Донецкий техникум промышленной автоматики

Чи не завантажується Айфон - висить на яблуці

 1. Причини зависання, і що потрібно робити
 2. Самостійне відновлення смартфона через програму
 3. Встановлені твики, що заважають роботі
 4. Замовлення професійної допомоги

Якщо трапилося так, що не завантажується Айфон - висить на яблуці, часто виникає питання, в чому причина. Коли на екрані з'явилася заставка - можливо, ви з числа тих володарів iPhone, які використовують систему джейлбрейк. Також часто виникає ця помилка при перезавантаженні або системному збої апарату. Що б не було причиною, коли зависає при включенні смартфон, а власникові пристрою належить повернути прилад в робочий стан і без втрат, важливо - не забути відключити прилад від ПК або зарядки, якщо він завис на заставці.

Що б не було причиною, коли зависає при включенні смартфон, а власникові пристрою належить повернути прилад в робочий стан і без втрат, важливо - не забути відключити прилад від ПК або зарядки, якщо він завис на заставці

Якщо при включенні зависає телефон, подивитися інформацію на ньому не можна. Спробуйте відновити апарат самі, для чого перезавантажте пристрій. Найчастіше після цього апарат завантажується при включенні і добре працює.

Причини зависання, і що потрібно робити

Перш за все, необхідно перевірити, що стало відправною точкою того, що Айфон завис на яблуці і не включається. Якщо перезавантаження не допомагає, значить, буде потрібно оновлення або перепрошивка приладу. Для цього запустіть на власному ПК програму iTunes. Якщо iPhone завис на яблуці, це можуть бути проблеми на системному рівні.

До апаратних неполадок, якщо на екрані яблуко, відносяться наступні:

 • зависає при включенні телефон - поломка кнопки «Power». Відбувається при розбиранні Айфона
 • не завантажується далі яблука пристрій - неполадки при харчуванні апарату. Часто буває це з телефонами під час стрибків у мережі при зарядці
 • екран завис - зламався контролер зарядки. Були перебої в електроживленні
 • причина несправності в тому, що не працює акумулятор. Проблема з'являється у тих, хто кидав Айфон
 • екран завис - сталася помилка програмного забезпечення
 • на екрані з'явилася заставка - проблеми з материнською платою. При цій ситуації телефон завантажується, і недовго працює, але заставка на білому або чорному екрані айфона з'являється все частіше, поки апарат не згасне
 • Айфон завис на логотипі - збій пам'яті смартфона. Виходить з ладу мікросхема зберігання даних

Самостійне відновлення смартфона через програму

Якщо на екрані iPhone висить заставка завантаження, і прилад не вмикається, можна виконати переклад смартфона в режим DFU через програму iTunes. Потрібно спочатку перезавантажити пристрій.

Для початку спробуйте підключити апарат і виконати наступні дії, якщо на екрані яблуко:

 • приєднайте прилад до ПК
 • десять секунд тримайте кнопку Home, а також Power
 • відпустіть Power, а Home тримайте ще кілька секунд

Телефонний екран вимкнеться, і прилад буде відображатися в програмі. Потім тримайте Shift на клавіатурі і натискайте кнопку включення програми «Відновлення».

Найчастіше несправності, якщо не завантажується Айфон - висить на яблуці, самостійно полагодити не виходить. Якщо при відновленні завис телефон і самостійно усунути проблеми не вдається тривалий час, віддайте пристрій фахівця на ремонт. Ремонтувати Айфон, коли він при включенні зависає (або при відновленні завис), краще в сервіс-центрі або в приватній майстерні, адже будь-яка техніка «не переносить» непрофесійного до себе ставлення.

Спроби самотужки виправити апаратний збій телефону при зависанні логотипу - витівка не дуже хороша. Якщо Айфон завис на логотипі або сталася проблема з файлової системою при оновленні на яблуці, не варто самостійно намагатися виправити її, тому що наслідки можуть бути незворотними.


Встановлені твики, що заважають роботі

При зависанні логотипу на дисплеї потрібно виконати перевірку останніх встановлених твиков на сумісність з телефоном. Якщо виконувати перезавантаження пристрою після установки Твіка, це допоможе уникнути зависання Айфона.

Щоб провести оновлення, якщо екран висить на яблуці, потрібно зробити ряд дій. Перш за все, якщо Айфон завис на логотипі, потрібно завантажити апарат в безпечному режимі.

Потім потрібно виконати наступне:

 • вимкнути смартфон і трохи почекати
 • при зависанні iPhone натиснути кнопку включення
 • почекати поки почнеться завантаження системи на дисплеї

Якщо завантаження після цих дій була успішною, то проблема була в неправильній роботі Твіка, який був встановлений останнім. Щоб виправити ситуацію при зависанні на яблуці, потрібно зайти в додаток Cydia і видалити несумісний Твік.

Замовлення професійної допомоги

Якщо Айфон необхідно відремонтувати, оскільки є не піддаються самостійного усунення несправності при зависанні на логотипі Apple, потрібно звертатися до досвідчених ремонтникам. Кожен користувач смартфона в будь-який час може замовити у виконавців сайту YouDo якісний і недорогий ремонт Айфона , Якщо дисплей висить на яблуці.

Фахівці проводять якісно і швидко наступні роботи при появі зависання на логотипі Apple:

 • діагностику пристрою, якщо екран висить на яблуці
 • відновлення та ремонт приладу при зависанні iPhone
 • тестування телефону при оновленні комплектуючих

Якщо ви не хочете витрачати свій дорогоцінний час на відновлювальні роботи після зависання на яблуці, скористайтеся кваліфікованою допомогою майстрів. Виконавці сайту Юду професійно підходять до вирішення виниклої проблеми, якщо показує яблуко, але не запускається телефон.

Фахівці гарантують, що ваш телефон буде якісно і швидко відновлений. Якщо не завантажується Айфон - висить на яблуці, звертайтеся до досвідчених ремонтникам, і вони виконають відновлення роботи техніки на високому рівні.

Виберіть модель iPhone

Ціни від 1500 рублів

Ціни від 1300 рублів

Ціни від 1000 рублів

Ціни від 1000 рублів

Ціни від 650 рублів

Ціни від 650 рублів

Ціни від 600 рублів

Ціни від 500 рублів

Ціни від 500 рублів

Ціни від 300 рублів

Ціни від 300 рублів

Ціни від 300 рублів