Донецкий техникум промышленной автоматики

Часті питання і чесні відповіді про Kaspersky Free

  1. 2. Немає сенсу ставити Free. Найважливіші функції звідти вирізали.
  2. 3. Нещодавно купив Kaspersky Internet Security, а тут безкоштовна версія приспіла. Прикро.
  3. 4. Ну і навіщо мені це? Давно користуюся іншим безкоштовним антивірусом і ніяких проблем
  4. 5. Всесвітній запуск, говорите. А чому не в Росії для початку?
  5. 6. Kaspersky Free є тільки для Windows! А як же Android і Mac?

Глобальний запуск нашого безкоштовного антивіруса , Kaspersky Free, викликав великий ажіотаж і багато питань. На якісь ми вже відповідали, але побіжно, якісь не зачіпали зовсім, в загальному, схоже, прийшла пора сісти, подивитися, що хвилює народ по всьому світу, і розкласти все по поличках.

Отже, поїхали. Шість найпоширеніших питань і міфів про Kaspersky Free.

Шість найпоширеніших питань і міфів про Kaspersky Free

Ми, звичайно, самі любимо повторювати цю приказку, але з будь-якого правила бувають винятки. Kaspersky Free - дійсно повністю безкоштовне захисне рішення, яке при цьому не показує вам сторонню рекламу (досить ненав'язливі пропозиції апгрейднуться до платної версії не береться до уваги). Також Kaspersky Free не збирає ваші персональні дані. Ми цінуємо приватність і конфіденційність, про що не втомлюємося періодично повторювати.

Навіщо нам тоді потрібно випускати безкоштовний антивірус? Дуже просто. Чим більше людей використовує наші захисні рішення, тим вони надійніше: більше комп'ютерів відправлять підозрілі файли в наш хмарний сервіс, Kaspersky Security Network, так що ми зможемо виявити більше раніше невідомих загроз і швидше реагувати на їх появу. Як з сервісами, які показують пробки на дорогах, - чим більше людей користуються додатком, тим точніше інформація.

Це з комерційної точки зору. А так у нас є ще й місія, в яку ми свято віримо: ми врятуємо світ. І зараз зірки на небі і на ринку зійшлися так, що ми можемо собі дозволити випустити безкоштовний антивірус, щоб рятувати світ ще ефективніше.

2. Немає сенсу ставити Free. Найважливіші функції звідти вирізали.

Звичайно, набір функцій в Kaspersky Free не такий же, як в нашому флагмані, Kaspersky Internet Security , Інакше не було б ніякого сенсу тримати і платну, і безкоштовну версії. Однак якраз-таки найголовніше, базова захист - файловий антивірус, поштовий антивірус і веб-антивірус - в Kaspersky Free є. Як є і багато інших корисних функцій, що забезпечують захист від будь-якої кібергадості.

3. Нещодавно купив Kaspersky Internet Security, а тут безкоштовна версія приспіла. Прикро.

Купили Kaspersky Internet Security? Вітаємо, ви придбали першокласне захисне рішення. Антивірусний механізм в ньому той же самий, що в Kaspersky Free, але також в ньому є багато додаткових функцій на зразок захисту онлайн-платежів (Safe Money) і техпідтримки, а також більше шарів захисту від шкідливих програм.

Kaspersky Free забезпечує базовий захист, а Kaspersky Internet Security дає, так би мовити, право на помилку, до того ж Kaspersky Internet Security краще бореться з шифрувальником і досі невідомими погрозами за допомогою компонента «Моніторинг Активності» (System Watcher). Загалом, Free - це як бронежилет надіти, а Internet Security - це сховатися за кам'яним муром, за якої ще й м'які диванчики є.

4. Ну і навіщо мені це? Давно користуюся іншим безкоштовним антивірусом і ніяких проблем

Не всі антивіруси однаково корисні. В Kaspersky Free, як ми вже говорили, використовується той же антивірусний движок, що і в Kaspersky Internet Security. за кількістю зароблених нагород від незалежних тестових лабораторій з нашими рішеннями не сперечатиметься жоден інший антивірусний продукт.

Так що в особі Kaspersky Free ви отримуєте не просто безкоштовний антивірус, а гарантовано якісний безкоштовний антивірус. Який до того ж не показує вам сторонню рекламу і не збирає про вас всякі приватні дані.

5. Всесвітній запуск, говорите. А чому не в Росії для початку?

Власне кажучи, в першу чергу Kaspersky Free був запущений саме в Росії - пілотний запуск відбувся майже півтора роки тому . Потім безкоштовний антивірус був запущений в Китаї, потім - в північних країнах Європи. Ну а тепер ось запускається по всьому світу.

Саме російський приклад і показав, що безкоштовний антивірус потрібний і важливий, і що ми можемо запускати його глобально без шкоди власному бізнесу. Якщо ви з якихось причин не встигли долучитися до прекрасного, то качати тут .

6. Kaspersky Free є тільки для Windows! А як же Android і Mac?

Kaspersky Free дійсно випущений тільки для Windows. Однак у нас вже давно є Kaspersky Internet Security для Android , Причому базова версія безкоштовна - бери і качай.

Ну а для користувачів Mac ми поки що пропонуємо платну Kaspersky Internet Security for Mac .

Ми сподіваємося, що ми відповіли хоча б на більшу частину питань і спростували найпопулярніші міфи. Користуйтеся на здоров'я!

4. Ну і навіщо мені це?
А чому не в Росії для початку?
А як же Android і Mac?
Навіщо нам тоді потрібно випускати безкоштовний антивірус?
Купили Kaspersky Internet Security?
4. Ну і навіщо мені це?
А чому не в Росії для початку?
А як же Android і Mac?