Донецкий техникум промышленной автоматики

Comodo Internet Security Premium

  1. Основні компоненти Comodo Internet Security Premium
Comodo Internet Security

пропонує всебічну, комплексний захист від внутрішніх і зовнішніх загроз - нових і ще невідомих.
Рішення поєднує потужний антивірус, ефективний фаєрвол з корпоративним рівнем фільтрації пакетів і модуль Comodo Захист +, що включає просунуту систему поведінкової блокування і запобігання вторгнень.
При використанні Comodo Internet Security Premium кожен з компонентів: антивірус, фаєрвол і Захист +, виконує своє завдання і забезпечує чудовий захист від їх конкретного виду загроз. Комплексний антивірус Comodo включає набір компонентів, можливостей і функцій, які пропонують повну «попередження, виявлення і лікування» систему безпеки для вашого комп'ютера.

Основні компоненти Comodo Internet Security Premium

Основні можливості Comodo Internet Security Premium

Антивірус Comodo - проактивний антивірусний движок, який автоматично виявляє і усуває всі види вірусів, інтернет-хробаків і інших шкідливих програм. Поряд з потужним скануванням на вимогу, щодо доступу та запланованої перевіркою, користувачі CIS тепер можуть просто перетягнути потрібний об'єкт в область на головному екрані для запуску миттєвого пошуку вірусів.
фаєрвол - повністю настроюється брандмауер з фільтрацією пакетів, який постійно захищає вашу систему від вхідних і вихідних інтернет-атак.
Контент-фільтр - дана функція налаштовує Фаервол на фільтрацію доступу до веб-сайтів відповідно до зазначених правил і профілями.
Comodo Захист + -Набір проактивних технологій захисту, спрямованих на збереження цілісності, безпеки і конфіденційності вашої операційної системи і призначених для користувача даних.
- Поведінковий блокіратор - перевіряє справжність кожного виконуваного файлу і процесу запущеного на комп'ютері і запобігає їх дії, які можуть завдати шкоди вашому комп'ютеру. Невідомі процеси і додатки автоматично запускаються в пісочниці, де працюють під безліччю обмежень, завдяки чому вони не можуть завдати шкоди вашому комп'ютеру. Це дає ненадійним (але нешкідливим) додатків свободу дій, в той час для ненадійних (і потенційно небезпечних) додатків Comodo Internet Security запобігає пошкодженню комп'ютера або даних.
- Viruscope - це система, що дозволяє проводити динамічний аналіз поведінки запущених процесів і вести запис їх активності. Viruscope контролює діяльність процесів, запущених на вашому комп'ютері і попереджає вас, якщо вони намагаються виконати підозрілі дії.
- HIPS (Host Intrusion Protection) - система запобігання вторгнень, заснована на правилах, яка контролює активність всіх додатків і процесів на вашому комп'ютері. HIPS Comodo блокує діяльністю шкідливих програм шляхом припинення будь-яких дій, які можуть привести до пошкодження операційної системи, системної пам'яті, реєстру або особистих даних.
Comodo Secure Shopping - функція Безпечний шопінг призначена для захищених онлайн-покупок і інтернет-банкінгу. Пропонує всебічний захист від кейлоггеров, перехоплення SSL-трафіку, відстеження пам'яті і віддаленого контролю. Інструмент захищає банківські транзакції, номери кредитних карт і іншу персональну інформацію.

Internet Security Essentials - інструмент перевірки сертифікатів SSL захищає від фальшивих (фішингових) сайтів, які намагаються вкрасти конфіденційну інформацію.

Comodo Secure DNS - DNS-сервіс, який використовує список блокування в режимі реального часу (RBL) шкідливих веб-сайтів (наприклад, фішингових сайтів, шкідливих сайтів, шпигунських сайтів, сайтів з надмірною кількістю реклами і т.д.) і попереджає вас, коли ви намагаєтеся отримати доступ до сайтів, що містять потенційно небезпечний контент.
Comodo Rescue Disk - вбудований в Comodo Internet Security майстер дозволяє записати завантажувальний диск, який дозволяє виконати антивірусне сканування зараженої системи Windows без завантаження локальної системи.
Додаткові утиліти - область Розширені завдання включає посилання, які дозволяють встановити інші безкоштовні продукти безпеки Comodo, включаючи антивірусну утиліту Comodo Cleaning Essentials для очищення зараженої системи, Comodo Killswitch для моніторингу процесів і активності системи.
Comodo Dragon - швидкий і універсальний інтернет-браузер на основі Chromium, який використовує неперевершений рівень безпеки Comodo.

Comodo Internet Security - відмінно збалансований програмний комплекс для забезпечення безпеки в Мережі. У комплекс включені всі необхідні утиліти для спокійного серфінгу в Інтернеті, для боротьби з вірусами, троянами, adware-модулями і т.д.