Донецкий техникум промышленной автоматики

Боулінг-клуб «Коктейль» м.Білгород

  1. тарифи
  2. Правила гри в боулінг

Сторінка офіційної групи в VK - https://vk.com/bowlin_cocktail Через 10 секунд відбудеться автоматичне перенаправлення

Для тих, хто любить активний відпочинок, спілкування з друзями і готовий ставити особисті рекорди!

Щоб впевнено планувати відпочинок великою компанією в зручний час, Ви можете забронювати доріжку для боулінгу заздалегідь: у адміністратора в залі або по телефону 8 (4722) 78-72-42.

До ваших послуг:

  • 26 доріжок боулінгу чотирьох різних рівнів комфортності (Sport, Standart, Comfort, Lux);
  • єдиний в Бєлгороді спеціалізований магазин товарів для боулінгу - PRO-SHOP: сумки, футболки, аксесуари, кулі для боулінгу;
  • оренда доріжок для проведення корпоративних вечірок і святкових заходів з фуршетних обслуговуванням;
  • організація і проведення професійних і аматорських турнірів серед дорослих і дітей;
  • додаткові послуги: індивідуальна натирання доріжки;
  • безкоштовний Wi-Fi;
  • клуб професійного боулінгу.

тарифи

Актуальну вартість 1 години гри в боулінг (на одній доріжці можуть грати до 6 осіб) дізнавайтеся в офіційній групі в VK - https://vk.com/bowlin_cocktail


Правила гри в боулінг

Сторінка офіційної групи в VK -   https://vk

Одна партія складається з 10 фреймів. У кожному фреймі у гравця є два кидка. Якщо гравець збиває всі 10 кеглів першим кидком, такий кидок називається страйк ( англ. strike - удар) і позначається «Х». Якщо гравець збиває всі 10 кеглів за два кидки, такий кидок називається спер ( англ. spare - запасний) і позначається «/». Якщо в результаті першого у фреймі кидка залишаються несоседних кеглі, наприклад кутові 7 і 10, така комбінація називається спліт ( англ. split - розколотий) і позначається Одна партія складається з 10 фреймів , Де S - це кількість збитих кеглів. За «конвертацію» спліта, тобто спер при сплите, додаткові очки, крім як за спер, не нараховуються. Якщо після двох кидків залишаються незбиту кеглі, такий фрейм називається «відкритим».

Якщо у фреймі страйк, сума очок за цей фрейм буде дорівнює кількості збитих кеглів в цьому фреймі (10 кеглів) плюс кількість фактично збитих кеглів за два наступних кидка (в одному або двох фреймах, в залежності від того, чи був страйк в наступному кидку) . Якщо у фреймі збитий спер, то сума очок буде дорівнює кількості збитих кеглів в цьому фреймі (10 кеглів) плюс кількість фактично збитих кеглів за перший кидок в наступному фреймі. Якщо фрейм залишилося відкритим, то сума очок буде дорівнює кількості збитих кеглів в цьому фреймі.

Оскільки кількість очок у розіграші, в разі страйку і спер, залежить не тільки від кидків в цьому фреймі, а й від наступних кидків, особливий статус отримує останній, 10-й, фрейм. Якщо в десятому фреймі першим кидком вибивається страйк, гравець може зробити ще два кидки в цьому ж фреймі. Якщо в десятому фреймі вдається спер, гравець може зробити ще один кидок. Слід зазначити, що до спер і страйків в 10-му фреймі, природно, не застосовуються зазначені вище правила, оскільки немає такого фрейму. Якщо за два перших кидка в десятому фреймі залишаються незбиту кеглі і фрейм виходить відкритим, гра закінчується.

Таким чином, максимальна кількість очок в одній партії - 300, оскільки максимально в кожному фреймі можна заробити 30 очок (10 очок за страйк в цьому фреймі плюс 20 очок за страйки в наступних двох кидках). У професійних лігах, наприклад PBA (англ.), у кращих гравців середня кількість очок, набраних за партію, зазвичай не нижче 200.

Два поспіль страйка називаються «дабл» ( англ. double - подвійний), три - «терки» ( англ. turkey - індичка), чотири - «хембоун» ( англ. hambone - окіст).