Донецкий техникум промышленной автоматики

Чеський інтернет-магазин Alza почав приймати біткоіни

Найбільший в Чехії інтернет-магазин електроніки Alza почав приймати до оплати біткоіни, повідомляє місцеве видання CzechCrunch.

Оплачувати покупки за допомогою першої цифрової валюти можна як онлайн, так і в реальних магазинах Alza в Празі і в Братиславі, за допомогою біткоіни-банкоматів. Останні дають можливість клієнтам обмінювати криптовалюта на крони і євро або навпаки.

За словами представників Alza, дана опція була введена на численні прохання постійних клієнтів рітейлера. В майбутньому планується додавання найбільш ліквідних альткоінов, включаючи Litecoin і Ethereum.

«Сьогодні Прага є одним з найважливіших біткоіни-центрів в Європі. Впроваджуючи криптовалюта біткоіни в сферу торгівлі, ми підтримуємо зростаючу популярність цієї форми оплати, а також потенціал нових технологій », - сказав Ян Саділек, менеджер по інтернет-маркетингу компанії Alza.

Кріптомати для Alza зроблені компанією General Bytes, а за процесинг платежів відповідає компанія Bitcoinpay. Крім Чехії, магазини мережі Alza також представлені в Австрії, Словаччини, Німеччини та Великобританії.

Раніше ForkLog повідомляв про те, що в самому центрі Праги працює Paralelni Polis - унікальний за своїм задумом і реалізації центр, який об'єднує провідних представників кріптовалютного спільноти.

Підписуйтесь на новини ForkLog в VK !

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть CTRL + ENTER

Знайшли помилку в тексті?