Донецкий техникум промышленной автоматики

»Чим американська рибалка відрізняється від російської

Я завжди любив половити рибку. Прямо з самого дитинства. Але тут, в Америці рибалка зовсім інша, навіть важко порівняти. Я наведу кілька фотографій на цю тему і трохи розповім.

У Росії рибалка - це чоловіче заняття. Жінку з вудкою побачиш дуже рідко. Пам'ятаю, коли я жив в одному селі, в Підмосков'ї, до мене весь час приставала сусідка, запрошувала мене на риболовлю.

Нічого особистого, їй дійсно подобалося ловити рибу. Але вона соромилася йти однією, тому кликала мене. Типу, він - рибалка, а я просто поруч і випадково взяла в руки вудку.

В Америці риболовлею займаються і чоловіки, і жінки, і діти. Мужиків-то, звичайно, побільше, але і жінок з дітьми теж вистачає.

Це як в футбол (тут його називають сокер) грають хлопчики і дівчатка разом. А за кермом, до речі, чоловіків і жінок, приблизно, порівну. Днем навіть жінок побільше, поки мужики на роботі? а жінки ганяються по магазинах.

Продовжую про риболовлю. Ось цей знімок Ви, я думаю, бачили вже в хедері на моєму іншому сайті « російські Американці «. Наводжу першоджерело.

І побільше трохи І побільше трохи.

Човен можна запросто взяти напрокат Човен можна запросто взяти напрокат. Правда, ці двоє, швидше за все, на своїй. Тому що на прокатних човнах їздити без рятувальних жилетів не можна, а за особисті встежиш.

Справа за курсом нахабні американські гуси. Я вже сто разів писав, що вони тут нікого і нічого не бояться і лізуть куди не просять. Втім, все тут давно до них звикли, як до хмар або траві.

Ось ще один снімочек, трохи в сторону від Рибачков. Красиво, правда? Самі що ні на є рибні місця, рибалки мене зрозуміють, і руки затремтять від передчуття!

Гусей повно, але вони заважати не будуть - покричать і попливуть далі по своїм гусячим справах Гусей повно, але вони заважати не будуть - покричать і попливуть далі по своїм гусячим справах. Це одне з озер, що входять в ланцюжок Chain O 'Lakes. Ось з карти, це зовсім поруч з нами.

Тільки не плутайте з Великими озерами Тільки не плутайте з Великими озерами! Хоча вони теж в цьому ж місці на карті, але величезні, а не ці смішні з ланцюжка!

Ось ще знімки з цих же місць. Знімав не я, але мені просто не хочеться зараз туди їхати і знімати те ж саме, тим більше взимку. Власне, це цілий парк. Подивіться, чим там люди займаються. На всі смаки, як то кажуть.

Ну і, звичайно, рибу ловлять Ну і, звичайно, рибу ловлять!

Знімки, як я вже сказав, не мої, але й не фейковий Знімки, як я вже сказав, не мої, але й не фейковий. У будь-якому рибному місці є будочка, де Ви можете похвалитися уловом, сфоткати і повісити фотографію для науки іншим Рибалка.

Ось це мене теж вражає. Тут риби величезні! Я не звик, знаєте, не китобій, в кінці кінців. А величезні тут риби з кількох причин.

Перше те, що їх тут підгодовують, причому, на промисловій основі. Щоб рибалкам, які в США платять за ліцензію, було що ловити.

Друге - піймавши і сфотканная, рибу зазвичай, тут же викидають. Навіть якщо правилами не заборонено брати з собою. Але іноді на березі висить ось така табличка. Це вже я сфотографував.

Вудка моя, гуси тут завжди Вудка моя, гуси тут завжди. Ось табличка більшим. Тут так і написано, що зловив, і відразу відпускай. З диявольською припискою: «Дякуємо за співпрацю».

Крім того, практично у всіх рибних місцях висять таблички Крім того, практично у всіх рибних місцях висять таблички. На яких, по-перше, написані назви і часто навіть намальовані риби, які тут водяться.

А по-друге - обмеження на кількість і розміри спійманої риби. Зараз пошукаю, у мене десь були такі знімки. Ось один такий.

Тобто, там, де дозволено рибу брати з собою, все одно не можна ловити малюків Тобто, там, де дозволено рибу брати з собою, все одно не можна ловити малюків. Випускай, і нехай підросте! Попутно знімок, скільки коштує взяти човен напрокат.

Моторну дорожче, а весельная зовсім не дорого Моторну дорожче, а весельная зовсім не дорого. Бери і катайся, лови рибу. Власне, у мене ще є стаття, приблизно на цю ж тему: Пристань на озері і моторні катери в Америці

Ну і, нарешті, відоролік, який я вже публікував кілька разів, до того він мені подобається. Тим більше, що це зовсім не далеко від нашого будинку, в штаті Індіана.

Коли риба нереститься, вона трошки божеволіє. У нас на озері біля будинку, риба теж біситься. Але не так, звичайно ж! Ось це рибалка, я розумію!

схоже

Днем навіть жінок побільше, поки мужики на роботі?
Красиво, правда?