Донецкий техникум промышленной автоматики

Чи не запускаються ігри алавар на виндовс 7. Чому не запускаються ігри на PC

Багато користувачів ПК грають в ігри, будь то флеш гри через браузер, якісні 3D гри або офісні. Часто трапляється так, що гра несподівано перестає запускатися, при першому старті або їй вже користувалися. Відразу виникає питання, чому на комп'ютері не запускаються ігри і починається самостійний пошук проблеми. Перше що потрібно зробити - це не панікувати, не обов'язково щось зламалося і починають це не можна. Існує безліч причин того, чому не запускається гра на пк, і ось найбільш часті з них:

 • якщо гра через інтернет, перевірте з'єднання;
 • перезавантажте комп'ютер;
 • запустіть гру з правами адміністратора;
 • перевірте розташування файлів, може папку з грою хтось перемістив;
 • мало місця на диску, багато ігор використовують тимчасові файли для роботи;
 • подивитися системні вимога , Мінімальне значення їх може бути вище показників комп'ютера;
 • перевірка ігрового драйвера DirectX, оновити або перевстановити, іноді відкотитися на версію назад;
 • перевірити також драйвер відеокарти, нові оновлення можуть бути несумісні з ігровими, тоді потрібно використовувати стару версію;
 • драйвера процесора, оновлюються рідко, але можуть допомогти, особливо якщо гра поточного року;
 • оновити ОС через центр поновлення;
 • перевірити сумісність гри через праву кнопку миші;
 • запустити гру з сумісність ранніх версій ОС;
 • оновити драйвера на важливих пристроях , Можна через програму DriverPack Solution;
 • якщо при запуску гри видає помилку, часто поруч пропонує ОС запустити діагностику, вона може знайти причину самостійно;
 • якщо діагностика не дала результатів, нижче є пункт шукати рішення в інтернеті, варто їм скористатися;
 • якщо дії з DirectX не дали результатів, потрібно їх здійснити з Net Framework і Visual C ++. Старі їх версії не підтримують сучасні ігри;
 • можна відразу почати з Net Framework, якщо при старті гри пише, що файл.dll відсутня;
 • перевірка система на наявність вірусів, помилок реєстру;
 • установка програм для прискорення системи;
 • провести дефрагментацію диска;
 • перевстановити ОС або поставити нову версію.

Якщо все вище перераховані дії зроблені, але чому на компі не запускаються ігри тоді? Потрібно пошукати додатково матеріал в інтернеті, в тому числі із зазначенням характеристик комп'ютера або запросити фахівця. якщо мінімальні вимоги гри вище можливості комп'ютера, тоді і встановлювати не варто навіть. Процесор не зможе нормально обробляти дані, навіть якщо відеокарта встигає. Гра буде працювати шматками з великими паузами або не запуститься зовсім, тому що при її запуску вся пам'ять буде зайнята.

Всі геймери рано чи пізно стикаються з тими чи іншими проблемами зависання, зниження продуктивності або й зовсім самовільного вимкнення ігор. Але сама, мабуть, популярна проблема, з якою може зіткнутися як починаючий користувач ПК, так і пропалений айтішник, - це ситуація, в якій не запускаються ігри після установки. Частково це обумовлено великою кількістю піратських копій і ріпаку, але іноді відмовляється працювати навіть ліцензійна версія гри. Про те, що робити в ситуації, коли гри не запускаються з тих чи інших причин, ми і поговоримо далі.

піратські копії

Найпопулярніша причина, по якій не запускаються ігри, - то так званий «битий ріпак». Що це таке? Будь ріпак (від англ. Repack) - це ні що інше, як перероблена умільцями ліцензійна версія, що працює без жодних ключів активації та підключення до сервера гри. Звичайно, для багатьох це дуже зручно: купив диск за 100 рублів або і зовсім скачав іграшку з інтернету, встановив і граєш, не переплачуючи зайвих грошей, але ось проблем з ними куди більше, ніж з ліцензійними версіями. Обумовлено це тим, що на відміну від професійних програмістів великих компаній, що займаються розробкою ігор, ті, хто переробляють їх в піратські версії, не володіють усіма необхідними навичками кодування. Від того, в залежності від різних проблем із сумісністю, гра не запускається в 50% випадків. Причому проблему цю ніяк вирішити вже не можна і претензій теж пред'явити нікому.

Мова системи


Часто не запускаються ігри (наприклад, «Prince of Persia: Warrior With») по тій простій причині, що мова, що стоїть у вас за замовчуванням в мовної панелі операційної системи, не відповідає технічним вимогам гри. Але, як правило, дані вимоги дуже точно розписані в файлі «Read Me», що знаходиться в папці з будь-якою грою і, прочитавши його уважно, можна уникнути подібних ситуацій.

Файл підкачки

Ще одна дуже популярна причина, по якій не запускаються ігри (наприклад, «STALKER»), - це недостатній обсяг файлу підкачки, який створює додаткову кількість оперативної пам'яті , За рахунок віртуального простору на жорсткому диску. Налаштувати його можна дуже просто, вибравши в панелі управління відповідний розділ і збільшивши його на число, кратне 64 або 32 в залежності від вашої операційної системи.

Не вдалося знайти файл


Не вдалося знайти файл

Частенько можна зіткнутися з ситуацією, в якій після установки гри (наприклад, «Call of Duty») ОС видасть вам віконце, в якому вас сповістять про те, що гра не може запуститися через відсутність того чи іншого файлу. Найчастіше не запускаються ігри з вбудованими файлами формату «.dll», які можуть загубитися в процесі установки. Для усунення цієї проблеми найпростіше скачати потрібний файл з інтернету, так як вони є у вільному доступі на тих же офіційних сайтах ігор, які чудово обізнані про баги власної системи установки.

низька продуктивність

І, нарешті, поговоримо про випадки, коли гра (наприклад, «Prince of Persia: Два Трону») відмовляється не просто запускатися, а навіть встановлюватися, вказуючи вам на те, що ваш комп'ютер занадто слабкий для даної іграшки. Обійти цю проблему можна елементарно, просто зайшовши в розділ диска і замість «autorun» запустити файл «setup».

Добрий день. скачав гру на комп'ютер, а вона не запускається. Що робити?

Відповідь майстра:

Добрий день.

В мережі Інтернет в наш час можна знайти що завгодно, в тому числі різноманітні ігри на будь-який смак. Але не всякий користувач знає, як вчинити з файлами, які викачує з торрента.

Найчастіше в мережі гри викладають у вигляді образів віртуальних дисків , Для запуску яких необхідний віртуальний DVD привід . створити віртуальний привід можна за допомогою багатьох програм, лідерами серед яких є Daemon Tools і Alcohol 120%. У обох програм приблизно однаковий набір можливостей, однак перша поширюється безкоштовно, з цієї причини далі буде розглядатися Daemon Tools.

Завантажити файл для установки програми можна за адресою http://www.disc-tools.com/download/daemon. Після завантаження скачаний файл необхідно запустити і слідувати інструкціям установки. В ході установки необхідно вибрати безкоштовний варіант . Коли програма буде встановлена, необхідно перезавантажити комп'ютер і новий віртуальний привід з'явиться в системі.

Після чого в треї, поруч з системним годинником, з'явиться значок програми (диск з блискавкою). При натисканні на нього за допомогою правої кнопки миші можна викликати додаток Daemon Tools, яке дозволить виконати налаштування програми, а так само записати образи на диск, створити каталог своїх образів і багато іншого. При натисканні на піктограму програми інший кнопкою миші з'являться всього два рядки. Необхідно вибрати нижню, з написом «Ні даних» і буквою приводу. Далі у вікні вказати шлях до образу на жорсткому диску. Якщо знайти спосіб не вдається, швидше за все, формат образу відрізняється від формату, обраного в програмі за умовчанням. Для того щоб відкрити такий образ необхідно в рядку «Тип файлів» вибрати значення «Все файли». Після чого знайти потрібний образ і натиснути «Відкрити».

Образ диска завантажиться у віртуальний привід. Після чого з образом можна починати працювати як з звичайним диском в реальному приводі. Якщо в операційній системі відключений автозапуск дисків, необхідно буде зайти в «Мій комп'ютер» і двічі клацнути лівою клавішею миші на віртуальному DVD. Відкриється список файлів і папок, де необхідно запустити файл autorun. exe або setup. exe. Потім залишається слідувати інструкціям установки.

щоб витягти віртуальний диск з приводу, необхідно натиснути на розташований в треї значок Daemon Tools і вибрати пункт «Розмонтувати все приводи».

Що це таке?
Що робити?