Донецкий техникум промышленной автоматики

Брокери бінарних опціонів з ліцензією CySEC

  1. Що це за документ
  2. Чому саме Кіпр?
  3. переваги
  4. Перевірка надійності
  5. список брокерів

При виборі брокера бінарних опціонів одним з важливих критеріїв надійності оператора є наявність у нього ліцензії, виданої одним з діючих регуляторів галузі. Сьогодні ми поговоримо про КомпаніяПро CySEC - організації, яка здійснює контроль за діяльністю операторів ринку, ви дізнаєтеся, чому наявність цього документа важливо для трейдера, який працює з парними опціонами.

Сьогодні ми поговоримо про КомпаніяПро CySEC - організації, яка здійснює контроль за діяльністю операторів ринку, ви дізнаєтеся, чому наявність цього документа важливо для трейдера, який працює з парними опціонами

Що це за документ

Компанія CySEC (Кіпрська комісія з цінних паперів і бірж) є міжнародним регулятором, і займається оцінкою якості послуг, що надаються на фінансових ринках. Регулятор працює не тільки з брокерами бінарних опціонів, а й по інших напрямках інвестиційної діяльності, видаючи ліцензії, контролюючи якість послуг, тим самим, забезпечуючи порядок в галузі.

По суті, це одна з перших компаній, яка стала контролювати даний сегмент ринку в європейських країнах (про всі тонкощі російської регуляції читайте тут ). У період зародження цього виду дистанційного інвестування фінансові органи багатьох країн ще не мали законодавчих інструментів, не було чіткого розуміння - вважати бінарники одним з напрямків азартних ігор або ж повноцінної брокерською діяльністю, і як з ними працювати.

У період зародження цього виду дистанційного інвестування фінансові органи багатьох країн ще не мали законодавчих інструментів, не було чіткого розуміння - вважати бінарники одним з напрямків азартних ігор або ж повноцінної брокерською діяльністю, і   як з ними працювати

Чому саме Кіпр?

До моменту приєднання Кіпру до Єврозони (2008 рік) регулятор уже мав достатній досвід контролю на фінансових ринках, і це є однією з причин, по якій CySEC став міжнародним регулятором, він визнається не тільки в країнах Євросоюзу, але також в РФ і в багатьох країнах за межами Європи.

Іншою причиною став той факт, що Кіпр є великою офшорною зоною, де звикли реєструватися багато компаній фінансового сектора, щоб отримати різні податкові привілеї. Тому уряд цієї республіки в числі перших зіткнулася з необхідністю якимось чином здійснювати контроль, опціони легалізували тут вже в 2012 році.

Тому уряд цієї республіки в числі перших зіткнулася з необхідністю якимось чином здійснювати контроль, опціони легалізували тут вже в 2012 році

Після приєднання Кіпру до Євросоюзу вимоги, що пред'являються до брокерам, які претендують на отримання ліцензії, значно посилилися. Це пішло на користь ринку, оскільки клієнти компаній, підпорядковуються вимогам регулятора, виявилися під надійним захистом. Для клієнтів європейських брокерів ліцензія регулятора є одним з найважливіших документів (крім реєстраційних). Однак деякі трейдери з РФ і країн близького зарубіжжя вважають за краще операторів, що мають сертифікат ЦРОФР - регулятора, вирішального питання з брокерами в російській юрисдикції.

переваги

Що дає наявність ліцензії CySEC звичайним приватним трейдерам? В першу чергу, дуже вагоме перевага при вирішенні спірних ситуацій, які можуть виникати між компанією і клієнтом. Працюючи з опціонами через неліцензійного брокера, трейдер не може розраховувати на справедливе рішення в ситуації, при якій він втратив свої гроші (наприклад, неринкові котирування, зависання торгової платформи, неможливість вивести гроші ... ). У подібних суперечках оператор, який працює без схвалення регулятора, приймає рішення на свій розсуд (зазвичай в свою користь).

Якщо оператор ринку підпорядковується вимогам міжнародного регулятора, він змушений діяти за загальними правилами, і трейдер може подати скаргу в CySEC, якщо він бачить, що брокер порушує заявлені умови співпраці. У свою чергу, регулятор може закликати компанію до відповідальності і зобов'язати провести відповідні виплати на користь трейдера. Непокора може спричинити за собою відкликання ліцензії та інші неприємності, тому у клієнтів сертифікованих операторів виникає менше труднощів, більшість з яких вирішується в робочому порядку.

Черговим перевагою, в очах клієнта, є впевненість у цілості власних грошей і в можливості отримати їх назад в будь-якій ситуації. Існує компенсаційний фонд ICF (Investment Compensation Fund), куди роблять відрахування всі компанії, контрольовані регулятором. Якщо брокер раптово збанкрутував або в його відносинах з державною владою з'явилися проблеми (або з інших причин він не може повернути трейдеру його гроші ), Підприємець отримує свої кошти з цього фонду. Це суттєва перевага для клієнтів, які оперують великими сумами.

Оператор, який отримав ліцензію даного регулятора, може вважатися надійним і з тієї причини, що на момент отримання документа він повинен відповідати певним критеріям:

  • Мати офіційне представництво на Кіпрі або бути там зареєстрованим;
  • Мати певну кількість зареєстрованих рахунків;
  • У своєму розпорядженні засоби, достатні для оплати процедури ліцензування та членських внесків (3-130 тисяч євро);
  • Надавати своїм клієнтам якісну торгову платформу і створювати необхідні умови для комфортної роботи.

Перевірка надійності

Оцінюючи брокера як потенційного партнера, трейдеру необхідно уважно вивчати інформацію про його ліцензії. Нерідкі випадки, коли оператор заявляє про наявність документа, в той час, коли він не є власником такого, або ж на даний момент ліцензія з яких-небудь причин відкликана. На офіційному сайті компанії в обов'язковому порядку повинен бути зазначений номер документа, за цим номером можна звірити інформацію з даними, опублікованими на ресурсі CySEC. Важливо уточнити, чи дійсно компанія, яка була сертифікована, має відношення до брокера, чи є ліцензія актуальною на даний момент.

список брокерів

Зараз ми наведемо невеликий список компаній, які мають відповідну регуляцію, це досить відомі оператори серед російськомовної аудиторії трейдерів:

24Option

Один з лідируючих операторів на ринку бінарних опціонів, який працює з 2010 року. Бренд належить компанії Rodeler Limited, зареєстрованої на Кіпрі, номер сертифіката 207/13. Оператор пропонує швидку і зручну торговельну платформу, має стійку репутацію і обслуговує понад 100 тисяч клієнтів по всьому світу. Для початківців є якісна навчальна програма і повноцінний демо-рахунок.

RoboOption

Це підрозділ, засноване на базі одного з найбільших форекс-брокерів (RoboForex), який надає послуги на ринку дистанційного інвестування вже багато років. Компанія зареєстрована на Кіпрі, має ліцензію CySec №191 / 13, яка поширюється як на форекс-діяльність, так і на бінарники. Серед переваг цього брокера - демократичний «вхідний поріг», що дозволяє почати торгівлю з $ 10, потужна бонусна програма, гарна прибутковість і швидкі виплати.

Серед переваг цього брокера - демократичний «вхідний поріг», що дозволяє почати торгівлю з $ 10, потужна бонусна програма, гарна прибутковість і швидкі виплати

Optionweb

Компанія працює з 2014 року, на даний момент має стійку репутацію і може клієнтам запропонувати якісні сервіси. Бренд належить Lionsman Capital Markets Ltd., організації, яка зареєстрована і базується на Кіпрі, має сертифікат №175 / 12. Мінімальна сума для поповнення депозиту у даного оператора становить 200 доларів США при мінімальній ставці інвестиції в $ 25, маркетингова політика оператора говорить про те, що він вважає за краще мати справу з професійними трейдерами.

DragonOptions

Брокер є одним з найстаріших операторів ринку бінарних опціонів, компанія стояла біля витоків зародження цього формату інвестування. У 2013 році оператором була отримана ліцензія CySec №223 / 14, крім того, брокер має сертифікат ЦРОФР, що є додатковою перевагою для російських трейдерів. Компанія має хорошу репутацію і більше орієнтована на професійних гравців, тому величина мінімальної суми для поповнення депозиту є середньою по ринку - 200 доларів США. Брокер пропонує якісні послуги - це швидка і зручна торгова платформа, додаткові сервіси, цікаві пропозиції для власників статусних рахунків.

Брокер пропонує якісні послуги - це швидка і зручна торгова платформа, додаткові сервіси, цікаві пропозиції для власників статусних рахунків

OptionsClick

Це один з молодих операторів ринку, проект стартував у 2015 році, брокер динамічно розвивається і активно залучає нових клієнтів, кількість яких зростає від місяця до місяця. Бренд належить компанії Leadtrade Markets Limited, яка зареєстрована на Кіпрі і має ліцензію № 227/14. Оператор вже досить непогано знаком російським трейдерам, які встигли оцінити якісну технічну підтримку, простий і швидкий процес реєстрації, а також високу швидкість і якість роботи торгової платформи.

Чому саме Кіпр?