як правильно вибрати книгу англійською для початківців . Додамо ще кілька порад:

 • Почніть з дитячої літератури. Твори для дітей пишуться простою мовою, в текстах використовуються найбільш часто вживані слова. Завантажити дитячі книги на англійській мові можна на порталі childrenlibrary.org .
 • Читайте короткі тексти, не починайте з великих творів. Короткі оповідання можна знайти на порталі buzzle.com .
 • Читайте комікси і графічні романи. Сюжети коміксів - дуже динамічні і непередбачувані, в текстах використовуються найпоширеніші слова, крім того, яскраві ілюстрації допоможуть зрозуміти сенс, навіть якщо репліки вам ні про що не скажуть. Крім того, мова коміксів - жива розмовна англійська. Про те, де можна придбати комікси , Ми вже писали.

Завантажити книги англійською мовою

Завантажити книги англійською мовою

Короткий огляд безкоштовних онлайн-ресурсів допоможе вам вибрати хорошу книгу англійською. Багато бібліотек світу давно вже виклали свої фонди в мережу. Що і де можна знайти? наприклад, The New York Public Library пропонує більше 1000 безкоштовних книг в різних форматах. Ти можеш завантажити книги англійською в PDF, RTF.

Кращі онлайн-бібліотеки:

 • Завантажити книги англійською мовою ти можеш завдяки порталу Project Gutenberg , На якому представлені книги в самих різних форматах, в тому числі і книги англійською в djvu
 • University of Pennsylvania Books Page пропонує більше мільйона книг. Ти можеш безкоштовно скачати книги англійською в RTF та інших форматах
 • Open Library надасть тобі вільний доступ до добірки класичної англомовної літератури
 • Відмінну колекцію безкоштовної літератури ти також можеш знайти на ManyBooks

Ці ресурси допоможуть тобі вибрати і завантажити книги англійською мовою. Варто також звернути увагу на наші поради про те, як розвивати навички читання англійською .

Бажаємо приємного читання!

На досить високому рівні для того, щоб читати твори британських і американських письменників в оригіналі?
Залишається тільки одне питання: купити друковані видання або завантажити електронні книги на англійській мові?
Книги на папері?
Береста?
Як можна?
Друковані видання англійською мовою: де купити?
Що і де можна знайти?