Донецкий техникум промышленной автоматики

Блогінг в інтернеті і способи заробітку

  1. СТРАТЕГІЇ В блогінг
  2. СТАТТІ В блогінг

Блогінг в інтернеті. Здрастуйте дорогі відвідувачі!

Сьогодні, я розповім про найбільш згубних помилки в блогінгу. Знаю, про це я вже писав, але через деякий час написання останньої статті про блогінг пройшло вже чимало часу, а блоги, як і блогери в інтернеті, як страждали, так і страждають далі.

Мабуть було мало написано про те, що можна робити, а чого не можна. Сьогодні хочу написати статтю для тих блогерів, у яких на першому місці ведення блогу варто заробіток, раджу читати далі уважніше.

Само собою - багато хто хоче пристойно заробляти, ну звичайно, хто б відмовлявся від заробітку в 1000 $ в місяць на блозі. Я правий?

Статистика - з 10 000 нових блоггов, 100 з них починають заробляти 1 000 $ за місяць. Як Ви розумієте, нові блоги починають заробляти ці гроші не відразу! Через якийсь час, гроші від блогінгу починають з'являтися, звісно, ​​час появи грошей у всіх різний.

Може бути, знаєте, чому решта 9 900 не заробляють на блогах? Як правило, новачки припиняють вести web-ресурс вже через 2-3 місяці.

Можливо, люди кидають свої блоги через брак часу, або взагалі просто набридає, інші потрапляють під фільтри пошукових систем, і закидають свої блоги, так і не вирішивши цю проблему. Чи не вистачає терпіння (дуже важливо) до оптимальної позиції в пошукових ведучих, ці люди просто зливаються, іншими словами здаються.

Я нічого не маю проти цих людей, так як сам терпів подібні невдачі неодноразово. Сам колись хотів вести сайт для того щоб він мені приносив грошей.

У попередніх статтях я вже говорив, але про всяк випадок повторюся. Якщо людина веде блог для себе, для душі і не ганяється за заробітком, то ці проблеми його обходять.

Так у чому може полягати ця величезна помилка початківців блогерів. Помилка ось в чому - ні стратегії по заробітку, що не тверезо оцінюються перспективи на майбутнє життя блогу, не поставлена ​​певна місія.

Давайте почнемо з тематики. Наприклад, у мене тематика створення, просування сайтів і заробіток в інтернеті. Ця тематика стоїть на другому місці, на першому місці стоїть розваги. Навіщо я це розповідаю? Просто дохід у тематик різний!

Візьмемо для прикладу контекстну рекламу , Якщо у мене буде дохід від реклами 5 000 в місяць з відвідуваністю в 3 000 унікальних відвідувачів в день, то, наприклад, на кулінарній тематиці цих 5 000 в місяць не вийде, будуть інші цифри.

Хоча дуже багато залежить від того де розташовується контекстна реклама.

Хоча дуже багато залежить від того де розташовується контекстна реклама

Пропоную провести невелике опитування. Давайте кожен читає мій блог, напише в коментарях, скільки він заробляє на рекламі, наприклад, в Яндекс Директ, Google Adsens і т.д. Скільки грошей приблизно приносить Вам реклама у Вашій тематиці. Тільки давайте домовимося, писати будете чесно, звичайно можна було б похвалитися ...

Ваші відповіді і цифри будуть дуже корисними для новачків в блогінгу, тим, хто ще як їжачок в тумані не бачить перспектив свого ресурсу. Буде офигительно класно, якщо Ви напишіть, скільки і на чому Ваш блог заробляє в цілому. Це буде класно, новачки зможуть тверезо міркувати і орієнтуватися на можливостях. Давайте допоможемо один одному!

Контекстна реклама була взята не просто так для прикладу. Зазвичай, саме вона задуряет голову новачкам на самому початку свого шляху, які приходять в блогінг . У від припустимо: новачок, поставив до себе на блог контекстну рекламу при відвідуваності 20-40 унікальних відвідувачів на добу і отримує з неї 1 $ в день. Думає ось це клас! Зараз я підніму відвідуваність свого блогу до 200 і буду заробляти 100 $ в день.

Я Вам скажу, як web-майстер зі стажем, що хлопці, треба починати тверезо мислити. Якось я брав участь в конкурсі на isif-life з приводу тематики сайту і заробітку на ньому, так там були такі учасники, які вже на третьому місяці існування свого ресурсу, хотіли до нового року заробляти 500 $ і це тільки для початку. Знаєте, на чому? Ви маєте рацію! На контекстній рекламі.

Напевно, хтось читає даний пост, вважає, що я відбиваю у новачків бажання діяти. Не потрібно мене читати з відкритим ротом і робити все точь-в-точь як кажу, краще прислухайтеся до порад. Цю статтю - «Блогінг в інтернеті», я вирішив написати тільки для того, щоб зняти рожеві окуляри з деяких блогерів. Приймати як істину, мої пости не слід.

Приймати як істину, мої пости не слід

На сьогоднішній день в мережі інтернет, можна заробляти величезні гроші, не важливо, який у Вас блог, який тематики, заробляти можна дуже багато, тільки от робити потрібно не зовсім те, що робить в основному більшість новачків, думати необхідно тверезо і робити стратегії.

Контекстна реклама, банери, продаж посилань, розміщення статей, партнерські програми і т.д. за допомогою цих способів, можна заробляти хороші гроші. Є суперприбуток, яку можуть принести блоги. Але про них не зараз, про ці способи я розповім потім, після того як їх перевірю на собі, щоб не пропустити ці статті [urlspan] підписуйтесь на оновлення [/ Urlspan] блогу.

СТРАТЕГІЇ В блогінг

Хлопці запам'ятайте, у Вас в голові, повинна бути завжди стратегія дій, не тільки в голові! Візьміть листочок, ручку і напишіть там свої плани на майбутнє по заробітку на своєму блозі.

У більшості взагалі немає ніякої стратегії. Наприклад, зробив людина собі блог і починає писати статті, як-то їх оптимізувати , Робити внутрішню оптимізацію, зовнішню і т.д., щоб розкрутити свій web-ресурс і почати заробляти на ньому багато. Все це звичайно добре, але на чому і скільки, можна дізнатися?

Ви записали плани на розкрутку і монетизацію свого блогу? Напевно, багато хто зараз говорять, «Та у мене плани є». Цього мало. У Вас може бути купа планів, але сьогодні цього вже мало! Необхідно робити стратегії на майбутнє. Стратегія не в тому плані, що потрібно монетизувати блог, а в плані несення користі людям.

Що означає стратегіровать? Це означає усвідомлювати і розуміти призначення свого блогу, розуміти і усвідомлювати, яку взагалі користь Ваше дітище може дати людям. Візьмемо мій блог для прикладу, як я говорив вище він на тему створення, просування сайтів і по заробітку в інтернеті.

Хоч я був новачком, не знав усіх цих тонкощів і був як їжачок в тумані, але все ж розумів, що сьогодні я створив сайт на цю тему, а вже завтра будуть з'являтися блоги з такою ж тематикою, як і у мене. З кожним днем ​​їх ставатиме все більше і більше, тому потрібно якось виділитися з усіх.

З розуміємо перш за все, до мене на розум приходило, що там, де намагаються заробити всі, грошей немає і бути не може, а так як я хочу заробляти, необхідно давати людям користь, а не просто писати цікаві статті.

Після того як я все це усвідомив, звичайно це було не просто і до мене все це дійшло не відразу, я взяв у руку ручку, поклав на стіл папір і почав писати план з розвитку мого блогу.

Мій план був такий: навчити абсолютно будь-якої людини заробляти гроші в інтернеті, зокрема за допомогою блогу. Сьогодні у мене є додатковий план, це дуже потужний план, справа, яка тільки починає розвиватися в російськомовному інтернеті.

За кордоном уже багато людей сколотили собі цілий статок, користуючись цим способом. У нас поки з цим туго, але нічого все попереду! Ну й добре, не про це ми зараз.

Давайте повернемося до стратегії заробляти в блогінгу. Яка у мене завдання? Завдання така, зробити такий ресурс, на який будуть приходити люди, і знаходити на ньому корисну інформацію (навіть чайники), яка їх навчить заробляти в інтернеті, а пройде ще якийсь час, і вони зможуть знімати реальні гроші з банкоматів свого міста. Гроші, які він заробив самостійно.

Зніматиме гроші, і думати - ось це так, Кобзарев не брехав, в інтернеті, правда, можна заробляти немалі гроші. Найголовніше не те, що він навчився заробляти завдяки мені. Завдяки блогу, ось головне.

Моя стратегія тільки почалася, мені доведеться створити багато корисного і цікавого контенту. Пам'ятайте, я писав про те, що на сайті повинно бути багато корисної інформації? Так ось цього багато у мене поки немає.

Хочу задати Вам питання, моїм дорогим читачам. Чи є стратегія у Вашого ресурсу? Якщо є, то яка? Яку місію повинен виконати Ваш блог? У кожного блога повинна бути своя, певна місія. Припустимо, що людина, створив собі сайт на тему кулінарії, на цю тему у нього на сайті повинно бути багато корисної інформації.

Щоб будь-яка людина, який зацікавлений в готуванні їжі, потрапивши на Ваш блог, зауважив те, що? Абсолютно вірно! Помітив, що на Вашому сайті є все, що йому потрібно для приготування смачних страв, і щоб його сім'я не залишилася голодною.

Якщо тема сайту про будівництво, то на ньому відповідно повинно бути багато корисної інформації. Про кулінарії - багато корисної інформації. Про здоров'я - багато корисної інформації і т.д.

Звичайно, я розумію, що на теми про здоров'я, кулінарії будівництві і т.д., неможливо охопити всі, але все ж потрібно постаратися і зробити розділ на своєму блозі, який буде повністю вирішувати проблему, питання поставлене цією людиною.

СТАТТІ В блогінг

Буде класно, якщо Ви зробите таких розділів більше одного. Ось, наприклад, тематика по будівництву. Розділ буде називатися - «Як зробити ремонт в квартирі, не викликаючи майстрів». Тих людей, які хочуть зробити ремонт у себе в квартирі самостійно, дуже багато. Навчіть їх за допомогою свого блогу.

Зробіть такий розділ і напишіть в нього кілька постів на цю тему, а під кінець покажіть, що знаходиться в цьому розділі і покажіть людям, в якій послідовності необхідно читати Ваші статті, для того щоб зробити якісний ремонт на вищому рівні в своїй квартирі. Якщо Ви не знали, то будівельна тематика досить таки прибуткова.

Ось так потрібно робити, а не просто писати статті в розкид. Якщо у Вас є блог, то він з будь-якого зобов'язаний вирішувати якісь проблеми людей.

Писати в розкид і як не будь, може майже кожен, а от скласти план статей і писати корисні речі, які підходять за змістом, зможе не кожен. Самі напевно знаєте, що коли починаєш читати в розкид, то в голові, немов каша вариться. Тому потрібно створити необхідний розділ, який навчить людини і допоможе уникнути або вибратися з ситуації, проблеми.

Ви знаєте, я теж не цукор, у мене є такий розділ , Але він ще поки не готовий, мені ще треба туди написати кілька статей, щоб закінчити його місію. Після того як я закінчу, створю ще розділ, який буде вирішувати іншу проблему, а потім робити ще і ще. У мене є місія в блогінгу, а у Вас вона є? Сперечаємося, що у 99% блогерів її немає?

Ваше завдання в блогінгу, зробити сайт, який буде приносити людям максимум користі, сайт, який буде вирішувати їхні проблеми. Такий ресурс буде приносити Вам багато грошей!

Що я хочу сказати на закінчення цього поста - заробляти гроші можна на будь-яку тематику, будь то кулінарний, будівельний, SEO, спортивний і будь-який інший сайт. Але як я писав вище, заробіток всюди буде різний і це необхідно розуміти.

Хочете, скажу Вам правду, прямо в лоб? Поки Ваш web-ресурс не став популярним, не набрав більшу цільову аудиторію, не набрати багато передплатників і т.д., не варто чекати від нього великих грошей. Значення великих грошей для всіх звичайно різні, але хочу зауважити, що коли Ви почнете заробляти навіть ту суму, яка зараз здається великою, досягнувши її, вона стане маленькою і буде хотітися більше ...

Добре, припустимо. Ваш ресурс став мега популярним, у нього велика відвідуваність, зібрав він більшу аудиторію, у Вас, наприклад, 10 000 передплатників.

Та не сперечаюся, заробляти Ви будете добре, прямі рекламодавці до Вас потягнуться (це як пити дати), але все ж це будуть не ті гроші, які можна заробляти, продаючи свій талант, але це вже інша історія. Про це я напишу в інших статтях, а поки [urlspan] підписуйтесь на оновлення [/ Urlspan], щоб нічого не упустити.

Ну, ось і все, стаття підійшла до кінця, блогінг в інтернеті ми переглянули, рухаємося далі.

Я правий?
Може бути, знаєте, чому решта 9 900 не заробляють на блогах?
Навіщо я це розповідаю?
Знаєте, на чому?
Все це звичайно добре, але на чому і скільки, можна дізнатися?
Ви записали плани на розкрутку і монетизацію свого блогу?
Що означає стратегіровать?
Яка у мене завдання?
Пам'ятайте, я писав про те, що на сайті повинно бути багато корисної інформації?
Чи є стратегія у Вашого ресурсу?