Донецкий техникум промышленной автоматики

Дана Борисова перенесла весілля через Валерія Меладзе

Дана Борисова & nbsp;

Фото: Instagram & nbsp;

Через три місяці після розлучення телеведуча отримала пропозицію руки і серця. Дана Борисова разом з 31-річним нареченим Олександром, планує весілля в наступному червні.

"Ми познайомилися чотири роки тому в автоцентрі" - розповіла Дана " СтарХіту ". - Він вийшов до мене. Ми розговорилися, він запропонував попити кави. Так почали спілкуватися. Багато часу проводили разом, гуляючи, розмовляючи. Але тоді чомусь не склалося, і ми розбіглися. Чотири роки моя машина служила мені вірою і правдою , а потім зламалася важлива деталь в двигуні, і майстри мені тут же сказали "ремонт - мінімум 8 тисяч доларів". я приїхала в хороший техцентр, де є ще й ресторан-караоке. і яким було моє здивування, коли я там зустріла того самого Олександра! до речі, в той вечір зі мною сфотографувався і один з відвідувачів, сни мки якого потрапили в ЗМІ з заголовками "Борисова виходить заміж за вірменина".

Виявилося, що одруження має відбутися вже цієї осені, однак весілля довелося перенести на червень 2017 го. "Саша хоче, щоб все було пишно, і щоб співав Валерій Меладзе. А у нього все дати до наступного року зайняті ... Ну що ж, перевіримо почуття, добре підготуємося", - поділилася Борисова.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерела: Старх , woman.ru