Донецкий техникум промышленной автоматики

Чим сканувати комп'ютер на віруси

  1. 1. Перевіряти комп'ютер на віруси Dr.Web CureIt
  2. 2. Перевіряти комп'ютер на віруси AVZ
  3. 3. Перевіряти комп'ютер на віруси Kaspersky Virus Removal Tool
  4. 4. Перевіряти комп'ютер на віруси онлайн

У сучасному світі вже неможливо уявити своє життя без інтернет-ресурсів, в яких ми щодня дізнаємося нову корисну інформацію, спілкуємося з рідними і близькими, вчимося і працюємо. Провідником у віртуальний простір є персональний комп'ютер, і щоб захистити його від шкідливих вірусних і шпигунських програм, якими наповнений інтернет, необхідно періодично сканувати комп'ютер на наявність вірусів і шкідливих ПО за допомогою спеціалізованих антивірусних програм.

Віруси можуть дуже серйозно зашкодити операційну систему або ваші файли і папки. Найчастіше метою вірусів стають особисті файли користувачів вони або шифрують або блокують доступ до них або можуть навіть відсилати їх третім особам. На сайті є розділ Безпека раджу уважно почитати знаходяться там статті.

Все нижче описані програми не вимагають установки. Їх потрібно просто завантажити і запустити після перевірки просто видаляємо скачав файл. Так само потрібно буде прийняти ліцензійну угоду.

1. Перевіряти комп'ютер на віруси Dr.Web CureIt

Dr.Web CureIt сучасна лікує утиліта на базі відомої російської антивірусної програми Dr.Web, яка дозволяє вчасно відстежити установку шкідливих програм на комп'ютер і оперативно їх видалити. Утиліту можна завантажити і використовувати на персональному комп'ютері абсолютно безкоштовно, для цього необхідно завантажити інсталяційний файл, який можна знайти на фірмовому сайті (посилання http://free.drweb.ru/cureit).

Після установки відкриється вікно утиліти, в ньому можна буде вибрати необхідні папки для перевірки, якщо в процесі сканування будуть виявлені віруси, то їх можна буде відразу ж видалити за допомогою Dr.Web CureIt.

2. Перевіряти комп'ютер на віруси AVZ

AVZ - російська антивірусна програма, розроблена російським програмістом для ПК на ОС Windows. Програма є абсолютно безкоштовною для приватного використання і допомагає виявити на комп'ютері не тільки стандартні віруси, а й складні троянські програми і модулі. Завантажити антивірус AVZ можна в інтернеті
(Посилання http://www.softportal.com/software-4128-avz.html), завантаживши та розпакувати інсталяційний файл.

Програма AVZ має простий і зрозумілий інтерфейс російською мовою, на головній панелі можна вибрати області для сканування, а також вибрати варіанти дій програми, в разі виявлення шкідливих програм, наприклад, їх можна просто видалити або помістити в карантин, отримавши докладний звіт.

3. Перевіряти комп'ютер на віруси Kaspersky Virus Removal Tool

Антивіруси з лабораторії Касперського є найбільш відомими і популярними антивірусними програмами для ПК, планшетів і смартфонів на базі Android і Windows. Антивірус Kaspersky Virus Removal Tool - безкоштовна антивірусна програма для ПК, яка забезпечує виявлення шкідливого і рекламного програмного забезпечення при єдиної перевірці, оперативно видаляючи їх. Головна перевага Kaspersky Virus Removal Tool - можливість установки навіть на заражений комп'ютер в безпечному режимі. Завантажити та встановити програму абсолютно безкоштовно можна тут http://www.kaspersky.ru/antivirus-removal-tool.

Після того як ви скачаєте програму запускаємо її і погоджуємося з ліцензійним угоду і починаємо перевірку.

4. Перевіряти комп'ютер на віруси онлайн

Якщо у вас немає можливості встановити антивірусну програму на свій комп'ютер з яких-небудь причин, ви можете зробити сканування на наявність вірусів і троянських програм за допомогою безкоштовного онлайн-сканера, наприклад, ESET Online Scanner (посилання https://www.esetnod32.ru / home / products / online-scanner /). Онлайн-сканер може виявити не тільки всі загрози для ПК, але і оперативно усунути їх також без установки.

Це не зовсім онлайн сканер після того як ви натиснете Запустити потрібно буде ввести e-mail після чого відбудеться завантаження онлайн сканера. Далі його потрібно запустити і виконати перевірку на віруси.

Якщо ви є частим користувачем всесвітньої павутини, то не забувайте про те, що ви повинні забезпечувати безпеку свого комп'ютера і своїх персональних даних, а зробити це можна за допомогою установки і регулярного використання антивірусних програм.