Донецкий техникум промышленной автоматики

Чому не відтворюється музика, відео ВК і ін. [Вирішено] 💻

 1. Для відтворення медіаконтенту потрібна швидкість!
 2. Працездатність флеш-програвача
 3. Проблеми з браузером
 4. Дві проблеми в Opera
 5. Перевірка комп'ютера на віруси
 6. Проблеми з операційною системою або комп'ютером
 7. Несумісність з антивірусом
 8. Збій сайту ВКонтакте

Музика або відео ВКонтакте може не відтворюватися з кількох причин Музика або відео ВКонтакте може не відтворюватися з кількох причин. У цій статті я розберу всі можливі варіанти та шляхи вирішення проблеми. До речі, майже те ж саме можна зробити якщо не працює будь-яке інше відео або аудіо в інтернеті.

Отже, будемо діяти методом виключень. Розберемося з такими проблемами як:

 1. Швидкість вашого інтернету
 2. Працездатність Flash Player
 3. Несумісність з антивірусом
 4. Проблеми з браузером (читати в першу чергу тим, у кого Mozilla Firefox)
 5. Віруси в комп'ютері
 6. Проблеми з операційною системою або комп'ютером
 7. Збій сайту ВКонтакте або будь-якого іншого

Тепер про все по-порядку. Але пам'ятайте, що з 1 жовтня 2017 року ВК і Однокласники ввели обмеження! Тепер для того, щоб прослуховувати музику в згорнутому додатку або при заблокованому телефоні - доведеться платити.

Для відтворення медіаконтенту потрібна швидкість!

Найпоширеніша проблема - це недостатня швидкість інтернету . Якщо вона нижче ніж 200-300 Кбіт / с, то будуть проблеми з програванням якісної музики. А якщо нижче ніж 100Кбіт / с, то буде пригальмовувати більшість треків. Відео вимагає ще більш добре сполучення, хоча б від 500Кбіт / с.

В принципі, при невеликій швидкості повинно допомагати кешування, тобто коли натискаєш «Play» і відразу паузу. Потім чекаєш коли смужка заповниться і знову включаєш трек.

Якщо ви впевнені що у вас повинна бути хороша швидкість, але по тестах вийшло зовсім мало, то зв'яжіться зі своїм інтернет-провайдером, щоб той розібрався в проблемі. Гаразд, припустимо зі швидкістю все в порядку і інші сайти «літають».

Працездатність флеш-програвача

Далі потрібно переконатися чи правильно працює Adobe Flash Player. Це спеціальний модуль, який використовують всі браузери для програвання музики, відео і для роботи Flash-ігор. Якщо флеш плеєра немає, то скоріше за все буде таке повідомлення:

Раджу почитати більш детально як встановити Flash Player . Також врахуйте, що в браузері Google Chrome цей модуль вбудований від самого народження. До речі, рекомендується оновити модуль до останньої версії у всіх браузерах. Для цього потрібно спочатку видалити старий , Потім встановити новий.

Після того, як ви встановите плагін для будь-якого іншого браузера, перевірте, відтворюється чи музика в контакті. також відома ще одна проблема в хромі , Спробуйте, якщо нічого не допомагає. Якщо проблема була не в цьому, то йдемо далі.

Проблеми з браузером

Далі давайте виключимо сам браузер. Зробити це легко - просто спробуйте програти музику в іншому браузері, і якщо причина була в цьому, то все буде працювати. Може браузер був некоректно встановлений або щось зашкодило його файли, наприклад вірус. Щоб вирішити проблему в своєму браузері я рекомендую оновити його до останньої версії через меню «Довідка -> Про браузері», якщо цього не відбувається в автоматичному режимі.

Частою причиною через що перестала грати музика ВК може бути робота різних розширень або плагінів в браузері. В основному таке помічено за блокаторами реклам. Зокрема, якщо у вас стоїть Mozilla Firefox, то просто зайдіть в і вимкніть модуль Flashblock.

Зокрема, якщо у вас стоїть Mozilla Firefox, то просто зайдіть в і вимкніть модуль Flashblock

Проблема з музикою зникне після перезапуску браузера. Можна не вимикати FlashBlock, а просто зайти в його налаштування і додати сайт «vk.com» в білий список, ось так:

com» в білий список, ось так:

Якщо такого немає (FlashBlock), то шукайте схожі назви наприклад «Adblock Plus». На худий кінець, пораджу відключати по черзі всі встановлені розширення або доповнення та дивитися на результат (стосується будь-яких браузерів).

Як варіант, ще можна почистити кеш в своєму браузері . Кеш - це тимчасова пам'ять браузера, куди він записує все що викачує з інтернету - аудіо, відеофайли, інтернет-сторінки і багато іншого. Іноді щось переклинює, і поки не почистити кеш, нічого нормально не працює.

Дві проблеми в Opera

Також відомо, що можуть бути проблеми при включеній функції прискорення інтернету, наприклад Opera Turbo. Вимикається тут:

Друга проблема - невірна робота флеш-плеєра. Йдемо в меню:

Пишемо в поле «vk.com» і вибираємо зі списку «Запитати».

Перевірка комп'ютера на віруси

У соціальній мережі ВКонтакте мешкають мільйони людей! Відповідно існує багато шахраїв, які хочуть цих людей заразити. Цілком ймовірно, що ваші проблеми через якогось вірусу. Перевірте комп'ютер своїм антивірусником, або краще такими одноразовими утилітами для сканування на віруси , Як DrWeb CureIt! і Kaspersky Antivirus Removal Tool. Дуже погано якщо в системі не встановлений надійний антивірус, і в цьому випадку будь-яка з цих програм дуже виручає.

Якщо віруси будуть знайдені, то раджу також поміняти всі паролі, які були збережені в браузері. Не секрет, що більшість троянів відводять все паролі до яких можуть дотягнутися, тому не зволікайте з цим.

Проблеми з операційною системою або комп'ютером

При захаращеності системи після безладної установки програм, особливо з «ломалка», цілком може порушитися стабільності роботи комп'ютера. Відповідно, можуть з'явитися проблеми і відео може не відображатися нормально. Тут уже потрібен комплексний підхід, потрібно чистити або перевстановлювати систему .

Для початку я б порекомендував відкотитися до більш ранньої точки відновлення , На той момент коли ще все працювало як треба. Ну, а якщо не допоможе, то заново всю систему. Якщо самі не в силах це здійснити, то попросіть знайомого фахівця.

Якщо після натискання кнопки «Play» смужка аудіозаписи стає синьою, тобто пісня завантажується, але звуку немає, то найімовірніше проблема з аудіопристроєм. В цьому випадку звуку не повинно бути і на інших сайтах. Як вирішувати таку проблему відсутності звуків читайте в моїй статті.

Ще може бути проблема з протоколом інтернету IPv6 (якщо у вас Windows 7/8/10). Щоб перевірити і виключити цей варіант виконайте наступне:

 1. Зайдіть в «Панель управління -> Мережа та інтернет -> Центр управління мережами і загальним доступом»
 2. Перейдіть зліва в «Зміна параметрів адаптера»
 3. Виберіть ваше з'єднання з мережею, натисніть правою кнопкою і натисніть «Властивості»
 4. Зніміть галочку навпроти «Протокол інтернету версії 6»
 5. Натисніть «ОК» і перезавантажитеся

Якщо не допоможе, то краще поверніть галку назад.

І ще, зовсім звичайно тупо 🙂 але іноді забувають просто включити або підключити в правильне гніздо колонки або додати гучність в мікшері Windows ...

Несумісність з антивірусом

Програвання аудіо вконтакте іноді не працює через вашого антивіруса. Так Так саме так! Вбудований веб-екран перехоплює звук з браузера і неправильно віддає його назад. Перевірити в цьому проблема дуже просто - треба лише відключити не кілька днів всі функції антивіруса.

Якщо після цього все запрацювало, то потрібно додати сайт ВКонтакте в довірені адреси антивіруса. Але краще оновити антивірусну програму до останньої версії. Адже коли ми додаємо сайт в довірену зону, то фактично даємо зелене світло всім черв'якам!

Проте, я покажу як це зробити в антивірусі Касперського, за яким я особисто помітив цю проблему. Заходимо в настройки і на першій вкладці переходимо до налаштувань Веб-антивіруса

Далі в настройках переходимо на вкладку «Довірені адреси» і додаємо адресу: * .vk.com / *

Можна спробувати посувати повзунок або взагалі відключити Веб-антивірус. Якщо проблема не вирішилася, то вчинимо більш жорстко - відключимо контролювання трафіку з нашого браузера. Це небезпечний крок, тому що фактично відключає антивірус для інтернету. Потрібно пройти на третю вкладку «Мережа -> Вибрати ...»

Далі знаходимо наш браузер в списку і знімаємо з нього галочку. Іноді цей фокус вирішує багато проблем з браузером, зокрема «биті» картинки стають нормальними. Але безпека, звичайно ж, страждає.

Помічені також проблеми при використанні антивіруса Nod32. Якщо після його відключення браузер починає програвати звук, то спробуйте відключити в ньому веб-антивірус.

Збій сайту ВКонтакте

Останнім часом я такого не спостерігав, але все ж. Якщо глюки в самому VK, то є сенс почекати годину-дві і спробувати знову включити музику на відтворення. Це стосується і будь-яких інших інтернет-ресурсів. А взагалі, я рекомендую слухати музику в контакті через спеціальну програму Meridian, про яку я писав. Якщо і через неї не буде відтворюватися, то ймовірно проблема з самим контактом або з вашим інтернетом.

Мене самого дратує коли щось працювало-працювало і бац! - ніфіга не працює. Треба сидіти, витрачати свій час, шукати і читати статті, де нічого не зрозуміло 🙂 Ну що поробиш, проблему треба вирішувати. Сподіваюся вам тепер не доведеться витрачати багато часу на це.