Донецкий техникум промышленной автоматики

Цікаві блоги, які я читаю

  1. Блог нижегородського підприємця - IdeaFox.Ru
  2. Блог Олександра Борисова - isif-life.ru
  3. Блог Валентина Мордовського - itis-life.ru
  4. Блог Сергія Кобзаря - ruskweb.ru
  5. Блог Ольги Озерова - bloggoved.ru

Добрий день всім всім всім (нікого не забув Добрий день всім всім всім (нікого не забув?)! Дякую за відвідування bloger-man.ru. В одній з минулих статей я почав розповідати про тих цікавих блогах , Які я маю задоволення читати. Вивчення інших якісних блогів це дуже приємне заняття. Завжди цікаво «почути» особиста думка автора з якого або питання, нехай навіть якщо ця тематика затерта до дірок: yes: Харизматичні автори завжди виділялися і будуть виділятися в сірому натовпі невдалих (можливо до пори до часу) блогерів. На мій погляд все автори блогів про яких я пишу в цій рубриці саме такі. У будь-якого з них можна знайти щось корисне для себе і використовувати в майбутньому. І як сказав один відомий діяч блогосфери - треба бути не таким як усі, знайти свій оригінальний стиль, який би притягував як магніт. Так що не відкладаючи в довгий ящик - продовжимо.

Блог нижегородського підприємця - IdeaFox.Ru

Дуже якісний блог і я із задоволенням його читаю. Оформлений в приємних кольорах і автор просто молодець. Він уже досить досвідчений лемур і в створенні, а також просуванні сайтів розуміє чимало. У Дмитра (а це ім'я автора блогу) хороший стиль викладу інформації, добре і детально все пояснює. У нього на блозі я вперше зіткнувся з терміном «плагінофілія» і зрозумів, що люди часто їй страждають (я не виняток). Адже навіщо брати десь ідеї для блогу - он скільки плагінів - описовий в статтях і буде тобі контент і щастя. Але ні - це не всім цікаво. У Дмитра є хороший курс по створенню блогу за один вечір. Скажу чесно - сам курс я не вивчав, так як потреби створювати блог вже не було. Але судячи з відгуків в коментарях - курс якісний і дохідливий.

А ще Дмитро шифрується і нікому не відкриває свою особистість. Крім імені про нього практично нічого не відомо. Червоний значок на грудях у нього - більше не знають про нього нічого ...

Блог Олександра Борисова - isif-life.ru

Блог Олександра Борисова або як його ще називають АБ особисто я читаю вже давно. Сам Саша із міста Костомукша, Карелія, Росія. До недавнього часу він служив в МНС, а з цього року вирішив повністю присвятити себе інтернет підприємництву. Він завів свій бізнес-блог аж в 2010 році і з тих пір досяг успіху як у веденні блогу так і бізнесі, а точніше навіть в Інфобізнес. Олександр також створив ряд відео курсів як платних так і безкоштовних в яких простою мовою розкриває досить складні речі стосуються створення, ведення, розкрутки блогу, а також заробіток в інтернеті.
Як тільки я почав вести свій бложік то частенько навідувався до нього на блог за відповідями на свої питання. Його карта сайту стала для мене просто енциклопедією знань.
Що не кажи, а пише Саша цікаво, у всякому разі писав раніше. Його стали називати топовим блогером. Гуру Інфобізнес. Зараз він багато часу приділяє своєму бізнесу, а блогу відповідно менше. Та й статті стали більш хвалькувато что-ли ... Ну але ж і є чим B-)
У будь-якому випадку Борисов зумів створити і розкрутити бренд імені себе. А це гідно поваги і у нього є чому повчитися. Блогеру-початківцю буде пізнавально почитати його статті і почерпнути багато корисного для себе.
Думаю, що для блогерів, які не перший день в блогосфері я Америку не відкрив розповівши про блог АБ, а для тих хто недавно завів блог відвідування isif-life.ru буде як мінімум цікаво.

Блог Валентина Мордовського - itis-life.ru

Валентин сам з Казахстану, міста Костанай, йому зараз 18 років. Навчається а університеті і є земляком іншого молодого блогера Азіка. Оформлений блог зі смаком - виглядає.
Зараз у Валентина творча криза і він приділяє блогу менше часу ніж хоче. Буває. Він збереться і обов'язково дасть країні вугілля :).
Валентин теж пише цікаво. Я у нього взяв деякі ідеї для свого бложика. Наприклад про плагін, який робить віджет плаваючим я дізнався саме від нього. Він уже написав велику кількість статей і досвіду у нього вистачає. На блозі багато статей по створенню та розкрутці блогу, про цікаві сервісах і способи заробітку в інтернеті.
Кілька днів тому амбітний Валентин навіть запустив новий проект який присвячений інвестиціям, фінансів, заробіток - itis-finance.ru. Подивимося, що з цього вийде.

Єдине, що мені здається з кількістю лічильників Валентин все-таки перегнув. Але це кому як подобається.

Блог Сергія Кобзаря - ruskweb.ru

Цей блог я взяв на замітку ще на початку 2013 року. Блог Сергія дуже приємний. У нього своєрідний, часто гумористичний стиль написання статей. Чого вартий хоча б його стаття-курс «Як стати блогером п'ятидесятником». Дуже раджу почитати - пост однозначно піднімає настрій 🙂 Зараз у Сергія Кобзаря близько 1500 унікальних відвідувачів на добу. Приємна атмосфера, добре коментарів до статей. Своя постійна і активна аудиторія, яка веде конструктивні обговорення. Як же він домігся такого успіху? Може тому що навчається за спеціальністю «Психологія» і знайшов ніж зачепити для відвідувачів інтерес? Можливо. У будь-якому випадку Сергій працює над блогом. Це видно. Проводить різні експерименти, пише звіти про них. Читати такі статті цікаво.

Крім цього Сергій пропонує послуги копірайтингу, створення блогу, настройки шаблону. А також у нього можна розмістити свою рекламу. Загалом заходите самі і зацените. Моя думка швидше за все ви розділите.

Блог Ольги Озерова - bloggoved.ru

І останній блог про який я хотів би сьогодні написати належить молодому блогеру Ользі Озерова. Тематика у неї дуже поширена - створення, ведення блогу і заробіток на ньому. Пише, само собою, Ольга цікаво, по-жіночому так: rose :. Вона також надає послуги по створенню блогу на wordpress, його налаштування і аналізу. Єдине, що мені здалося дивним - це відсутність форми підписки на блозі, зазвичай її пхають всюди де тільки заманеться, а тут ізлазив блог уздовж і поперек і так і не знайшов як би підписатися поштою: unsure:

Ольга дуже активна дівчина - часто її зустрічаю на інших блогах схожою і не зовсім схожої тематики. Зазвичай блогери прекрасної статі створюють сайти і блоги більш что-ли жіночої тематики типу кулінарії, виховання дітей, вишивання. Ольга ж рідкісне і приємний виняток. Удачі їй і блоггерской щастя!

Ось в принципі і все блоги на які я хотів звернути ваші погляди. Якщо про деякі з них ви не чули то раджу навідатися - люди прекрасні. Практично золотий фонд блогосфери Рунета: good:

В майбутньому на моєму блозі вас чекатимуть статті на цікаві теми, а також інші корисності. Так що настійно рекомендую Вам взяти і підписатися на розсилку мого блогу . Це зовсім не боляче і навіть дуже корисно.
PS І звичайно ж від щирого серця вітаю всіх З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

Нікого не забув?
Як же він домігся такого успіху?
Може тому що навчається за спеціальністю «Психологія» і знайшов ніж зачепити для відвідувачів інтерес?