Донецкий техникум промышленной автоматики

Chrome 69: новий інтерфейс, поліпшення персоналізації і безпеки

  1. Material Design
  2. Chrome відмовляється від індикатора "Захищено" для SSL сайтів
  3. Персоналізація сторінки вкладок
  4. Оновлений менеджер паролів і інструмент заповнення форм
  5. Отримуйте більше інформації в адресному рядку

Браузер Google Chrome був запущений 10 років тому. В рамках святкування ювілею Google випустила нову версію Chrome 69 для комп'ютерів Windows, Mac і Linux, а також мобільних пристроїв Android і iOS

В рамках святкування ювілею Google випустила нову версію Chrome 69 для комп'ютерів Windows, Mac і Linux, а також мобільних пристроїв Android і iOS

Дана версія поставляється з безліччю нових функцій, включаючи оновлений дизайн інтерфейсу, поліпшення персоналізації, безпеки та управління паролями.

Завантажити Google Chrome 69

Віце-президент по продуктах в Google Рахул Рой-Чоудхурі (Rahul Roy-Chowdhury) заявив:

Сьогодні в честь 10-річного ювілею Google Chrome ми запускаємо кілька нових функцій. Новітня версія браузера отримала оновлений дизайн, який дозволить прискорити навігацію по веб-ресурсів, повністю перероблений менеджер паролів і поліпшену функцію автозаповнення для зручного і безпечного внесення даних у форми. Крім того, пошуковий рядок Chrome (відома як універсальне вікно пошуку) тепер надає більше корисної інформації при введенні запиту, що дозволяє заощадити більше часу.

Chrome охоплює більше 60% ринку браузерів і стає рушійною силою поступу HTML стандартів і нових функцій для веб-оглядачів. Однією з важливих завдань Google в 2017 році стало просування шифрування через SSL. У новій версії змінився спосіб індикації захищених сайтів.

На жаль, в Chrome так і не з'явився блокувальник веб-Майнер. Дані типи скриптів використовують потужності процесора і браузер для видобутку криптовалюта, що позначається на загальній продуктивності системи і в довгостроковій перспективі може привести до пошкодження обладнання.

Material Design

Перше, що ви помітите в новому Chrome 69 - це оновлений призначений для користувача інтерфейс. В даному релізі Google перейшов на використання Material Design у всіх версіях Chrome - для комп'ютерів, мобільних пристроїв iOS і Android.

Новий фреймворк додає заокруглення для елементів призначеного для користувача інтерфейсу: адресного рядка, кнопок меню і вкладок. Оновлений дизайн вкладок спрощує вибір потрібної сторінки по іконці сайту, коли в браузері відкрито дуже багато вкладок.

Chrome відмовляється від індикатора "Захищено" для SSL сайтів

Так як все більше сайтів починають використовувати SSL сертифікати, Google вирішила приділити увагу тим сайтам, які ще не перейшли на безпечний протокол передачі даних HTTPS. У Chrome 69 браузер перестане показувати індикатор "Захищено" для сайтів з SSL - замість нього буде показуватися іконка замку.

У Chrome 69 браузер   перестане показувати   індикатор Захищено для сайтів з SSL - замість нього буде показуватися іконка замку

Для сайтів, які не використовують SSL ліворуч адресного рядка буде показуватися напис «Не захищено", щоб користувачі були попереджені про незашифрованому каналі передачі даних.

Персоналізація сторінки вкладок

Chrome 69 також надає відмінну персоналізацію для сторінки нової вкладки. На сторінці нової вкладки з'явилася нова кнопка "Додати ярлик", яка дозволяє додати користувальницький ярлик. Раніше плитки на сторінці нової вкладки генерувалися автоматично в залежності від самих часто відвідуваних сайтів. Нова функція дозволяє персоналізувати сторінку нової вкладки, щоб додати улюблені веб-ресурси і відредагувати назву існуючих плиток.

Нова функція дозволяє персоналізувати сторінку нової вкладки, щоб додати улюблені веб-ресурси і відредагувати назву існуючих плиток

Ви також отримуєте можливість змінити фонове зображення сторінки нової вкладки. Для цього можна використовувати запропоновану Google колекцію зображення або власну картинку. Раніше, щоб зробити аналогічні дії доводилося встановлювати сторонні розширення, які могли відстежувати вашу активність в мережі або виконати інші небажані дії.

Раніше, щоб зробити аналогічні дії доводилося встановлювати сторонні розширення, які могли відстежувати вашу активність в мережі або виконати інші небажані дії

Оновлений менеджер паролів і інструмент заповнення форм

У Chrome було покращено вбудоване засіб обробки паролів. Тепер, коли ви входите на новому сайті, браузер запропонує надійний пароль, який буде дуже складно підібрати. Цей пароль буде збережений у вбудованому менеджері паролів і буде автоматично заповнювати облікові дані для відвідуваних сайтів

Цей пароль буде збережений у вбудованому менеджері паролів і буде автоматично заповнювати облікові дані для відвідуваних сайтів

Збережені паролі будуть синхронізуватися з обліковим записом Google і будуть доступні в версіях Chrome для інших пристроїв.

Отримуйте більше інформації в адресному рядку

Тепер ви можете отримати відповідь на своє питання прямо в універсальне вікно пошуку Chrome, який об'єднує адресний рядок і поле пошуку. Просто введіть питання в браузері, і якщо Google зможе дати просту звіт, але буде показаний безпосередньо в результатах пошуку як на скріншоті.

Просто введіть питання в браузері, і якщо Google зможе дати просту звіт, але буде показаний безпосередньо в результатах пошуку як на скріншоті

Ви можете питати адреси, прості запитання і результати математичних рівнянь.

Завантажити Google Chrome 69

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter