Донецкий техникум промышленной автоматики

Чи не працює Флеш плеєр в Опері. Що робити?

  1. Включаємо Flash Player
  2. Встановлюємо флеш-плеєр
  3. Видаляємо куки і кеш
  4. Відключаємо інші плагіни
  5. Відключаємо апаратне прискорення

В черговий раз сьогодні я буду розповідати про Adobe Flash Player

В черговий раз сьогодні я буду розповідати про Adobe Flash Player. Нагадаю, що це мультимедійна платформа для створення веб-додатків або мультимедійних презентацій. Застосовується дуже широко, починаючи від створення рекламних банерів і закінчуючи відеороликами.

Якщо в браузері Opera з яких-небудь причин не працює флеш плеєр, не переживайте, у 99% випадків це розв'язувана проблема. Поговоримо про це більш детально.

Включаємо Flash Player

Перше можливе рішення проблеми - це включення самого плеєра в налаштуваннях Опери. Теоретично, ймовірність того, що плагін відключений, існує, тому треба зробити наступне: запускаєте браузер Opera і в адресному рядку пишіть словосполучення opera: plugins, після чого натискаєте на клавішу Enter.

Теоретично, ймовірність того, що плагін відключений, існує, тому треба зробити наступне: запускаєте браузер Opera і в адресному рядку пишіть словосполучення opera: plugins, після чого натискаєте на клавішу Enter

Відкрилася сторінка, на якій ми бачимо список вже встановлених плагінів. Одним з цих плагінів і є Adobe Flash Player. Як бачите, в моєму випадку він відключений, тому його необхідно включити, натиснувши на однойменну кнопку.

Як бачите, в моєму випадку він відключений, тому його необхідно включити, натиснувши на однойменну кнопку

Встановлюємо флеш-плеєр

Якщо ви не бачите серед плагінів Adobe Flash Player, це говорить лише про те, що він зовсім не встановлений на вашому комп'ютері, тому встановимо його самостійно . Для цього йдемо на офіційний сайт Adobe і викачуємо плеєр на комп'ютер. Врахуйте, що з деяких пір при установці плагіна потрібно вибирати не тільки версію своєї операційної системи, але і браузер, для якого потрібно завантажити Flash Player.

Врахуйте, що з деяких пір при установці плагіна потрібно вибирати не тільки версію своєї операційної системи, але і браузер, для якого потрібно завантажити Flash Player

Після скачування просто встановлюєте плагін на комп'ютер і перевіряєте, чи працює флеш в Опері.

Якщо цей варіант не спрацьовує і у вас перш на комп'ютері вже був встановлений плагін, значить, вам необхідно видалити його і встановити ще раз заново. Тільки робити це краще не звичним способом, а за допомогою спеціальної утиліти , Про яку я детально розповідав в сусідній статті.

Видаляємо куки і кеш

Якщо плагін встановлений і він все одно не працює, тоді необхідно буде очистити куки і кеш. Зробити це простіше простого: натисніть на поєднання клавіш CTRL + SHIFT + DELETE в браузері, після чого з'явиться невелике вікно.

Зробити це простіше простого: натисніть на поєднання клавіш CTRL + SHIFT + DELETE в браузері, після чого з'явиться невелике вікно

Вибираєте кеш і куки, як періоду - «З самого початку», після чого тиснете «Очистити історію відвідувань». Чекаєте, коли відбудеться очищення, потім пробуєте, чи працює плеєр.

УВАГА! При зазначених діях буде видалена інформація користувача з браузера, крім того, відбудеться деавторізація на тих сайтах, де авторизований користувач! Будьте уважні!

Відключаємо інші плагіни

Теоретично можливо, що проблема полягає в інших плагінах. Як їх знайти, ви вже знаєте. Якщо у вас встановлена ​​велика кількість плагінів, необхідно відключити недавно додані з них і подивитися, як буде вести себе флеш плеєр. Якщо все в порядку і він заробив, значить, він конфліктує з одним з плагінів, який вам і належить виявити.

Відключаємо апаратне прискорення

Якщо Flash Player все ж працює, але уривками або, наприклад, є звук, а не з'являється зображення, відключити апаратне прискорення. Зробити це можна ось як.

Наприклад, запустіть флеш-ролик, натисніть на праву кнопку миші, щоб з'явилося меню. У ньому виберіть пункт «Параметри».

Зніміть галочку поруч з «Включити апаратне прискорення».

Зніміть галочку поруч з «Включити апаратне прискорення»

Це повинно допомогти.

Якщо у вас є інше рішення проблеми, буду радий, якщо ви повідомите про нього в коментарях.