Донецкий техникум промышленной автоматики

Чи не запускаються ігри на Windows 10 зовсім

 1. оновлення драйверів
 2. Через файл запуску
 3. В рамках профілактики

Чому не запускаються ігри на новій операційній системі Windows 10? Відповідь тут банально проста: її тільки випустили, тому багато програм і обладнання не зможуть працювати коректно якийсь час. Всім цим хлопцям з компаній по розробці ігор доведеться адаптувати свої продукти під свіжу вісь. Так було з попередніми версіями систем, так буде і з цією. Це буде тривати тижні і місяці, а грати вже хочеться зараз. Але проблеми на те й існують, щоб їх мужньо вирішувати.

Як неважко здогадатися, як рішення треба буде оновити програмне забезпечення. Ще можна спробувати запустити гри від імені адміністратора. Так, поки що в Windows 10 треба вставляти милиці, щоб забезпечити її нормальну функціональність. Інакше від використання цієї системи можна отримати тільки головний біль. Про ремонт запуску ігор і про заходи щодо запобігання збоїв в роботі Windows 10 поговоримо докладніше нижче.

оновлення драйверів

Для того щоб усунути конфлікт гри з драйверами Windows 10, потрібно їх оновити. Мова йде про драйвери відеокарти. Це найпоширеніша причина, по якій гри не запускаються на останній осі від Microsoft. На щастя цей процес автоматизований, і тепер не треба проводити довгий час у пошуках по мережі потрібного драйвера або завантажувати додаткові утиліти на комп'ютер. Отже, щоб Windows 10 став нормально сприймати гри, треба:

 • Відкрити меню Пуск, яке знаходиться в лівому нижньому кутку екрану.
 • Натиснути правою кнопкою миші по Мій комп'ютер.
 • Випадає контекстне меню, в якому слід вибрати Властивості.
 • З'явиться вікно, де потрібно клацнути по Диспетчер пристроїв.
 • Так як за продуктивність ігор в основному відповідає відеокарта, то саме по ній і потрібно натиснути правою кнопкою миші. Зазвичай вона знаходиться в пункті Відеоадаптери.

Зазвичай вона знаходиться в пункті Відеоадаптери

 • Далі з'явиться діалогове вікно Windows 10, в якому краще вибирати автоматичну установку.

Далі з'явиться діалогове вікно Windows 10, в якому краще вибирати автоматичну установку

 • Потім рекомендується комп'ютер перезавантажити.

Після всіх виконаних процедур Windows 10 повинна вантажити гри, які встановлені на комп'ютері.

Через файл запуску

Не секрет, що багато програм можуть блокуватися в Windows 10 внаслідок надання неповного комплекту прав. Звичайний користувач не володіє в системі усіма правами, які поширюються на будь-які дії. Не можна видаляти будь-які фали, заборонена робота з системними файлами, Windows 10 ретельно обмежує область роботи від системної інформації. Таким чином, в Windows 10 реалізований захист від дурня. Щоб недбайливий споживач сам собі не потер важливі файли, його навмисно обмежують у функціональності. У такій ситуації операційна система цілком може не відкривати додатки, такі як ігри, в рамках політики безпеки. Рекомендується запустити файл гри від імені адміністратора. Робиться це дуже просто:

 • Відкриваємо папку з грою.
 • Знаходимо там файл запуску, який має закінчення .exe.
 • За даним фалу клацаємо правою кнопкою миші і вибираємо Запуск від імені адміністратора.

За даним фалу клацаємо правою кнопкою миші і вибираємо Запуск від імені адміністратора

Часто гри виводять ярлик файлу запуску на робочий стіл, можна скористатися ним. Ця процедура наділяє користувача всіма правами на комп'ютері.

В рамках профілактики

Так як система Windows 10 - це продукт, який варто адаптувати, розробники ще довго будуть збирати інформацію про всі збої, потім стануть її аналізувати і вирішувати проблеми. Але поки що труднощів - неоране поле. Користувач повинен взяти на себе турботу про своєму електронному одного. Тому рекомендується оновити взагалі все драйвера і програми, які тільки встановлені. Багато хто може конфліктувати і впливати на ігри. З огляду на, які ресурси вимагають сучасні іграшки, не дивно комп'ютера зіскочити з їх запуску.

(Visited 35 948 times, 1 visits today)