Донецкий техникум промышленной автоматики

Чи не запускається Google Play мt на Sony Xperia

Часом, використовуючи свій смартфон або планшет, користувач може зіткнутися з проблемою, що у нього не відкривається Google Play Маркет на Sony Xperia і не працює даний сервіс, що є нічим іншим як найпоширенішим багом на всіх Android пристроях. Також дуже часто може вискакувати помилка "Процес com.google.process.gapps несподівано зупинений", яка заважає працювати з сервісом, і з'являється з певною періодичністю. І так, виявляється, боротися з таким проблемами дуже просто і немає необхідності виконувати складні дії і копатися в настройках - ми зараз вам розповімо що робити, якщо на вашому Sony Xperia не починається Гугл Плей Маркет.

Перейдіть в головне меню, далі Налаштування - Додатки - виберіть вкладку Всі і там знайдіть Google Service Framevork. Клацніте по ньому і у вікні, виберіть "Стерти дані" і "очистити кеш". Аналогічно зробіть і для додатка Google Play Маркет.

Після виконання даних дій перезавантажте свій Соні Іксперія і після включення запустіть маркет, погодьтеся з умовами ліцензійної угоди і радіємо стабільній і комфортній роботі з ним.

Також буває так, що нормальному функціонуванню заважає несподівана зупинка різних процесів. Для того щоб виправити цю проблему також перейдіть в Налаштування - Додатки, якщо у вас є кладка Відключені то переходите в неї і включіть процеси, якщо ж її немає, то перейдіть на вже знайому вам вкладку "Все" і перегорніть список в самий низ, адже саме там знаходяться відключені програми. Просто включите їх і проблема буде вирішена.