Донецкий техникум промышленной автоматики

Де взяти контент для сайту

Один з найефективніших способів просування сайту в Інтернеті - наповнення сайту правильним контентом, тобто змістом

Один з найефективніших способів просування сайту в Інтернеті - наповнення сайту правильним контентом, тобто змістом. З якими питаннями і складнощами тут стикається власник бізнесу?

Перше питання: який контент вважати якісним?

Друге питання: що стосується контенту для сайту - як його написати або де взяти. Контенту багато не буває, як знаходити нові джерела?

Третє питання: як часто слід оновлювати сайт, додаючи нові матеріали?

Відповідаємо: наповнення сайту контентом - трудомістке заняття, що вимагає регулярних зусиль (як мінімум 3-4 рази в тиждень). Якісний контент повинен бути унікальним, корисним і читабельним. Скористайтеся нашими підказками, де взяти контент, щоб забезпечити вашому сайту хорошу відвідуваність:

1. Створюємо контент самостійно. Тема сайту вам близька і цікава, ви прекрасно в ній розбираєтеся. До того ж ви фонтаніруете ідеями, а навколишні обожнюють слухати ваші розповіді. Чому б не спробувати написати тексти для сайту самостійно? унікальність контенту буде практично гарантована (але краще все ж перевірити - на всякий випадок). Як самому написати текст ? Вивчайте матеріали в Інтернеті, прочитайте кілька книг або сходіть на тренінг.

2. Використовуємо рерайтинг (виклад чужого тексту своїми словами). Тут ви ступаєте на тонкий лід. Якщо ваш рерайт (новий текст) неякісний, пошуковики це виявлять, і це в мінус вашому рейтингу. До того ж рерайтинг кілька змахує на плагіат ... Але якщо настав творчий ступор, а думка, де взяти контент, не дає заснути, спробуйте цей спосіб.

3. Переводимо з іноземного. На просторах світового Інтернету є багато корисних статей, блогів, публікацій. Перевівши їх, ви надасте послугу не тільки свого сайту (контент зростає), але і відвідувачам Рунета. Тут, як і в попередньому пункті, ви опиняєтеся в області авторського права. Можна спробувати зв'язатися з автором тексту і отримати його згоду на переклад і публікацію. Якщо не виходить - просто дайте посилання на джерело і вкажіть ім'я автора.

4. Використовуємо UGC (User Generated Content). Люди люблять, коли їх думкою цікавляться. Ось і поцікавтеся: створіть опитування, влаштуйте акцію або конкурс, - і отримаєте масу корисної і унікальної інформації. Залишиться її структурувати і представити публіці (і пошуковикам). Цей спосіб підходить вже розкрученим сайтам з великим потоком відвідувачів.

5. Залучаємо до справи копірайтерів. Тексти можна замовити у копірайтерів (або в копірайтингове агентстві) або купити на біржах. Цей спосіб дозволить забезпечити регулярну наповнюваність сайту якісним контентом - що необхідно для розкрутки сайту. Хоча це рішення вимагає грошових вкладень, воно допоможе вам заощадити масу сил для розвитку вашого бізнесу в інших областях.

Ці ідеї допоможуть вам збільшити ефективність роботи вашого сайту. Якщо ви знаєте ще якісь способи наповнення сайту контентом, напишіть, будь ласка, в коментарях.

/ Автор тексту: Ірина Крилова /

З якими питаннями і складнощами тут стикається власник бізнесу?
Контенту багато не буває, як знаходити нові джерела?
Чому б не спробувати написати тексти для сайту самостійно?