Донецкий техникум промышленной автоматики

Давайте танцювати! У Маміном Клубі відкриті курси ритміки і боді-балету!

З давніх-давен мистецтво танцю було важливим елементом виховання дітей і розвитку дорослих. Перевірена часом дивовижне вплив хореографії на людину - це і всебічний фізичний розвиток - набуття грації, збереження постави, поліпшення координації - і спосіб прищеплення естетичного смаку, можливість художнього самовираження, залучення до прекрасного.

Запрошуємо маленьких принцес і вже відбулися королев познайомитися з чарівним світом звуків і рухів на заняттях нового фахівця Маминого Клубу. Присвятила танцю все своє життя, Ірина Почтарьова - артистка, балетмейстер, педагог і хореограф - веде програми дитячої ритміки для малюків від 4 років і курси боді-балету для дорослих.

Щира любов до своєї справи і значний професійний досвід дозволяють Ірині не тільки знайомити своїх підопічних з різноманітними танцювальними рухами і композиціями, а й подарувати кожному незабутнє відчуття легкості і свободи рухів, впевненості у своїй красі. Уроки допомагають привчити малюків до пильності і дисципліни, а мамам дають можливість розслабитися і зарядитися позитивними емоціями після трудового дня.

фото: www.pexels.com

«Мамин Клуб» чекає найменших гостей і їх люблять мам за адресою:

Єкатеринбург, вулиця Миру, 44б

Тел. (343) 379 07 97

сайт: www.maminclub66.ru

На правах реклами.

Є протипоказання. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ. мамин клуб , ритміка для малюків , розвиток дитини