Донецкий техникум промышленной автоматики

Canva - кращий онлайновий конструктор для створення банерів, візиток, ілюстрацій і постерів - Інфія

Якщо ви думаєте, що дизайнерські завдання доводиться вирішувати тільки спеціально навченим працівникам, то ви сильно помиляєтеся. Кожен з нас, рано чи пізно, стикається з необхідністю зробити візитку, оголошення, створити презентацію, інфографіку або колаж. І якщо одні від народження мають дар навіть в Paint і Блокноті створювати цілком гідні продукти, то іншим дуже б стали в нагоді спеціальні інструменти, які допомагають без довгої підготовки і професійних навичок вирішувати поставлені завдання. Новий веб-сервіс Canva саме таким і є. Далі в статті ви дізнаєтеся як він працює і отримаєте інвайт для тестування.

Відразу після входу в свій аккаунт, вам буде запропоновано вказати, що вам потрібно створити. Можна вибрати презентацію, графіку для блогу, заставку для Facebook, постер, запрошення і так далі. Є можливість вказати розміри свого проекту.

На основі вашого вибору буде завантажений відповідний набір шаблонів. Я для прикладу вибрав створення постера, після чого мені надали практично нескінченну кількість варіантів оформлення. Для пошуку потрібної теми можна скористатися рядком пошуку.

Клацанням по шаблону в лівій панелі ми завантажуємо його в область редагування. Тут все просто - клік по будь-якому елементу викликає спливаюче віконце з його властивостями, в якому ми можемо змінити написи, кольору, шрифти, розмір, нахил і інші параметри.

Зрозуміло, ви можете не тільки редагувати наявні елементи, але і додавати свої. Для цього є кілька вкладок в лівій панелі. Розділ TEXT, як відомо, відповідає за додавання текстових блоків, причому ви можете перенести в свій проект як «голі» текстові поля, так і красиво оформлені заготовки. Розділ BCGROUND дозволяє змінити фон, вибравши його з десятків і сотень заливок, патернів і картинок. Можна також завантажити і використовувати в проекті свої власні графічні елементи, а також фото з Facebook.

Після того, як ви закінчили роботу над проектом, можна зберегти результат на своєму комп'ютері в форматах PNG або PDF, розшарити в Facebook або Twitter. Є також цікава можливість опублікувати роботу в мережі, причому всі, хто знає відповідне посилання зможуть редагувати ваш проект.

В результаті, всього за кілька хвилин ми отримуємо візитку, оголошення, банер або ілюстрацію, нічим не поступається професійним роботам. Так, за сміливими й оригінальними рішеннями вам як і раніше доведеться звертатися до фахівців, але, як інструмент швидкої «першої допомоги», онлайновий сервіс Canva цілком може зацікавити найширші кола користувачів.

Якщо вас теж зацікавив цей сервіс і ви хочете спробувати його в справі (що я вам дуже рекомендую), то слід врахувати, що Canva знаходиться в стадії тестування, і в даний час доступний тільки по инвайт. Можна залишити свою поштову адресу і приблизно через тиждень отримати запрошення, а можна написати коментар до цього посту і перша п'ятірка отримає інвайт від мене.

Canva