Донецкий техникум промышленной автоматики

Чому не можу зайти в контакт

 1. Чому не можу зайти в контакт Все б нічого: звичайний будній або ж вихідний день, ви сидите вдома...
 2. Неправильно вписаний адреса пошти або помилка в ньому
 3. Вірус в вашому комп'ютері
 4. Де можна «підхопити Вконтактний вірус»?
 5. Вас зламали?
 6. Що робити, якщо не допоміг жоден із способів?
 7. Чому не можу зайти в контакт
 8. Неправильний пароль або помилка в ньому
 9. Неправильно вписаний адреса пошти або помилка в ньому
 10. Вірус в вашому комп'ютері
 11. Де можна «підхопити Вконтактний вірус»?
 12. Вас зламали?
 13. Що робити, якщо не допоміг жоден із способів?
 14. Чому не можу зайти в контакт
 15. Неправильний пароль або помилка в ньому
 16. Неправильно вписаний адреса пошти або помилка в ньому
 17. Вірус в вашому комп'ютері
 18. Де можна «підхопити Вконтактний вірус»?
 19. Вас зламали?
 20. Що робити, якщо не допоміг жоден із способів?
 21. Чому не можу зайти в контакт
 22. Неправильний пароль або помилка в ньому
 23. Неправильно вписаний адреса пошти або помилка в ньому
 24. Вірус в вашому комп'ютері
 25. Де можна «підхопити Вконтактний вірус»?
 26. Вас зламали?
 27. Що робити, якщо не допоміг жоден із способів?
 28. Чому не можу зайти в контакт
 29. Неправильний пароль або помилка в ньому
 30. Неправильно вписаний адреса пошти або помилка в ньому
 31. Вірус в вашому комп'ютері
 32. Де можна «підхопити Вконтактний вірус»?
 33. Вас зламали?
 34. Що робити, якщо не допоміг жоден із способів?

Чому не можу зайти в контакт

Все б нічого: звичайний будній або ж вихідний день, ви сидите вдома - і тут вирішили зайти на свою сторінку в соціальній мережі Вконтакте. Все, здавалося б, як раніше - ви вводите адресу своєї електронної пошти , А також пароль ... А зайти чудесним чином не виходить. Запитайте, в чому ж проблема? "Я не можу зайти в контакт!" Чому? Давайте розбиратися!

Як правило, причин, за якими ви не можете зайти Вконтакт, - багато, так що слід розглянути всі варіанти, перш ніж починати панікувати і створювати нову сторінку в соціальній мережі.

Як правило, причин, за якими інтернет-користувач не може зайти на свою сторінку в соціальній мережі - кілька. Розглянемо найпопулярніші:

• Ви забули свій пароль або ж допустили в ньому помилку;

• Ви забули або ж неправильно вписали адресу Вашу електронну поштову скриньку ;

• На вашому комп'ютері є вірус, який блокує доступ до вашої сторінці в соціальній мережі;

• Вашу сторінку Вконтакте зламали.

Як правило, це найпопулярніші в даний час причини. Само собою, всі вони вирішуються, однак, підходити до кожної з них потрібно особливо ретельно. Природно, і відповідей на питання "не можу зайти в контакт що робити" є кілька, так що давайте розбиратися.

Неправильний пароль або помилка в ньому

У більшості інтернет-користувачів в мережі є не тільки сторінки в соціальних мережах, але і електронна пошта, а, може, навіть кілька - само собою, ваші паролі можуть відрізнятися. Чому? Вся справа в вимогах електронних пошт і сторінок в соціальних мережах: чим надійніше і складніше пароль, тим складніше зламати вашу пошту або ж сторінку в соціальній мережі. Природно, ніхто не хоче, щоб його особистий простір, нехай навіть і в інтернеті, порушувалося! Ось чому інтернет-користувачі придумують часом такі паролі, згадати які просто неможливо. І, природно, через власну дурість люди можуть не те, що не запам'ятати - а навіть не записати свій новий супер довгий пароль! Що ж робити, якщо ви забули пароль?

Як правило, тут все дуже просто: навіть в самій соціальній мережі існує рядок, названа «забули пароль»?

Для тих, хто не знає, де знаходиться дана допомога інтернет-користувачам - ось детальний план дій, логічний ланцюжок:

• Заходьте на сайт Vkontakte.ru (або vk.com) -> Вхід -> Під кнопками «Вхід» і «Реєстрація» бачите посилання «Забули пароль? »(Або ж« Забули пароль або не можете увійти? ») -> Натискаєте на дане посилання -> У вікно, що з'явилося (Логін, Email або телефон) вводите, відповідно, або Логін, або ваш Email, або номер телефону -> далі адміністрація Вконтакте вишле на вашу пошту (якщо ви вибрали E-mail) пароль.

Все дійсно простіше, ніж може здатися на перший погляд - все це тому, що у соціальній мережі Вконтакте все передбачено до дрібниць. Так, якщо ви забули пароль, то адміністрація оперативно висилає його на вашу пошту, або задає секретне питання або ж надсилає на ваш телефон тимчасовий пароль, змінити який ви зможете, зайшовши на свою сторінку.

Так, якщо ви забули пароль, то адміністрація оперативно висилає його на вашу пошту, або задає секретне питання або ж надсилає на ваш телефон тимчасовий пароль, змінити який ви зможете, зайшовши на свою сторінку

Офіційна сторінка соціальної мережі Вконтакте

У самій соціальній мережі Вконтакте все покроково пояснено - словом, заплутатися буде складно! Так що надалі, коли ви зможете-таки зайти на свою сторінку, - запишіть свій новий пароль у блокнот!

Неправильно вписаний адреса пошти або помилка в ньому

"Все одно не можу зайти в контакт", скажете ви. Що ж, другою причиною може бути неправильну адресу вашої електронної пошти. Власне, якщо ви забули адресу електронної майже, який вказували ще на самому початку вашої реєстрації Вконтакте, то план ваших дій буде аналогічний плану дій з забутим паролем. Так само ви заходите на головну сторінку, натискаєте на посилання «Забули пароль або не можете увійти?», А далі - по інструкції, зазначеної вище і в самому Вконтакте.

Вірус в вашому комп'ютері

"Чому я не можу зайти в контакт?" Само собою, вірус - ось головний винуватець всіх проблем, пов'язаних безпосередньо з комп'ютером. А ось як позбутися від вірусу - на жаль, знають не багато, що дуже неправильно: кожен інтернет-користувач повинен самостійно вміти знешкоджувати віруси, ну, або хоча б знати уявлення про те, до кого звертатися в подібному випадку.

Отже, найпопулярніший спосіб ліквідувати вірус - це, звичайно ж, встановити на своєму комп'ютері антивірусну програму. І зовсім не важливо, що це буде за програма: Доктор We b, знаменитий Касперський або будь-яка інша антивірусна програма; суть у них одна - програма повинна бути останньою версією, до того ж - бази на ній повинні регулярно оновлюватися! Запитаєте, навіщо?

Вся справа в тому, що щодня хакери і просто нечесні люди створюють все нові і нові види вірусів, з якими раніше програми, можливо, не стикалися. Так, якщо ваша антивірусна база (база, в якій зберігаються коди всіх відомих вірусів) застаріла (тобто, давно не оновлювалася), то є ймовірність «підхопити» вірус на свій комп'ютер.

Так, якщо ваша антивірусна база (база, в якій зберігаються коди всіх відомих вірусів) застаріла (тобто, давно не оновлювалася), то є ймовірність «підхопити» вірус на свій комп'ютер

Антивірус може і не виявити вірусу

Проблема полягає в тому, що, перевіряючи в черговий раз антивірусною програмою комп'ютер, антивирусник просто не зможе виявити новий вірус, який був створений, скажімо, не так давно - ось чому цей вірус залишиться жити в вашому комп'ютері, у вашій операційній системі, поступово сповільнюючи роботу вашого ПК, порушуючи його роботу і так далі. Що робити в цьому випадку? Природно, регулярно оновлювати бази антивірусної програми! Дана послуга є практично у всіх антивірусних програм; умова одна - це найкраще безлімітний доступ до інтернету, щоб бази могли автоматично, без вашого втручання оновлюватися і захищати ваш комп'ютер. Адже це їх первинне завдання - захист ваших документів від шкідливого ПО (програмного забезпечення).

Те ж саме можна сказати і про віруси, які блокують доступ до вашої соціальної сторінці Вконтакте: таких вірусів в мережі дуже багато, та й «підхопити їх» - як нічого робити!

Де можна «підхопити Вконтактний вірус»?

Відразу перейдемо до відповіді на питання підзаголовка, а саме: де інтернет-користувач найчастіше може підхопити вірус, що блокує доступ до соціальної сторінці Вконтакте?

• Якщо інтернет-користувач завантажив програму, яка не має ніякого відношення до соціальної мережі Вконтакте, проте, в назві програми є щось пов'язане з соціальною мережею.

Як правило, подібні програми скачують користувачі дуже активно: наприклад, це програма для скачування музики Вконтакте. Дві найпоширеніші програми для скачування музики і відео з соціальної мережі (що, до речі кажучи, незаконно - і це прописано в правилах Вконтакте):

LoviVkontakte - дуже популярна програма, через яку будь-який інтернет-користувач завантажує аудіо і відео з соціальної мережі Вконтакте;

Програма Лови Вконтакте для скачування аудіо і відео з соціальної мережі Вконтакте

VKSaver - ще одна популярна програма для здійснення незаконного скачування відео і аудіо з соціальної мережі.

Програма VK Saver для скачування музики і відео Вконтакте

Звичайно, ці програми більш-менш безпечні - однак, саме вони порушують роботу з сайтом. Наприклад, ваша сторінка вантажиться довше, незважаючи на високу швидкість інтернету. Крім того, ви не позбавлені можливості «заразитися» віртуальним вірусом - будь-яка незаконна програма, як правило, написана людьми далеко не з благих намірів.

Помітили, що ваша сторінка Вконтакте стала довше грузиться? Негайно видаляйте всі програми, які скачують музику і відеофайли з соціальної мережі!

А що, якщо ви завантажили таку ось програму, в назві якої є щось, пов'язане з «Вконтакте», і підхопили вірус? Само собою, одного видалення програми буде мало! Ось тут-то і допоможе вам ваш антивирусник - негайно робіть повну перевірку вашого комп'ютера.

У вас немає антивірусної програми, а робота комп'ютера вже серйозно порушена? Що ж, в даному випадку у вас є ще в запасі два виходи з ситуації неприємної ситуації:

 • Звернутися за допомогою до професіоналів - до програмістам або ж до людей, які вміють «чистити» комп'ютер від вірусів;
 • Спробувати самостійно видалити вірус.

Отже, звернення до професіоналів не потребує коментарі - ви просто шукайте спеціаліста своєї справи: за оголошенням, дізнаєтеся у знайомих номер телефону і так далі. А ось як самостійно видалити вірус, що блокує доступ Вконтакте? Тут треба попрацювати, особливо якщо ви не маєте ніякого досвіду видалення вірусів.

Найпоширеніший вірус (а також його аналоги), який блокує доступ не тільки до соціальної мережі Вконтакте, а й до Однокласників, а також ви не можете зайти на Яндекс: вам видається одна і та ж помилка - помилка 404. Це вірус, вірус і ще раз - вірус. Власне, вчимося його видаляти.

Для початку вам необхідно пройти такий докладної логічному ланцюжку:

Пуск -> Комп'ютер> Локальний диск C -> Папка «Windows» -> «папка System 32» -> Папка «Drivers» -> «Папка etc» -> Файл «hosts», який відкриваєте за допомогою блокнота (права кнопка миші, у вікні «Вибір програми» вибираєте Блокнот.

Тепер запам'ятайте одне: останній в цьому файлі повинна знаходитися всього один рядок, а саме:

127.0.0.1 localhost.

Все, що буде написано ще в цьому файлі - абсолютно все необхідно видалити, оскільки це безпосередньо вірус.

Найпоширеніший питання: що ж робити, якщо в папці «etc» кілька файлів «hosts»? Тут вже трішки складніше.

Папка etc - кілька файлів hosts

Як бачите, на фото зображений випадок, при якому на комп'ютері є кілька файлів «hosts». Який же з цих файлів слід чистити від вірусу?

Отже, якщо ви користуєтеся браузером Google Chrome, то треба правити файл з розширенням txt (перша колонка - ім'я, друга - тип, там знаходите розширення txt, керуєте його).

Якщо ви користуєтеся такими браузерами, як Internet Explorer або Mozilla Firefox, то треба правити файл, який не має розширення.

А взагалі, якщо ви кожен день використовуєте то один браузер, то інший - найкраще правити обидва файли: так надійніше буде.

Для порівняння: подивіться два фото, одне - без вірусу, друге - природно, з вірусом. Це дасть вам більш ясну картину на ситуацію.

Файл hosts в блокноті - без вірусів

Файл hosts в блокноті - без вірусів

Файл hosts в блокноті, в якому присутній вірус

Отже, ви зрозуміли, що потрібно видалити всю непотрібну інформацію, за винятком тієї, що має бути спочатку в файлі «hosts». А що, якщо після видалення всієї інформації з'являється вікно, що повідомляє вас про неможливість створення файлу?

Повідомлення ОС, при якому не вдається зберегти файл

В цьому випадку ви повинні запустити Блокнот (права кнопка ...), вибравши значок «Запуск від імені адміністратора» - тоді вам вдасться внести зміни в файл, а також зберегти його.

Шлях: Пуск -> Блокнот -> Запуск від імені адміністратора

«Не можу зайти в контакт і після цього!» - що робити тепер? Що ж, вам залишається тільки перезавантажити ваш комп'ютер і спробувати знову - і у вас вийде зайти на вашу сторінку в соціальній мережі.

Вас зламали?

Що робити, якщо вас зламали і поміняли пароль? Швидше за все, зламати вас вдалося хакерам саме завдяки вірусу на вашому комп'ютері - власне, ситуація аналогічна, так що і розбиратися з нею треба таким же чином.

Вірус видалили, а що далі?

А далі ви заходите, як зазвичай, на сайт Вконтакте, «Вхід», «Забули свій пароль?» ... І далі все за вказаною вище логічному ланцюжку (перший абзац).

Що робити, якщо не допоміг жоден із способів?

Найімовірніше, ви зіткнулися з вірусом, оскільки він - головний винуватець цієї проблеми. Що ж, в даному випадку вам залишається тільки одне - звернутися за допомогою до програміста, або ж до знайомої людини, який вміє чистити комп'ютер від вірусів. В іншому випадку, вам доведеться встановлювати заново всю ОС, так що простіше вже купити новий комп'ютер ...

Чому не можу зайти в контакт

Все б нічого: звичайний будній або ж вихідний день, ви сидите вдома - і тут вирішили зайти на свою сторінку в соціальній мережі Вконтакте. Все, здавалося б, як раніше - ви вводите адресу своєї електронної пошти , А також пароль ... А зайти чудесним чином не виходить. Запитайте, в чому ж проблема? "Я не можу зайти в контакт!" Чому? Давайте розбиратися!

Як правило, причин, за якими ви не можете зайти Вконтакт, - багато, так що слід розглянути всі варіанти, перш ніж починати панікувати і створювати нову сторінку в соціальній мережі.

Як правило, причин, за якими інтернет-користувач не може зайти на свою сторінку в соціальній мережі - кілька. Розглянемо найпопулярніші:

• Ви забули свій пароль або ж допустили в ньому помилку;

• Ви забули або ж неправильно вписали адресу Вашу електронну поштову скриньку ;

• На вашому комп'ютері є вірус, який блокує доступ до вашої сторінці в соціальній мережі;

• Вашу сторінку Вконтакте зламали.

Як правило, це найпопулярніші в даний час причини. Само собою, всі вони вирішуються, однак, підходити до кожної з них потрібно особливо ретельно. Природно, і відповідей на питання "не можу зайти в контакт що робити" є кілька, так що давайте розбиратися.

Неправильний пароль або помилка в ньому

У більшості інтернет-користувачів в мережі є не тільки сторінки в соціальних мережах, але і електронна пошта, а, може, навіть кілька - само собою, ваші паролі можуть відрізнятися. Чому? Вся справа в вимогах електронних пошт і сторінок в соціальних мережах: чим надійніше і складніше пароль, тим складніше зламати вашу пошту або ж сторінку в соціальній мережі. Природно, ніхто не хоче, щоб його особистий простір, нехай навіть і в інтернеті, порушувалося! Ось чому інтернет-користувачі придумують часом такі паролі, згадати які просто неможливо. І, природно, через власну дурість люди можуть не те, що не запам'ятати - а навіть не записати свій новий супер довгий пароль! Що ж робити, якщо ви забули пароль?

Як правило, тут все дуже просто: навіть в самій соціальній мережі існує рядок, названа «забули пароль»?

Для тих, хто не знає, де знаходиться дана допомога інтернет-користувачам - ось детальний план дій, логічний ланцюжок:

• Заходьте на сайт Vkontakte.ru (або vk.com) -> Вхід -> Під кнопками «Вхід» і «Реєстрація» бачите посилання «Забули пароль? »(Або ж« Забули пароль або не можете увійти? ») -> Натискаєте на дане посилання -> У вікно, що з'явилося (Логін, Email або телефон) вводите, відповідно, або Логін, або ваш Email, або номер телефону -> далі адміністрація Вконтакте вишле на вашу пошту (якщо ви вибрали E-mail) пароль.

Все дійсно простіше, ніж може здатися на перший погляд - все це тому, що у соціальній мережі Вконтакте все передбачено до дрібниць. Так, якщо ви забули пароль, то адміністрація оперативно висилає його на вашу пошту, або задає секретне питання або ж надсилає на ваш телефон тимчасовий пароль, змінити який ви зможете, зайшовши на свою сторінку.

Так, якщо ви забули пароль, то адміністрація оперативно висилає його на вашу пошту, або задає секретне питання або ж надсилає на ваш телефон тимчасовий пароль, змінити який ви зможете, зайшовши на свою сторінку

Офіційна сторінка соціальної мережі Вконтакте

У самій соціальній мережі Вконтакте все покроково пояснено - словом, заплутатися буде складно! Так що надалі, коли ви зможете-таки зайти на свою сторінку, - запишіть свій новий пароль у блокнот!

Неправильно вписаний адреса пошти або помилка в ньому

"Все одно не можу зайти в контакт", скажете ви. Що ж, другою причиною може бути неправильну адресу вашої електронної пошти. Власне, якщо ви забули адресу електронної майже, який вказували ще на самому початку вашої реєстрації Вконтакте, то план ваших дій буде аналогічний плану дій з забутим паролем. Так само ви заходите на головну сторінку, натискаєте на посилання «Забули пароль або не можете увійти?», А далі - по інструкції, зазначеної вище і в самому Вконтакте.

Вірус в вашому комп'ютері

"Чому я не можу зайти в контакт?" Само собою, вірус - ось головний винуватець всіх проблем, пов'язаних безпосередньо з комп'ютером. А ось як позбутися від вірусу - на жаль, знають не багато, що дуже неправильно: кожен інтернет-користувач повинен самостійно вміти знешкоджувати віруси, ну, або хоча б знати уявлення про те, до кого звертатися в подібному випадку.

Отже, найпопулярніший спосіб ліквідувати вірус - це, звичайно ж, встановити на своєму комп'ютері антивірусну програму. І зовсім не важливо, що це буде за програма: Доктор We b, знаменитий Касперський або будь-яка інша антивірусна програма; суть у них одна - програма повинна бути останньою версією, до того ж - бази на ній повинні регулярно оновлюватися! Запитаєте, навіщо?

Вся справа в тому, що щодня хакери і просто нечесні люди створюють все нові і нові види вірусів, з якими раніше програми, можливо, не стикалися. Так, якщо ваша антивірусна база (база, в якій зберігаються коди всіх відомих вірусів) застаріла (тобто, давно не оновлювалася), то є ймовірність «підхопити» вірус на свій комп'ютер.

Так, якщо ваша антивірусна база (база, в якій зберігаються коди всіх відомих вірусів) застаріла (тобто, давно не оновлювалася), то є ймовірність «підхопити» вірус на свій комп'ютер

Антивірус може і не виявити вірусу

Проблема полягає в тому, що, перевіряючи в черговий раз антивірусною програмою комп'ютер, антивирусник просто не зможе виявити новий вірус, який був створений, скажімо, не так давно - ось чому цей вірус залишиться жити в вашому комп'ютері, у вашій операційній системі, поступово сповільнюючи роботу вашого ПК, порушуючи його роботу і так далі. Що робити в цьому випадку? Природно, регулярно оновлювати бази антивірусної програми! Дана послуга є практично у всіх антивірусних програм; умова одна - це найкраще безлімітний доступ до інтернету, щоб бази могли автоматично, без вашого втручання оновлюватися і захищати ваш комп'ютер. Адже це їх первинне завдання - захист ваших документів від шкідливого ПО (програмного забезпечення).

Те ж саме можна сказати і про віруси, які блокують доступ до вашої соціальної сторінці Вконтакте: таких вірусів в мережі дуже багато, та й «підхопити їх» - як нічого робити!

Де можна «підхопити Вконтактний вірус»?

Відразу перейдемо до відповіді на питання підзаголовка, а саме: де інтернет-користувач найчастіше може підхопити вірус, що блокує доступ до соціальної сторінці Вконтакте?

• Якщо інтернет-користувач завантажив програму, яка не має ніякого відношення до соціальної мережі Вконтакте, проте, в назві програми є щось пов'язане з соціальною мережею.

Як правило, подібні програми скачують користувачі дуже активно: наприклад, це програма для скачування музики Вконтакте. Дві найпоширеніші програми для скачування музики і відео з соціальної мережі (що, до речі кажучи, незаконно - і це прописано в правилах Вконтакте):

LoviVkontakte - дуже популярна програма, через яку будь-який інтернет-користувач завантажує аудіо і відео з соціальної мережі Вконтакте;

Програма Лови Вконтакте для скачування аудіо і відео з соціальної мережі Вконтакте

VKSaver - ще одна популярна програма для здійснення незаконного скачування відео і аудіо з соціальної мережі.

Програма VK Saver для скачування музики і відео Вконтакте

Звичайно, ці програми більш-менш безпечні - однак, саме вони порушують роботу з сайтом. Наприклад, ваша сторінка вантажиться довше, незважаючи на високу швидкість інтернету. Крім того, ви не позбавлені можливості «заразитися» віртуальним вірусом - будь-яка незаконна програма, як правило, написана людьми далеко не з благих намірів.

Помітили, що ваша сторінка Вконтакте стала довше грузиться? Негайно видаляйте всі програми, які скачують музику і відеофайли з соціальної мережі!

А що, якщо ви завантажили таку ось програму, в назві якої є щось, пов'язане з «Вконтакте», і підхопили вірус? Само собою, одного видалення програми буде мало! Ось тут-то і допоможе вам ваш антивирусник - негайно робіть повну перевірку вашого комп'ютера.

У вас немає антивірусної програми, а робота комп'ютера вже серйозно порушена? Що ж, в даному випадку у вас є ще в запасі два виходи з ситуації неприємної ситуації:

 • Звернутися за допомогою до професіоналів - до програмістам або ж до людей, які вміють «чистити» комп'ютер від вірусів;
 • Спробувати самостійно видалити вірус.

Отже, звернення до професіоналів не потребує коментарі - ви просто шукайте спеціаліста своєї справи: за оголошенням, дізнаєтеся у знайомих номер телефону і так далі. А ось як самостійно видалити вірус, що блокує доступ Вконтакте? Тут треба попрацювати, особливо якщо ви не маєте ніякого досвіду видалення вірусів.

Найпоширеніший вірус (а також його аналоги), який блокує доступ не тільки до соціальної мережі Вконтакте, а й до Однокласників, а також ви не можете зайти на Яндекс: вам видається одна і та ж помилка - помилка 404. Це вірус, вірус і ще раз - вірус. Власне, вчимося його видаляти.

Для початку вам необхідно пройти такий докладної логічному ланцюжку:

Пуск -> Комп'ютер> Локальний диск C -> Папка «Windows» -> «папка System 32» -> Папка «Drivers» -> «Папка etc» -> Файл «hosts», який відкриваєте за допомогою блокнота (права кнопка миші, у вікні «Вибір програми» вибираєте Блокнот.

Тепер запам'ятайте одне: останній в цьому файлі повинна знаходитися всього один рядок, а саме:

127.0.0.1 localhost.

Все, що буде написано ще в цьому файлі - абсолютно все необхідно видалити, оскільки це безпосередньо вірус.

Найпоширеніший питання: що ж робити, якщо в папці «etc» кілька файлів «hosts»? Тут вже трішки складніше.

Папка etc - кілька файлів hosts

Як бачите, на фото зображений випадок, при якому на комп'ютері є кілька файлів «hosts». Який же з цих файлів слід чистити від вірусу?

Отже, якщо ви користуєтеся браузером Google Chrome, то треба правити файл з розширенням txt (перша колонка - ім'я, друга - тип, там знаходите розширення txt, керуєте його).

Якщо ви користуєтеся такими браузерами, як Internet Explorer або Mozilla Firefox, то треба правити файл, який не має розширення.

А взагалі, якщо ви кожен день використовуєте то один браузер, то інший - найкраще правити обидва файли: так надійніше буде.

Для порівняння: подивіться два фото, одне - без вірусу, друге - природно, з вірусом. Це дасть вам більш ясну картину на ситуацію.

Файл hosts в блокноті - без вірусів

Файл hosts в блокноті - без вірусів

Файл hosts в блокноті, в якому присутній вірус

Отже, ви зрозуміли, що потрібно видалити всю непотрібну інформацію, за винятком тієї, що має бути спочатку в файлі «hosts». А що, якщо після видалення всієї інформації з'являється вікно, що повідомляє вас про неможливість створення файлу?

Повідомлення ОС, при якому не вдається зберегти файл

В цьому випадку ви повинні запустити Блокнот (права кнопка ...), вибравши значок «Запуск від імені адміністратора» - тоді вам вдасться внести зміни в файл, а також зберегти його.

Шлях: Пуск -> Блокнот -> Запуск від імені адміністратора

«Не можу зайти в контакт і після цього!» - що робити тепер? Що ж, вам залишається тільки перезавантажити ваш комп'ютер і спробувати знову - і у вас вийде зайти на вашу сторінку в соціальній мережі.

Вас зламали?

Що робити, якщо вас зламали і поміняли пароль? Швидше за все, зламати вас вдалося хакерам саме завдяки вірусу на вашому комп'ютері - власне, ситуація аналогічна, так що і розбиратися з нею треба таким же чином.

Вірус видалили, а що далі?

А далі ви заходите, як зазвичай, на сайт Вконтакте, «Вхід», «Забули свій пароль?» ... І далі все за вказаною вище логічному ланцюжку (перший абзац).

Що робити, якщо не допоміг жоден із способів?

Найімовірніше, ви зіткнулися з вірусом, оскільки він - головний винуватець цієї проблеми. Що ж, в даному випадку вам залишається тільки одне - звернутися за допомогою до програміста, або ж до знайомої людини, який вміє чистити комп'ютер від вірусів. В іншому випадку, вам доведеться встановлювати заново всю ОС, так що простіше вже купити новий комп'ютер ...

Чому не можу зайти в контакт

Все б нічого: звичайний будній або ж вихідний день, ви сидите вдома - і тут вирішили зайти на свою сторінку в соціальній мережі Вконтакте. Все, здавалося б, як раніше - ви вводите адресу своєї електронної пошти , А також пароль ... А зайти чудесним чином не виходить. Запитайте, в чому ж проблема? "Я не можу зайти в контакт!" Чому? Давайте розбиратися!

Як правило, причин, за якими ви не можете зайти Вконтакт, - багато, так що слід розглянути всі варіанти, перш ніж починати панікувати і створювати нову сторінку в соціальній мережі.

Як правило, причин, за якими інтернет-користувач не може зайти на свою сторінку в соціальній мережі - кілька. Розглянемо найпопулярніші:

• Ви забули свій пароль або ж допустили в ньому помилку;

• Ви забули або ж неправильно вписали адресу Вашу електронну поштову скриньку ;

• На вашому комп'ютері є вірус, який блокує доступ до вашої сторінці в соціальній мережі;

• Вашу сторінку Вконтакте зламали.

Як правило, це найпопулярніші в даний час причини. Само собою, всі вони вирішуються, однак, підходити до кожної з них потрібно особливо ретельно. Природно, і відповідей на питання "не можу зайти в контакт що робити" є кілька, так що давайте розбиратися.

Неправильний пароль або помилка в ньому

У більшості інтернет-користувачів в мережі є не тільки сторінки в соціальних мережах, але і електронна пошта, а, може, навіть кілька - само собою, ваші паролі можуть відрізнятися. Чому? Вся справа в вимогах електронних пошт і сторінок в соціальних мережах: чим надійніше і складніше пароль, тим складніше зламати вашу пошту або ж сторінку в соціальній мережі. Природно, ніхто не хоче, щоб його особистий простір, нехай навіть і в інтернеті, порушувалося! Ось чому інтернет-користувачі придумують часом такі паролі, згадати які просто неможливо. І, природно, через власну дурість люди можуть не те, що не запам'ятати - а навіть не записати свій новий супер довгий пароль! Що ж робити, якщо ви забули пароль?

Як правило, тут все дуже просто: навіть в самій соціальній мережі існує рядок, названа «забули пароль»?

Для тих, хто не знає, де знаходиться дана допомога інтернет-користувачам - ось детальний план дій, логічний ланцюжок:

• Заходьте на сайт Vkontakte.ru (або vk.com) -> Вхід -> Під кнопками «Вхід» і «Реєстрація» бачите посилання «Забули пароль? »(Або ж« Забули пароль або не можете увійти? ») -> Натискаєте на дане посилання -> У вікно, що з'явилося (Логін, Email або телефон) вводите, відповідно, або Логін, або ваш Email, або номер телефону -> далі адміністрація Вконтакте вишле на вашу пошту (якщо ви вибрали E-mail) пароль.

Все дійсно простіше, ніж може здатися на перший погляд - все це тому, що у соціальній мережі Вконтакте все передбачено до дрібниць. Так, якщо ви забули пароль, то адміністрація оперативно висилає його на вашу пошту, або задає секретне питання або ж надсилає на ваш телефон тимчасовий пароль, змінити який ви зможете, зайшовши на свою сторінку.

Так, якщо ви забули пароль, то адміністрація оперативно висилає його на вашу пошту, або задає секретне питання або ж надсилає на ваш телефон тимчасовий пароль, змінити який ви зможете, зайшовши на свою сторінку

Офіційна сторінка соціальної мережі Вконтакте

У самій соціальній мережі Вконтакте все покроково пояснено - словом, заплутатися буде складно! Так що надалі, коли ви зможете-таки зайти на свою сторінку, - запишіть свій новий пароль у блокнот!

Неправильно вписаний адреса пошти або помилка в ньому

"Все одно не можу зайти в контакт", скажете ви. Що ж, другою причиною може бути неправильну адресу вашої електронної пошти. Власне, якщо ви забули адресу електронної майже, який вказували ще на самому початку вашої реєстрації Вконтакте, то план ваших дій буде аналогічний плану дій з забутим паролем. Так само ви заходите на головну сторінку, натискаєте на посилання «Забули пароль або не можете увійти?», А далі - по інструкції, зазначеної вище і в самому Вконтакте.

Вірус в вашому комп'ютері

"Чому я не можу зайти в контакт?" Само собою, вірус - ось головний винуватець всіх проблем, пов'язаних безпосередньо з комп'ютером. А ось як позбутися від вірусу - на жаль, знають не багато, що дуже неправильно: кожен інтернет-користувач повинен самостійно вміти знешкоджувати віруси, ну, або хоча б знати уявлення про те, до кого звертатися в подібному випадку.

Отже, найпопулярніший спосіб ліквідувати вірус - це, звичайно ж, встановити на своєму комп'ютері антивірусну програму. І зовсім не важливо, що це буде за програма: Доктор We b, знаменитий Касперський або будь-яка інша антивірусна програма; суть у них одна - програма повинна бути останньою версією, до того ж - бази на ній повинні регулярно оновлюватися! Запитаєте, навіщо?

Вся справа в тому, що щодня хакери і просто нечесні люди створюють все нові і нові види вірусів, з якими раніше програми, можливо, не стикалися. Так, якщо ваша антивірусна база (база, в якій зберігаються коди всіх відомих вірусів) застаріла (тобто, давно не оновлювалася), то є ймовірність «підхопити» вірус на свій комп'ютер.

Так, якщо ваша антивірусна база (база, в якій зберігаються коди всіх відомих вірусів) застаріла (тобто, давно не оновлювалася), то є ймовірність «підхопити» вірус на свій комп'ютер

Антивірус може і не виявити вірусу

Проблема полягає в тому, що, перевіряючи в черговий раз антивірусною програмою комп'ютер, антивирусник просто не зможе виявити новий вірус, який був створений, скажімо, не так давно - ось чому цей вірус залишиться жити в вашому комп'ютері, у вашій операційній системі, поступово сповільнюючи роботу вашого ПК, порушуючи його роботу і так далі. Що робити в цьому випадку? Природно, регулярно оновлювати бази антивірусної програми! Дана послуга є практично у всіх антивірусних програм; умова одна - це найкраще безлімітний доступ до інтернету, щоб бази могли автоматично, без вашого втручання оновлюватися і захищати ваш комп'ютер. Адже це їх первинне завдання - захист ваших документів від шкідливого ПО (програмного забезпечення).

Те ж саме можна сказати і про віруси, які блокують доступ до вашої соціальної сторінці Вконтакте: таких вірусів в мережі дуже багато, та й «підхопити їх» - як нічого робити!

Де можна «підхопити Вконтактний вірус»?

Відразу перейдемо до відповіді на питання підзаголовка, а саме: де інтернет-користувач найчастіше може підхопити вірус, що блокує доступ до соціальної сторінці Вконтакте?

• Якщо інтернет-користувач завантажив програму, яка не має ніякого відношення до соціальної мережі Вконтакте, проте, в назві програми є щось пов'язане з соціальною мережею.

Як правило, подібні програми скачують користувачі дуже активно: наприклад, це програма для скачування музики Вконтакте. Дві найпоширеніші програми для скачування музики і відео з соціальної мережі (що, до речі кажучи, незаконно - і це прописано в правилах Вконтакте):

LoviVkontakte - дуже популярна програма, через яку будь-який інтернет-користувач завантажує аудіо і відео з соціальної мережі Вконтакте;

Програма Лови Вконтакте для скачування аудіо і відео з соціальної мережі Вконтакте

VKSaver - ще одна популярна програма для здійснення незаконного скачування відео і аудіо з соціальної мережі.

Програма VK Saver для скачування музики і відео Вконтакте

Звичайно, ці програми більш-менш безпечні - однак, саме вони порушують роботу з сайтом. Наприклад, ваша сторінка вантажиться довше, незважаючи на високу швидкість інтернету. Крім того, ви не позбавлені можливості «заразитися» віртуальним вірусом - будь-яка незаконна програма, як правило, написана людьми далеко не з благих намірів.

Помітили, що ваша сторінка Вконтакте стала довше грузиться? Негайно видаляйте всі програми, які скачують музику і відеофайли з соціальної мережі!

А що, якщо ви завантажили таку ось програму, в назві якої є щось, пов'язане з «Вконтакте», і підхопили вірус? Само собою, одного видалення програми буде мало! Ось тут-то і допоможе вам ваш антивирусник - негайно робіть повну перевірку вашого комп'ютера.

У вас немає антивірусної програми, а робота комп'ютера вже серйозно порушена? Що ж, в даному випадку у вас є ще в запасі два виходи з ситуації неприємної ситуації:

 • Звернутися за допомогою до професіоналів - до програмістам або ж до людей, які вміють «чистити» комп'ютер від вірусів;
 • Спробувати самостійно видалити вірус.

Отже, звернення до професіоналів не потребує коментарі - ви просто шукайте спеціаліста своєї справи: за оголошенням, дізнаєтеся у знайомих номер телефону і так далі. А ось як самостійно видалити вірус, що блокує доступ Вконтакте? Тут треба попрацювати, особливо якщо ви не маєте ніякого досвіду видалення вірусів.

Найпоширеніший вірус (а також його аналоги), який блокує доступ не тільки до соціальної мережі Вконтакте, а й до Однокласників, а також ви не можете зайти на Яндекс: вам видається одна і та ж помилка - помилка 404. Це вірус, вірус і ще раз - вірус. Власне, вчимося його видаляти.

Для початку вам необхідно пройти такий докладної логічному ланцюжку:

Пуск -> Комп'ютер> Локальний диск C -> Папка «Windows» -> «папка System 32» -> Папка «Drivers» -> «Папка etc» -> Файл «hosts», який відкриваєте за допомогою блокнота (права кнопка миші, у вікні «Вибір програми» вибираєте Блокнот.

Тепер запам'ятайте одне: останній в цьому файлі повинна знаходитися всього один рядок, а саме:

127.0.0.1 localhost.

Все, що буде написано ще в цьому файлі - абсолютно все необхідно видалити, оскільки це безпосередньо вірус.

Найпоширеніший питання: що ж робити, якщо в папці «etc» кілька файлів «hosts»? Тут вже трішки складніше.

Папка etc - кілька файлів hosts

Як бачите, на фото зображений випадок, при якому на комп'ютері є кілька файлів «hosts». Який же з цих файлів слід чистити від вірусу?

Отже, якщо ви користуєтеся браузером Google Chrome, то треба правити файл з розширенням txt (перша колонка - ім'я, друга - тип, там знаходите розширення txt, керуєте його).

Якщо ви користуєтеся такими браузерами, як Internet Explorer або Mozilla Firefox, то треба правити файл, який не має розширення.

А взагалі, якщо ви кожен день використовуєте то один браузер, то інший - найкраще правити обидва файли: так надійніше буде.

Для порівняння: подивіться два фото, одне - без вірусу, друге - природно, з вірусом. Це дасть вам більш ясну картину на ситуацію.

Файл hosts в блокноті - без вірусів

Файл hosts в блокноті - без вірусів

Файл hosts в блокноті, в якому присутній вірус

Отже, ви зрозуміли, що потрібно видалити всю непотрібну інформацію, за винятком тієї, що має бути спочатку в файлі «hosts». А що, якщо після видалення всієї інформації з'являється вікно, що повідомляє вас про неможливість створення файлу?

Повідомлення ОС, при якому не вдається зберегти файл

В цьому випадку ви повинні запустити Блокнот (права кнопка ...), вибравши значок «Запуск від імені адміністратора» - тоді вам вдасться внести зміни в файл, а також зберегти його.

Шлях: Пуск -> Блокнот -> Запуск від імені адміністратора

«Не можу зайти в контакт і після цього!» - що робити тепер? Що ж, вам залишається тільки перезавантажити ваш комп'ютер і спробувати знову - і у вас вийде зайти на вашу сторінку в соціальній мережі.

Вас зламали?

Що робити, якщо вас зламали і поміняли пароль? Швидше за все, зламати вас вдалося хакерам саме завдяки вірусу на вашому комп'ютері - власне, ситуація аналогічна, так що і розбиратися з нею треба таким же чином.

Вірус видалили, а що далі?

А далі ви заходите, як зазвичай, на сайт Вконтакте, «Вхід», «Забули свій пароль?» ... І далі все за вказаною вище логічному ланцюжку (перший абзац).

Що робити, якщо не допоміг жоден із способів?

Найімовірніше, ви зіткнулися з вірусом, оскільки він - головний винуватець цієї проблеми. Що ж, в даному випадку вам залишається тільки одне - звернутися за допомогою до програміста, або ж до знайомої людини, який вміє чистити комп'ютер від вірусів. В іншому випадку, вам доведеться встановлювати заново всю ОС, так що простіше вже купити новий комп'ютер ...

Чому не можу зайти в контакт

Все б нічого: звичайний будній або ж вихідний день, ви сидите вдома - і тут вирішили зайти на свою сторінку в соціальній мережі Вконтакте. Все, здавалося б, як раніше - ви вводите адресу своєї електронної пошти , А також пароль ... А зайти чудесним чином не виходить. Запитайте, в чому ж проблема? "Я не можу зайти в контакт!" Чому? Давайте розбиратися!

Як правило, причин, за якими ви не можете зайти Вконтакт, - багато, так що слід розглянути всі варіанти, перш ніж починати панікувати і створювати нову сторінку в соціальній мережі.

Як правило, причин, за якими інтернет-користувач не може зайти на свою сторінку в соціальній мережі - кілька. Розглянемо найпопулярніші:

• Ви забули свій пароль або ж допустили в ньому помилку;

• Ви забули або ж неправильно вписали адресу Вашу електронну поштову скриньку ;

• На вашому комп'ютері є вірус, який блокує доступ до вашої сторінці в соціальній мережі;

• Вашу сторінку Вконтакте зламали.

Як правило, це найпопулярніші в даний час причини. Само собою, всі вони вирішуються, однак, підходити до кожної з них потрібно особливо ретельно. Природно, і відповідей на питання "не можу зайти в контакт що робити" є кілька, так що давайте розбиратися.

Неправильний пароль або помилка в ньому

У більшості інтернет-користувачів в мережі є не тільки сторінки в соціальних мережах, але і електронна пошта, а, може, навіть кілька - само собою, ваші паролі можуть відрізнятися. Чому? Вся справа в вимогах електронних пошт і сторінок в соціальних мережах: чим надійніше і складніше пароль, тим складніше зламати вашу пошту або ж сторінку в соціальній мережі. Природно, ніхто не хоче, щоб його особистий простір, нехай навіть і в інтернеті, порушувалося! Ось чому інтернет-користувачі придумують часом такі паролі, згадати які просто неможливо. І, природно, через власну дурість люди можуть не те, що не запам'ятати - а навіть не записати свій новий супер довгий пароль! Що ж робити, якщо ви забули пароль?

Як правило, тут все дуже просто: навіть в самій соціальній мережі існує рядок, названа «забули пароль»?

Для тих, хто не знає, де знаходиться дана допомога інтернет-користувачам - ось детальний план дій, логічний ланцюжок:

• Заходьте на сайт Vkontakte.ru (або vk.com) -> Вхід -> Під кнопками «Вхід» і «Реєстрація» бачите посилання «Забули пароль? »(Або ж« Забули пароль або не можете увійти? ») -> Натискаєте на дане посилання -> У вікно, що з'явилося (Логін, Email або телефон) вводите, відповідно, або Логін, або ваш Email, або номер телефону -> далі адміністрація Вконтакте вишле на вашу пошту (якщо ви вибрали E-mail) пароль.

Все дійсно простіше, ніж може здатися на перший погляд - все це тому, що у соціальній мережі Вконтакте все передбачено до дрібниць. Так, якщо ви забули пароль, то адміністрація оперативно висилає його на вашу пошту, або задає секретне питання або ж надсилає на ваш телефон тимчасовий пароль, змінити який ви зможете, зайшовши на свою сторінку.

Так, якщо ви забули пароль, то адміністрація оперативно висилає його на вашу пошту, або задає секретне питання або ж надсилає на ваш телефон тимчасовий пароль, змінити який ви зможете, зайшовши на свою сторінку

Офіційна сторінка соціальної мережі Вконтакте

У самій соціальній мережі Вконтакте все покроково пояснено - словом, заплутатися буде складно! Так що надалі, коли ви зможете-таки зайти на свою сторінку, - запишіть свій новий пароль у блокнот!

Неправильно вписаний адреса пошти або помилка в ньому

"Все одно не можу зайти в контакт", скажете ви. Що ж, другою причиною може бути неправильну адресу вашої електронної пошти. Власне, якщо ви забули адресу електронної майже, який вказували ще на самому початку вашої реєстрації Вконтакте, то план ваших дій буде аналогічний плану дій з забутим паролем. Так само ви заходите на головну сторінку, натискаєте на посилання «Забули пароль або не можете увійти?», А далі - по інструкції, зазначеної вище і в самому Вконтакте.

Вірус в вашому комп'ютері

"Чому я не можу зайти в контакт?" Само собою, вірус - ось головний винуватець всіх проблем, пов'язаних безпосередньо з комп'ютером. А ось як позбутися від вірусу - на жаль, знають не багато, що дуже неправильно: кожен інтернет-користувач повинен самостійно вміти знешкоджувати віруси, ну, або хоча б знати уявлення про те, до кого звертатися в подібному випадку.

Отже, найпопулярніший спосіб ліквідувати вірус - це, звичайно ж, встановити на своєму комп'ютері антивірусну програму. І зовсім не важливо, що це буде за програма: Доктор We b, знаменитий Касперський або будь-яка інша антивірусна програма; суть у них одна - програма повинна бути останньою версією, до того ж - бази на ній повинні регулярно оновлюватися! Запитаєте, навіщо?

Вся справа в тому, що щодня хакери і просто нечесні люди створюють все нові і нові види вірусів, з якими раніше програми, можливо, не стикалися. Так, якщо ваша антивірусна база (база, в якій зберігаються коди всіх відомих вірусів) застаріла (тобто, давно не оновлювалася), то є ймовірність «підхопити» вірус на свій комп'ютер.

Так, якщо ваша антивірусна база (база, в якій зберігаються коди всіх відомих вірусів) застаріла (тобто, давно не оновлювалася), то є ймовірність «підхопити» вірус на свій комп'ютер

Антивірус може і не виявити вірусу

Проблема полягає в тому, що, перевіряючи в черговий раз антивірусною програмою комп'ютер, антивирусник просто не зможе виявити новий вірус, який був створений, скажімо, не так давно - ось чому цей вірус залишиться жити в вашому комп'ютері, у вашій операційній системі, поступово сповільнюючи роботу вашого ПК, порушуючи його роботу і так далі. Що робити в цьому випадку? Природно, регулярно оновлювати бази антивірусної програми! Дана послуга є практично у всіх антивірусних програм; умова одна - це найкраще безлімітний доступ до інтернету, щоб бази могли автоматично, без вашого втручання оновлюватися і захищати ваш комп'ютер. Адже це їх первинне завдання - захист ваших документів від шкідливого ПО (програмного забезпечення).

Те ж саме можна сказати і про віруси, які блокують доступ до вашої соціальної сторінці Вконтакте: таких вірусів в мережі дуже багато, та й «підхопити їх» - як нічого робити!

Де можна «підхопити Вконтактний вірус»?

Відразу перейдемо до відповіді на питання підзаголовка, а саме: де інтернет-користувач найчастіше може підхопити вірус, що блокує доступ до соціальної сторінці Вконтакте?

• Якщо інтернет-користувач завантажив програму, яка не має ніякого відношення до соціальної мережі Вконтакте, проте, в назві програми є щось пов'язане з соціальною мережею.

Як правило, подібні програми скачують користувачі дуже активно: наприклад, це програма для скачування музики Вконтакте. Дві найпоширеніші програми для скачування музики і відео з соціальної мережі (що, до речі кажучи, незаконно - і це прописано в правилах Вконтакте):

LoviVkontakte - дуже популярна програма, через яку будь-який інтернет-користувач завантажує аудіо і відео з соціальної мережі Вконтакте;

Програма Лови Вконтакте для скачування аудіо і відео з соціальної мережі Вконтакте

VKSaver - ще одна популярна програма для здійснення незаконного скачування відео і аудіо з соціальної мережі.

Програма VK Saver для скачування музики і відео Вконтакте

Звичайно, ці програми більш-менш безпечні - однак, саме вони порушують роботу з сайтом. Наприклад, ваша сторінка вантажиться довше, незважаючи на високу швидкість інтернету. Крім того, ви не позбавлені можливості «заразитися» віртуальним вірусом - будь-яка незаконна програма, як правило, написана людьми далеко не з благих намірів.

Помітили, що ваша сторінка Вконтакте стала довше грузиться? Негайно видаляйте всі програми, які скачують музику і відеофайли з соціальної мережі!

А що, якщо ви завантажили таку ось програму, в назві якої є щось, пов'язане з «Вконтакте», і підхопили вірус? Само собою, одного видалення програми буде мало! Ось тут-то і допоможе вам ваш антивирусник - негайно робіть повну перевірку вашого комп'ютера.

У вас немає антивірусної програми, а робота комп'ютера вже серйозно порушена? Що ж, в даному випадку у вас є ще в запасі два виходи з ситуації неприємної ситуації:

 • Звернутися за допомогою до професіоналів - до програмістам або ж до людей, які вміють «чистити» комп'ютер від вірусів;
 • Спробувати самостійно видалити вірус.

Отже, звернення до професіоналів не потребує коментарі - ви просто шукайте спеціаліста своєї справи: за оголошенням, дізнаєтеся у знайомих номер телефону і так далі. А ось як самостійно видалити вірус, що блокує доступ Вконтакте? Тут треба попрацювати, особливо якщо ви не маєте ніякого досвіду видалення вірусів.

Найпоширеніший вірус (а також його аналоги), який блокує доступ не тільки до соціальної мережі Вконтакте, а й до Однокласників, а також ви не можете зайти на Яндекс: вам видається одна і та ж помилка - помилка 404. Це вірус, вірус і ще раз - вірус. Власне, вчимося його видаляти.

Для початку вам необхідно пройти такий докладної логічному ланцюжку:

Пуск -> Комп'ютер> Локальний диск C -> Папка «Windows» -> «папка System 32» -> Папка «Drivers» -> «Папка etc» -> Файл «hosts», який відкриваєте за допомогою блокнота (права кнопка миші, у вікні «Вибір програми» вибираєте Блокнот.

Тепер запам'ятайте одне: останній в цьому файлі повинна знаходитися всього один рядок, а саме:

127.0.0.1 localhost.

Все, що буде написано ще в цьому файлі - абсолютно все необхідно видалити, оскільки це безпосередньо вірус.

Найпоширеніший питання: що ж робити, якщо в папці «etc» кілька файлів «hosts»? Тут вже трішки складніше.

Папка etc - кілька файлів hosts

Як бачите, на фото зображений випадок, при якому на комп'ютері є кілька файлів «hosts». Який же з цих файлів слід чистити від вірусу?

Отже, якщо ви користуєтеся браузером Google Chrome, то треба правити файл з розширенням txt (перша колонка - ім'я, друга - тип, там знаходите розширення txt, керуєте його).

Якщо ви користуєтеся такими браузерами, як Internet Explorer або Mozilla Firefox, то треба правити файл, який не має розширення.

А взагалі, якщо ви кожен день використовуєте то один браузер, то інший - найкраще правити обидва файли: так надійніше буде.

Для порівняння: подивіться два фото, одне - без вірусу, друге - природно, з вірусом. Це дасть вам більш ясну картину на ситуацію.

Файл hosts в блокноті - без вірусів

Файл hosts в блокноті - без вірусів

Файл hosts в блокноті, в якому присутній вірус

Отже, ви зрозуміли, що потрібно видалити всю непотрібну інформацію, за винятком тієї, що має бути спочатку в файлі «hosts». А що, якщо після видалення всієї інформації з'являється вікно, що повідомляє вас про неможливість створення файлу?

Повідомлення ОС, при якому не вдається зберегти файл

В цьому випадку ви повинні запустити Блокнот (права кнопка ...), вибравши значок «Запуск від імені адміністратора» - тоді вам вдасться внести зміни в файл, а також зберегти його.

Шлях: Пуск -> Блокнот -> Запуск від імені адміністратора

«Не можу зайти в контакт і після цього!» - що робити тепер? Що ж, вам залишається тільки перезавантажити ваш комп'ютер і спробувати знову - і у вас вийде зайти на вашу сторінку в соціальній мережі.

Вас зламали?

Що робити, якщо вас зламали і поміняли пароль? Швидше за все, зламати вас вдалося хакерам саме завдяки вірусу на вашому комп'ютері - власне, ситуація аналогічна, так що і розбиратися з нею треба таким же чином.

Вірус видалили, а що далі?

А далі ви заходите, як зазвичай, на сайт Вконтакте, «Вхід», «Забули свій пароль?» ... І далі все за вказаною вище логічному ланцюжку (перший абзац).

Що робити, якщо не допоміг жоден із способів?

Найімовірніше, ви зіткнулися з вірусом, оскільки він - головний винуватець цієї проблеми. Що ж, в даному випадку вам залишається тільки одне - звернутися за допомогою до програміста, або ж до знайомої людини, який вміє чистити комп'ютер від вірусів. В іншому випадку, вам доведеться встановлювати заново всю ОС, так що простіше вже купити новий комп'ютер ...

Чому не можу зайти в контакт

Все б нічого: звичайний будній або ж вихідний день, ви сидите вдома - і тут вирішили зайти на свою сторінку в соціальній мережі Вконтакте. Все, здавалося б, як раніше - ви вводите адресу своєї електронної пошти , А також пароль ... А зайти чудесним чином не виходить. Запитайте, в чому ж проблема? "Я не можу зайти в контакт!" Чому? Давайте розбиратися!

Як правило, причин, за якими ви не можете зайти Вконтакт, - багато, так що слід розглянути всі варіанти, перш ніж починати панікувати і створювати нову сторінку в соціальній мережі.

Як правило, причин, за якими інтернет-користувач не може зайти на свою сторінку в соціальній мережі - кілька. Розглянемо найпопулярніші:

• Ви забули свій пароль або ж допустили в ньому помилку;

• Ви забули або ж неправильно вписали адресу Вашу електронну поштову скриньку ;

• На вашому комп'ютері є вірус, який блокує доступ до вашої сторінці в соціальній мережі;

• Вашу сторінку Вконтакте зламали.

Як правило, це найпопулярніші в даний час причини. Само собою, всі вони вирішуються, однак, підходити до кожної з них потрібно особливо ретельно. Природно, і відповідей на питання "не можу зайти в контакт що робити" є кілька, так що давайте розбиратися.

Неправильний пароль або помилка в ньому

У більшості інтернет-користувачів в мережі є не тільки сторінки в соціальних мережах, але і електронна пошта, а, може, навіть кілька - само собою, ваші паролі можуть відрізнятися. Чому? Вся справа в вимогах електронних пошт і сторінок в соціальних мережах: чим надійніше і складніше пароль, тим складніше зламати вашу пошту або ж сторінку в соціальній мережі. Природно, ніхто не хоче, щоб його особистий простір, нехай навіть і в інтернеті, порушувалося! Ось чому інтернет-користувачі придумують часом такі паролі, згадати які просто неможливо. І, природно, через власну дурість люди можуть не те, що не запам'ятати - а навіть не записати свій новий супер довгий пароль! Що ж робити, якщо ви забули пароль?

Як правило, тут все дуже просто: навіть в самій соціальній мережі існує рядок, названа «забули пароль»?

Для тих, хто не знає, де знаходиться дана допомога інтернет-користувачам - ось детальний план дій, логічний ланцюжок:

• Заходьте на сайт Vkontakte.ru (або vk.com) -> Вхід -> Під кнопками «Вхід» і «Реєстрація» бачите посилання «Забули пароль? »(Або ж« Забули пароль або не можете увійти? ») -> Натискаєте на дане посилання -> У вікно, що з'явилося (Логін, Email або телефон) вводите, відповідно, або Логін, або ваш Email, або номер телефону -> далі адміністрація Вконтакте вишле на вашу пошту (якщо ви вибрали E-mail) пароль.

Все дійсно простіше, ніж може здатися на перший погляд - все це тому, що у соціальній мережі Вконтакте все передбачено до дрібниць. Так, якщо ви забули пароль, то адміністрація оперативно висилає його на вашу пошту, або задає секретне питання або ж надсилає на ваш телефон тимчасовий пароль, змінити який ви зможете, зайшовши на свою сторінку.

Так, якщо ви забули пароль, то адміністрація оперативно висилає його на вашу пошту, або задає секретне питання або ж надсилає на ваш телефон тимчасовий пароль, змінити який ви зможете, зайшовши на свою сторінку

Офіційна сторінка соціальної мережі Вконтакте

У самій соціальній мережі Вконтакте все покроково пояснено - словом, заплутатися буде складно! Так що надалі, коли ви зможете-таки зайти на свою сторінку, - запишіть свій новий пароль у блокнот!

Неправильно вписаний адреса пошти або помилка в ньому

"Все одно не можу зайти в контакт", скажете ви. Що ж, другою причиною може бути неправильну адресу вашої електронної пошти. Власне, якщо ви забули адресу електронної майже, який вказували ще на самому початку вашої реєстрації Вконтакте, то план ваших дій буде аналогічний плану дій з забутим паролем. Так само ви заходите на головну сторінку, натискаєте на посилання «Забули пароль або не можете увійти?», А далі - по інструкції, зазначеної вище і в самому Вконтакте.

Вірус в вашому комп'ютері

"Чому я не можу зайти в контакт?" Само собою, вірус - ось головний винуватець всіх проблем, пов'язаних безпосередньо з комп'ютером. А ось як позбутися від вірусу - на жаль, знають не багато, що дуже неправильно: кожен інтернет-користувач повинен самостійно вміти знешкоджувати віруси, ну, або хоча б знати уявлення про те, до кого звертатися в подібному випадку.

Отже, найпопулярніший спосіб ліквідувати вірус - це, звичайно ж, встановити на своєму комп'ютері антивірусну програму. І зовсім не важливо, що це буде за програма: Доктор We b, знаменитий Касперський або будь-яка інша антивірусна програма; суть у них одна - програма повинна бути останньою версією, до того ж - бази на ній повинні регулярно оновлюватися! Запитаєте, навіщо?

Вся справа в тому, що щодня хакери і просто нечесні люди створюють все нові і нові види вірусів, з якими раніше програми, можливо, не стикалися. Так, якщо ваша антивірусна база (база, в якій зберігаються коди всіх відомих вірусів) застаріла (тобто, давно не оновлювалася), то є ймовірність «підхопити» вірус на свій комп'ютер.

Так, якщо ваша антивірусна база (база, в якій зберігаються коди всіх відомих вірусів) застаріла (тобто, давно не оновлювалася), то є ймовірність «підхопити» вірус на свій комп'ютер

Антивірус може і не виявити вірусу

Проблема полягає в тому, що, перевіряючи в черговий раз антивірусною програмою комп'ютер, антивирусник просто не зможе виявити новий вірус, який був створений, скажімо, не так давно - ось чому цей вірус залишиться жити в вашому комп'ютері, у вашій операційній системі, поступово сповільнюючи роботу вашого ПК, порушуючи його роботу і так далі. Що робити в цьому випадку? Природно, регулярно оновлювати бази антивірусної програми! Дана послуга є практично у всіх антивірусних програм; умова одна - це найкраще безлімітний доступ до інтернету, щоб бази могли автоматично, без вашого втручання оновлюватися і захищати ваш комп'ютер. Адже це їх первинне завдання - захист ваших документів від шкідливого ПО (програмного забезпечення).

Те ж саме можна сказати і про віруси, які блокують доступ до вашої соціальної сторінці Вконтакте: таких вірусів в мережі дуже багато, та й «підхопити їх» - як нічого робити!

Де можна «підхопити Вконтактний вірус»?

Відразу перейдемо до відповіді на питання підзаголовка, а саме: де інтернет-користувач найчастіше може підхопити вірус, що блокує доступ до соціальної сторінці Вконтакте?

• Якщо інтернет-користувач завантажив програму, яка не має ніякого відношення до соціальної мережі Вконтакте, проте, в назві програми є щось пов'язане з соціальною мережею.

Як правило, подібні програми скачують користувачі дуже активно: наприклад, це програма для скачування музики Вконтакте. Дві найпоширеніші програми для скачування музики і відео з соціальної мережі (що, до речі кажучи, незаконно - і це прописано в правилах Вконтакте):

LoviVkontakte - дуже популярна програма, через яку будь-який інтернет-користувач завантажує аудіо і відео з соціальної мережі Вконтакте;

Програма Лови Вконтакте для скачування аудіо і відео з соціальної мережі Вконтакте

VKSaver - ще одна популярна програма для здійснення незаконного скачування відео і аудіо з соціальної мережі.

Програма VK Saver для скачування музики і відео Вконтакте

Звичайно, ці програми більш-менш безпечні - однак, саме вони порушують роботу з сайтом. Наприклад, ваша сторінка вантажиться довше, незважаючи на високу швидкість інтернету. Крім того, ви не позбавлені можливості «заразитися» віртуальним вірусом - будь-яка незаконна програма, як правило, написана людьми далеко не з благих намірів.

Помітили, що ваша сторінка Вконтакте стала довше грузиться? Негайно видаляйте всі програми, які скачують музику і відеофайли з соціальної мережі!

А що, якщо ви завантажили таку ось програму, в назві якої є щось, пов'язане з «Вконтакте», і підхопили вірус? Само собою, одного видалення програми буде мало! Ось тут-то і допоможе вам ваш антивирусник - негайно робіть повну перевірку вашого комп'ютера.

У вас немає антивірусної програми, а робота комп'ютера вже серйозно порушена? Що ж, в даному випадку у вас є ще в запасі два виходи з ситуації неприємної ситуації:

 • Звернутися за допомогою до професіоналів - до програмістам або ж до людей, які вміють «чистити» комп'ютер від вірусів;
 • Спробувати самостійно видалити вірус.

Отже, звернення до професіоналів не потребує коментарі - ви просто шукайте спеціаліста своєї справи: за оголошенням, дізнаєтеся у знайомих номер телефону і так далі. А ось як самостійно видалити вірус, що блокує доступ Вконтакте? Тут треба попрацювати, особливо якщо ви не маєте ніякого досвіду видалення вірусів.

Найпоширеніший вірус (а також його аналоги), який блокує доступ не тільки до соціальної мережі Вконтакте, а й до Однокласників, а також ви не можете зайти на Яндекс: вам видається одна і та ж помилка - помилка 404. Це вірус, вірус і ще раз - вірус. Власне, вчимося його видаляти.

Для початку вам необхідно пройти такий докладної логічному ланцюжку:

Пуск -> Комп'ютер> Локальний диск C -> Папка «Windows» -> «папка System 32» -> Папка «Drivers» -> «Папка etc» -> Файл «hosts», який відкриваєте за допомогою блокнота (права кнопка миші, у вікні «Вибір програми» вибираєте Блокнот.

Тепер запам'ятайте одне: останній в цьому файлі повинна знаходитися всього один рядок, а саме:

127.0.0.1 localhost.

Все, що буде написано ще в цьому файлі - абсолютно все необхідно видалити, оскільки це безпосередньо вірус.

Найпоширеніший питання: що ж робити, якщо в папці «etc» кілька файлів «hosts»? Тут вже трішки складніше.

Папка etc - кілька файлів hosts

Як бачите, на фото зображений випадок, при якому на комп'ютері є кілька файлів «hosts». Який же з цих файлів слід чистити від вірусу?

Отже, якщо ви користуєтеся браузером Google Chrome, то треба правити файл з розширенням txt (перша колонка - ім'я, друга - тип, там знаходите розширення txt, керуєте його).

Якщо ви користуєтеся такими браузерами, як Internet Explorer або Mozilla Firefox, то треба правити файл, який не має розширення.

А взагалі, якщо ви кожен день використовуєте то один браузер, то інший - найкраще правити обидва файли: так надійніше буде.

Для порівняння: подивіться два фото, одне - без вірусу, друге - природно, з вірусом. Це дасть вам більш ясну картину на ситуацію.

Файл hosts в блокноті - без вірусів

Файл hosts в блокноті - без вірусів

Файл hosts в блокноті, в якому присутній вірус

Отже, ви зрозуміли, що потрібно видалити всю непотрібну інформацію, за винятком тієї, що має бути спочатку в файлі «hosts». А що, якщо після видалення всієї інформації з'являється вікно, що повідомляє вас про неможливість створення файлу?

Повідомлення ОС, при якому не вдається зберегти файл

В цьому випадку ви повинні запустити Блокнот (права кнопка ...), вибравши значок «Запуск від імені адміністратора» - тоді вам вдасться внести зміни в файл, а також зберегти його.

Шлях: Пуск -> Блокнот -> Запуск від імені адміністратора

«Не можу зайти в контакт і після цього!» - що робити тепер? Що ж, вам залишається тільки перезавантажити ваш комп'ютер і спробувати знову - і у вас вийде зайти на вашу сторінку в соціальній мережі.

Вас зламали?

Що робити, якщо вас зламали і поміняли пароль? Швидше за все, зламати вас вдалося хакерам саме завдяки вірусу на вашому комп'ютері - власне, ситуація аналогічна, так що і розбиратися з нею треба таким же чином.

Вірус видалили, а що далі?

А далі ви заходите, як зазвичай, на сайт Вконтакте, «Вхід», «Забули свій пароль?» ... І далі все за вказаною вище логічному ланцюжку (перший абзац).

Що робити, якщо не допоміг жоден із способів?

Найімовірніше, ви зіткнулися з вірусом, оскільки він - головний винуватець цієї проблеми. Що ж, в даному випадку вам залишається тільки одне - звернутися за допомогою до програміста, або ж до знайомої людини, який вміє чистити комп'ютер від вірусів. В іншому випадку, вам доведеться встановлювати заново всю ОС, так що простіше вже купити новий комп'ютер ...

Вас зламали?
Що робити, якщо не допоміг жоден із способів?
Вас зламали?
Що робити, якщо не допоміг жоден із способів?
Вас зламали?
Що робити, якщо не допоміг жоден із способів?
Вас зламали?
Що робити, якщо не допоміг жоден із способів?
Вас зламали?
Що робити, якщо не допоміг жоден із способів?