Донецкий техникум промышленной автоматики

Чому довго вимикається комп'ютер

Вас вітає сайт по ремонту комп'ютерів своїми руками Смарт-Тронікс! Довго вимикається комп'ютер? Набридло чекати? Дізнайтеся просте рішення проблеми, яке не потребує особливих навичок поводження з операційною системою. Згодом, реєстр Windows «набирає» непотрібної інформації, яка залишається від старих, вже видалених програм. Вимикання комп'ютера також заважають встановлені програми, які система спочатку повинна вивантажити з пам'яті, коректно завершивши.

сайт по ремонту комп'ютерів своїми руками

Тому, час вимикання комп'ютера значно зростає. Погодьтеся, це сильно дратує, особливо коли потрібно зайнятися іншими справами. Але ця проблема вирішувана, причому досить просто. Стаття розповість, як скоротити час завершення роботи Windows. Якщо ж ваш комп'ютер вимикається сам по собі , То це зовсім інша проблема, про яку можна прочитати за посиланням. Ось що, можна зробити, щоб зменшити час вимкнення Windows.

1. Насамперед, давайте приберемо всі непотрібні програми з автозавантаження. Після тривалого використання Windows, в автозавантаженні з'являється велика кількість програм, багатьом з яких там не місце. Тим більше, що вони не питають дозволу користувача, включати їх в автозавантаження чи ні. Прибрати непотрібні програми і прискорити швидкість комп'ютера, коли він довго вимикається, просто. Робиться це через команду «msconfig». Якщо у вас Windows XP, наберіть цю команду через «Пуск → Виконати». Якщо Windows 7, вводити команду потрібно в пункт «Знайти програми та файли», також через пуск. З'явиться віконце з закладками. Йдемо в закладку «Автозавантаження» і знімаємо галки з непотрібних програм. До речі, даний спосіб, можна використовувати, коли комп'ютер довго вмикається, але це тема окремої статті.

2. Зменшимо час, після якого служба або програма буде вважатися зависла. За замовчуванням це 20 секунд. Зменшити можна, наприклад, на 5 секунд. Робиться це в реєстрі Windows, який викликається командою «regedit». Даний ключ реєстру і у Windows XP, і у Windows 7, знаходиться за наступним шляхом:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ CurrentControlSet \ Control \

HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ CurrentControlSet \ Control \

Ключ WaitToKillServiceTimeout. Поставте 8000 мілісекунд, що скоротить час відключення зависла програми на 12 секунд.

3. Знайдемо інший ключ - HungAppTimeout, який відповідає за час визначення, що програма або служба зависла. За замовчуванням коштує 5 секунд. Можете скоротити цей час за власним бажанням, але краще поставити 3000 мілісекунд.

HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Desktop

HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Desktop

4. Останній ключ, який можна поміняти, щоб позбутися від довгого виключення комп'ютера - WaitToKillAppTimeout. Відповідає за час перед вимиканням додатки, яке зависло. За замовчуванням дорівнює 20 секундам (20000 мілісекунд). Можна зменшити до 6 секунд. Знаходиться, там же, де і ключ WaitToKillServiceTimeout.

Знаходиться, там же, де і ключ WaitToKillServiceTimeout

Всі ці прості заходи повинні допомогти, якщо комп'ютер довго вимикається. Читайте smartronix.ru!

Довго вимикається комп'ютер?
Набридло чекати?