Донецкий техникум промышленной автоматики

Бухгалтерські послуги

  1. Послуги бухгалтера в Бєлгороді Потреба в якісних і професійних послуг бухгалтера є без винятку в...
  2. податкова оптимізація
  3. Постановка й ведення бухгалтерського обліку
  4. Виконання функцій кадрової служби

Послуги бухгалтера в Бєлгороді

Потреба в якісних і професійних послуг бухгалтера є без винятку в будь-якій компанії незалежно від того це індивідуальний підприємець тільки починає свою діяльність, або міцно стоїть на ногах комерційне підприємство. Одним з ключових напрямків компанії ЮРФІНАНС є - професійна бухгалтерська обслуговування організацій Бєлгорода та Бєлгородської області. Всім нашим клієнтам які замовлять послуги з реєстрації ТОВ або допомога у відкритті ВП первинна консультація в області бухгалтерського обслуговування надається безкоштовно.

В послуги бухгалтера в Бєлгороді входить не тільки ведення бухгалтерського обліку, але також і рекомендації щодо усунення та недопущення можливих порушень в області податкового планування, відносин з контрагентами та контролюючими органами.

Бухгалтерський облік любить точність і порядок, і внаслідок цього ми працюємо тільки з відповідальністю і кваліфікованими фахівцями які приділяють увагу кожній деталі щодо з нашими клієнтами.

Бухгалтерські послуги 2019

У 2019 року в області бухгалтерського і податкового обліку відбулися істотні зміни в порядок формування і здачі звітності. Постійний моніторинг співробітниками нашої компанії змін чинного законодавства, в тому числі і регіонального, дозволив клієнтам користуються бухгалтерськими послугами уникнути фінансових санкцій з боку податкової інспекції та державних органів.

Ми орієнтовані на надання послуг, що відповідають вимогам фінансової безпеки наших клієнтів і побудови повноцінної системи бухгалтерського обліку.

Фахівці компанії ЮРФІНАНС надають бухгалтерські послуги постійно підвищують свої професійні якості на різних тренінгах, семінарах, і шляхом участі в різних дискусіях, ведуть активну взаємодію з співробітниками податкової служби.

податкова оптимізація

Оплата податків є законним обов'язком громадян і індивідуальних підприємців, а також і всіх тих, хто здійснює фінансово-господарську діяльність, незалежно від форми та виду юридичної особи. Безумовно, держава зацікавлена ​​в отриманні в свою казну якомога більшої кількості різних податкових і фіскальних платежів. При цьому, для розвитку і стимулювання економіки, в різних сферах економічної діяльності підприємствам надаються різні пільги і преференції якими необхідно грамотно користуватися.

Компанія ЮРФІНАНС для підприємств Бєлгорода та Бєлгородської області пропонує скористатися послугою податковою оптимізацією. Використовуючи легітимні прийоми і методи, досвідчені фахівці нашої компанії проведуть дослідження фінансово-господарської діяльності підприємства, і на основі отриманого аналізу зведуть до мінімуму податкові зобов'язання Вашої компанії перед державою. Для постійних клієнтів ми пропонуємо послугу бухгалтерського аутсорсингу .

Постановка й ведення бухгалтерського обліку

З метою успішного розвитку бізнесу і впевненості в завтрашньому дні, необхідно захистити компанію від претензій з боку податкових та інших контролюючих органів. Первинним завданням будь-якого підприємця, є правильна постановка і ведення бухгалтерського обліку. У комплекс основних робіт з постановки та ведення бухгалтерського обліку входить:

  • Вибір оптимального режиму оподаткування;
  • Належне ведення документообігу;
  • Своєчасне і правильне оформлення первинної документації;
  • Планування податкових платежів;
  • Своєчасна здача бухгалтерської та податкової звітності;

Для повноцінного і правильного ведення бухобліку, для компаній, розташованих в Бєлгороді та Бєлгородської області, наші фахівці здійснюють детальний аналіз господарської діяльності клієнта, і на підставі отриманого звіту формують перелік першочергових дій.

Наші співробітники в цілях скорочення виробничих і податкових витрат скорегують систему бухгалтерського обліку і проведуть необхідну роботу з контрагентами по стягненню дебіторської заборгованості.

Виконання функцій кадрової служби

Досвідчені юристи компанії ЮРФІНАНС спільно з бухгалтерськими працівниками, проведуть аудит кадрової документації і за його результатами здійснять необхідні дії щодо усунення допущених порушень в області кадрового діловодства . Наші співробітники забезпечать правильне оформлення трудових відносин з урахуванням специфіка вашого бізнесу, розроблять необхідні локальні акти, представлять інтереси клієнта в трудовій інспекції при проведенні перевірок.