Донецкий техникум промышленной автоматики

Де і як купити криптовалюта за рублі з карти Ощадбанку

 1. 1. Яку криптовалюта краще купити в 2019/2020 році
 2. Купівля нових криптовалюта
 3. 2. Отримати адресу криптовалюта гаманця
 4. 3. Купити криптовалюта на біржі
 5. 4. Купити криптовалюта через обмінники
 6. 5. Майнінг криптовалюта
 7. 6. Купівля криптовалюта безпосередньо
 8. 7. Як обміняти криптовалюта назад в рублі

У цій статті ми розглянемо безліч важливих питань, що стосуються інвестування в криптовалюта . Цей мануал буде вкрай корисний тим, хто вперше зіткнувся з віртуальними монетами і хоче спробувати заробити на цьому. Ми відповімо на питання з чого почати новачкові для покупки криптовалюта і надамо інструкцію як це зробити найбільш вигідно і з мінімальними комісіями.

Примітка:

Купити криптовалюта зовсім без комісії можна, тому що будь-яка транзакція в мережі вимагає невеликої плати. Ми розглянемо найвигідніші варіанти з найменшими витратами.

1. Яку криптовалюта краще купити в 2019/2020 році

Для початку треба визначитися, а яку криптовалюта купити зараз? На момент 2019/2020 року налічувалося понад 1000 різних діючих кріптомонет. Більшість з них є копіями біткоіни, Ефіріума, Деш і монери. Їх ще часто називають альткоінамі або ФОРКОМ. Вони мають практично той же вихідний код, що і батько, але з деякими модифікаціями.

З величезного різноманіття монет можна виділити лише кілька перспективних криптовалюта . Ось в них то і слід робити свої основні вкладення, тому що вони надійні і перспективні.

Яку криптовалюта краще купити в 2019/2020 році з перспективами зростання? Ось їх список:

# Криптовалюта Онлайн ціна Прогноз на 2019/2020 рік 1 # Криптовалюта Онлайн ціна Прогноз на 2019/2020 рік 1  Біткоіни (Bitcoin, BTC)  дивитися онлайн курс »  9816 $ (↓ -2 Біткоіни (Bitcoin, BTC)
дивитися онлайн курс » 9816 $ (↓ -2.78%) $ 10,000 .. $ 15,000 / $ 15,000 .. $ 100,000 2 Ефіріум (Ethereum, ETH)
дивитися онлайн курс » 217.6 $ (↓ -2.33%) $ 400 .. $ 600 / $ 600 .. $ 1,000 3 Деш (Dash)
дивитися онлайн курс » 113.55 $ (↓ -0.16%) $ 260 .. $ 350 / $ 350 .. $ 600 4 Лайткоін (Litecoin, LTC)
дивитися онлайн курс » 93.62 $ (↓ -1.12%) $ 160 .. $ 220 / $ 220 .. $ 450 5 Ріппл (Ripple, XRP)
дивитися онлайн курс » 0.317 $ (↓ -0.58%) $ 0.50 .. $ 0.80 / $ 1.00 .. $ 2.00 6 Зкеш (ZCash, ZEC)
дивитися онлайн курс » 71.39 $ (↓ -0.21%) $ 100 .. $ 150 / $ 150 .. $ 300 7 Монери (Monero, XMR)
дивитися онлайн курс » 79.77 $ (↓ -2.73%) $ 100 .. $ 200 / $ 200 .. $ 400 8 EOS
дивитися онлайн курс » 4.63 $ (↑ 0.85%) $ 7 .. $ 15 / $ 15 .. $ 50 9 Cardano (ADA)
дивитися онлайн курс » 0.062 $ (↑ 4.36%) $ 0,3 .. $ 0,5 / $ 0,5 .. $ 1,3 10 Binance Coin (BNB)
дивитися онлайн курс » 28.88 $ (↓ -1.78%) $ 30 .. $ 50 / $ 50 .. $ 130 11 TRON (TRX)
дивитися онлайн курс » 0.0229 $ (↓ -2.61%) $ 0,5 .. $ 1,0 / $ 1,0 .. $ 3,0

Це самі "жирні" валюти по капіталізації . До них великий інтерес з боку публіки і ЗМІ. У них закладені унікальні криптоалгоритми, тому вони завжди будуть "оригіналами". У них є фундаментальні основи для зростання їх вартості. У будь-яку з цих монет можна сміливо вкладати свої кошти.

Також плюсом інвестування в ці криптовалюта є їх ліквідність і поширеність.

Рекомендую ознайомитися:

Купівля нових криптовалюта

А що якщо купувати тільки нові цифрові валюти? Це також вважається одним з хороших варіантів зробити швидко дуже багато грошей (х10..х100). Вибір нових альткоінов є досить нелегкий вибір, тому що передбачити, що в результаті виросте складно навіть експертові. Існує і створюється дуже багато привабливих стартапів заснованих на Блокчейне .

Нові криптовалюта з'являються в результаті ICO і IEO. Їх ще називають " токенами "В момент зародження. Ці маркери, як правило, стоять вкрай мало на початку. Якщо проекту вдасться розвинутися, то їх криптовалюта може вирости в ціні в десятки, сотні і навіть тисячі разів до номіналу.

Рекомендую вкладати в нові криптовалюта не більше 10-20% від свого портфеля. Краще вибрати 2-5 монет, щоб диверсифікувати ризики. Величезний вибір нових токенов можна знайти на кріптобірже BINANCE (Є російська мова, але відсутні фіатние кошти, тобто треба переводити сюди криптовалюта Bitcoin, Ethereum).

2. Отримати адресу криптовалюта гаманця

Будь-яка цифрова валюта повинна зберігатися на спеціальному гаманці. Для кожної валюти існують свої гаманці. Якщо Ви збираєтеся торгувати криптовалюта через біржі , То мати свій гаманець не обов'язково, оскільки на біржі автоматично створюються кріптокошелькі у Вашому профілі після реєстрації, що дуже зручно.

Адреса гаманця криптовалюта є довгою послідовність літер і цифр. У кожної валюти ця послідовність різниться по довжині. Зазвичай це 32-64 довге число.

Щоб не завантажувати гаманець під кожну криптовалюта і не боятися втратити доступ до неї, рекомендую використовувати мультивалютні онлайн гаманці . Наприклад, такі сервіси є найнадійнішими:

У цих онлайн гаманцях мінімальні комісії за відправку криптовалюта. Є двухфакторная авторизація, що робить зберігання грошей безпечним.

Тепер розглянемо безпосередньо інструкцію і варіанти покупки кріптомонет.

3. Купити криптовалюта на біржі

Купівля криптовалюта на спеціальних онлайн біржах є одним з найкращих і популярних варіантів її придбання. ось список бірж криптовалюта , Які мають російський інтерфейс і приймають рублі:

Це надійні і перевірені біржі, які існують на ринку вже не один рік.

Інструкція для покупки криптовалюта на біржі наступна:

 • Реєструєтеся (заповнювати треба свої справжні дані). Чи підтверджуєте пошту. Авторизуйтесь.
 • Відкриваєте вкладку Гаманець / Баланс.
 • Вибираєте спосіб поповнення (у кожної біржі є мінімум 4 способи поповнення).
 • Поповнюєте свій рахунок. Гроші зараховуються або миттєво, або протягом кількох годин.
 • Переходьте в інтерфейс біржі (вкладка торги) і виставляєте лімітовану заявку на покупку або ж купуєте прямо по ринку
 • Після покупки можна нічого не робити. Але я рекомендую виставити заявку на продаж за дорожчою ціною. Також можна вивести криптовалюта на зовнішній гаманець (в інший сервіс).

Перерахую плюси використання кріптовалютних бірж:

 • Гроші лежать фактично в мультивалютний гаманці
 • Доступ до біржі є з будь-якої точки світу, де є інтернет
 • Комісія за операцію не більше 0.2% (на Бінансе 0.05%)
 • Швидкий обмін за ринковим курсом
 • Висока ліквідність. Можна продати будь-які обсяги криптовалюта не втрачаючи на спредах
 • Вигідні курси для поповнення в рублях і зняття
 • Можна поповнювати свій рахунок в криптовалюта без комісії
 • Зняття криптовалюта з мінімальними комісіями (фіксована 0.01 - 0.001 монети при перекладі будь-якої суми)
 • Тех.підтримка готова допомогти з будь-якими складностями

Примітка

У розглянутих вище бірж також є варіант поповнення через спеціальні CODE. Наприклад, через EX_CODE, WEX_CODE. У багатьох обмінниках є варіанти обміну рублів / доларів на ці коди. Після отримання коду в свій біржі введіть цей код і баланс поповниться на суму цього коду.

4. Купити криптовалюта через обмінники

Обмінників цифрових монет зараз дуже багато. Причому є дуже великі з величезними резервами (десятки мільйонів рублів). Курси криптовалюта постійно змінюються, тому назвати найвигідніший обмінник можна лише порівнявши кілька штук.

Перерахуємо кілька сервісів, де завжди хороший курс:

Попередньо перед обміном треба отримати адресу гаманця криптовалюта, куди будуть відбуватися зарахування. Трохи вище ми розглянули варіанти з онлайн гаманцями або ж використовуйте для зарахування онлайн біржі.

В обмінниках вигідно одноразово купити і тримати. Обмінювати криптовалюта на рублі , А потім назад не вигідно, оскільки спред (різниця) між ціною покупки і продажу з'їсть весь прибуток. Для подібних спекуляцій є біржі.

5. Майнінг криптовалюта

Розглянемо ще альтернативний варіант покупки криптовалюта через вкладення в хмарний Майнінг. Видобуток криптовалюта найвигідніше на самому початку. Наприклад, зараз добувати будь-яку монету вигідніше, ніж через місяць. Це пов'язано з постійно зростаючою складністю мережі (хешрейта).

Є два варіанти Майні:

 • Орендувати потужність (про цей спосіб читайте далі)
 • Самостійно (через пули для Майнінг ). Соло Майнінг це величезна тема для розмови, в цій статті ми її не торкнемося.

Існує безліч варіантів псевдо хмарного Майнінг. Це сервіси, які навіть не мають ніякого обладнання, а виплати вони роблять виключно з нововведених коштів.

Однак не все так погано. Є й чесні компанії, які займаються Майнінг. Ось список найбільш надійних сайтів для Майнінг

Здобуту криптовалюта можна вивести на гаманець біржі або онлайн гаманець і вже далі обміняти її. Я б рекомендував використовувати біржі. Комісії там невеликі і Ви зможете продати монети за більш вигідним курсом.

Читайте також:

6. Купівля криптовалюта безпосередньо

Криптовалюта можна купувати і безпосередньо. Але для цього треба знайти людину, яка захоче вивести кошти. Можна шукати його в інтернеті самостійно або скористатися спеціальним зручним сервісом для таких обмінів: локалбіткоін (зараз не актуальний).

Локалбіткоін є біржу, де користувачі самі виставляють заявки на покупку і продаж криптовалюта в тій валюті, в якій їм зручно. Наприклад, купити біткоіни за QIWI в обсязі 100 тис. Рублів за ціною 1.2 млн рублів. Або купити BTC за готівку в такому-то обсязі за такою-то ціною.

Чи є гарантії, що Вас не обдурять? Сервіс виступає гарантом між покупцем і продавцем. Випадки обману фактично дорівнюють нулю. При виборі користувача треба дивитися на його рейтинг і відгуки.

7. Як обміняти криптовалюта назад в рублі

Напевно у Вас виникне питання як обміняти криптовалюта назад в рублі через якийсь час. Процес точно такий же. Можна скористатися висновком через обмінники або ж прямо через біржі вивести гроші на картки VISA / MC, Яндекс Гроші, Вебмані, Qiwi. У кожної біржі свої напрямки обміну, тому треба вибирати найбільш вигідніше в поточній момент.

Як бачите, нічого складного немає. Всі сервіси російською мовою. Робота з криптовалюта нічим не складніше звичайних грошей.

Читайте також:
Як заробити Сатоши
Що таке біткоіни простими словами
Обмінники біткоіни на рублі
Обмінники Ефіріум на рублі
Обмінники Лайткоін на рублі
Обмінники Ріппл на рублі
Де і як купити біткоіни
Що таке криптовалюта
Як заробити криптовалюта без вкладень
Де продати біткоіни вигідно
Що таке стейблкоін

← Повернутися до каталогу BitCoin

Яку криптовалюта краще купити в 2019/2020 році з перспективами зростання?
Чи є гарантії, що Вас не обдурять?