Донецкий техникум промышленной автоматики

BTStackServer.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з BTStackServer.exe
  2. Інформація про фото BTStackServer.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з BTStackServer
  5. BTStackServer сканер

Справжній файл BTStackServer.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Broadcom Bluetooth, розробленого Broadcom.

BtStackServer - це абревіатура від B lue t ooth Stack COM Server

BTStackServer.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є BTStackServer.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з BTStackServer.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму Bluetooth Stack COM Server. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи BTStackServer.exe.

Інформація про фото BTStackServer.exe

процес Bluetooth Stack COM Server належить програмі WIDCOMM Bluetooth Software або HP Integrated Module with Bluetooth wireless або Broadcom (Версія 2070 Bluetooth 2.1 + EDR) або Lenovo Bluetooth with Enhanced Data Rate або Bluetooth Software або IBM Bluetooth Software (Версія 1.2.1.16 GR16) або ThinkPad Bluetooth with Enhanced Data Rate від Broadcom (Www.broadcom.com) або WIDCOMM (Www.widcomm.com).

Опис: BTStackServer.exe встановлюється на комп'ютерах з мережевими картами або Bluetooth пристроями від Widcomm. Ця програма є невід'ємною частиною з'єднання з вашим пристроєм через Bluetooth. Зупинка або видалення цієї програми може привести до припинення коректної роботи вашого пристрою.

Докладний аналіз: BTStackServer.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. BTStackServer.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 2,364,704 байт (11% всіх випадків), 4,611,328 байт і ще 13 варіанта . Докладний аналіз: BTStackServer
Додаток не видно користувачам. Це не системний файл Windows. Процес можна деінсталювати з панелі інструментів. Сертифіковане надійною компанією. Це файл, підписаний Verisign. BTStackServer.exe здатний моніторити додатки і записувати введення даних. Тому технічний рейтинг надійності 16% небезпеки.
Якщо у вас виникли будь-які проблеми з BTStackServer.exe, ви можете видалити WIDCOMM Bluetooth Software або HP Integrated Module with Bluetooth wireless, або спробувати отримати допомогу від постачальника програмного забезпечення. Натисніть на WIDCOMM Bluetooth Software або HP Integrated Module with Bluetooth wireless в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення, або натисніть на Support.Dell.com або www.hp.com/support , Щоб перейти на сайт розробника.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з BTStackServer.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як BTStackServer.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл BTStackServer.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

програма селиться в скайпі запускається з блютус
C: \ Program Files \ WIDCOMM \ Програмне забезпечення Bluetooth \ BTStackServer.exe або C: \ Program Files \ WIDCOMM \ Bluetooth Software \ BtStackServer.exe всього навсього програмне забезпечення спикерфона, наприклад для ноутов ...
Димон Задає поганий питання при запуску Skype і включеному BlueTooth. Якщо не використовуєте блютус гарнітуру при розмові в Skype можете не давати йому доступ до Skype.
Вадим Романько

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото BTStackServer.exe: - на основі 5 голосів з 3 відгуками.

40 користувачів запитували про цей файл. 2 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). 2 користувачів дали, як нейтрально. Один користувач оцінив, як здається небезпечним. 2 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з BTStackServer

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з BTStackServer. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу BTStackServer.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

BTStackServer сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.