Донецкий техникум промышленной автоматики

Буряк: корисні властивості і шкода

Буряк корисний при анемії

Фото: pixabay.com

Вчені з Великобританії провели ряд досліджень складу та властивостей звичної всім буряка. За їх результатами були зроблені висновки, що регулярне вживання цього овоча значно покращує здоров'я .

Додавання в раціон буряка - відмінна профілактика захворювань серцево-судинної системи. Це пояснюється високим вмістом в коренеплоді натрію. Страви з буряка покращують стан і роботу кровоносних судин. При цьому система кровотворення стає більш стійкою до впливу будь-яких негативних факторів. Також зменшується ризик затвердіння судинних тканин.

Буряк корисний і для нервової системи , Зокрема для нормалізації психічного стану людини. Крім того, відомо, що регулярне вживання цього продукту покращує пам'ять у хворих на атеросклероз.

Йод, що міститься в буряку, робить її корисною для щитовидної залози. А хороший стан ендокринної системи покращує роботу всіх органів людини.

Медичні фахівці рекомендують вводити сиру або варений буряк в харчування не рідше 1 разу на два дні. Можна готувати з неї салати або додавати в перші страви. також корисний сік цього коренеплоду , Його слід вживати по 100 мл кілька разів на день.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: dolgojit.net