Донецкий техникум промышленной автоматики

Будинок Гурченко в Харкові можуть перетворити в музей

Чотириповерхівку в самому центрі міста вирішили взяти під опіку нинішні мешканці. фото focus.ua

Будинок Гурченко в Харкові можуть перетворити в музей Большов Андрій https://cdn.segodnya.ua/img/article/2451/40_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2451/40_tn.jpg 2011- 04-13T18: 31: 27 + 03: 00 Україна Для початку будівлю вирішили відремонтувати

Через два тижні після смерті великої харків'янки Людмили Гурченко її будинок на батьківщині вирішили відремонтувати. Спочатку - косметично, пізніше - капітально.

Будинок №7 в провулку Кравцова, в якому під час війни жила з батьками Люся Гурченко (на Клочківській, 38, куди вони переїхали пізніше, будівля давно знесли), на днях змінився. Виявляється, чотириповерхівку в самому центрі міста вирішили взяти під опіку нинішні мешканці.

Читайте також: У Харкові таки поставлять пам'ятник Гурченко і назвуть в її честь вулицю

Відразу після смерті Людмили Марківни вони почали збирати підписи, щоб просити чиновників відремонтувати будівлю, в якому жила легенда. У мерії пожвавішали і, не чекаючи листів, прислали комунальників. Кілька днів маляри-штукатури ушляхетнювали будівля: трохи підбілу, пофарбували вхідні двері і решітки. Ентузіазму співробітників КП "Благоустрій" вистачило лише до другого поверху - вище все залишилося, як і раніше.

Але за словами директора Департаменту комунального господарства Романа Нехорошкова, як тільки вирішиться питання, буде в будинку будинок-музей або обмежаться установкою пам'ятника у шостий гімназії, дому можуть призначити капремонт.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку