Донецкий техникум промышленной автоматики

Блогер Рустем Адагамов закликав заборонити собачі бої в Чечні

Собаки під час однієї з сутичок на собачих боях в селі Рошні-Чу Урус-Мартанівського району

Собаки під час однієї з сутичок на собачих боях в селі Рошні-Чу Урус-Мартанівського району. © Саїд Царнаев / РІА Новини

Рустем Адагамов виступив проти продовження собачих боїв на території Росії. Зокрема, блогер вказав, що дане розвага користується великою популярністю в Чечні. На думку фотографа, поєдинки вовкодавів є варварством і повинні бути припинені як підпадають під статтю "жорстоке поводження з тваринами".

"Cобачьі бої давно заборонені майже у всіх країнах світу, крім зовсім диких, на кшталт Афганістану. Чому ж, цікаво, на території Росії триває це середньовічне варварство?" - написав Адагамов.

Блогер також нагадав, що 7 листопада в місті Абінську Краснодарського краю пройшов перший тур так званого Чемпіонату Південного Федерального округу по собачих боїв, "який сором'язливо називається" тестовими випробуваннями вовкодавів ".

Стаття 245 КК РФ "Жорстоке поводження з тваринами" застосовується в разі загибелі або травми тварини, якщо насильство над ним відбувалося з хуліганських чи корисливих мотивів, а також із застосуванням садистських методів або в присутності малолітніх. Максимальна міра покарання за неї становить два роки позбавлення волі.

Максимальна міра покарання за неї становить два роки позбавлення волі

Суддя рознімає собак під час однієї з сутичок на собачих боях в селі Рошні-Чу Урус-Мартанівського району. © Саїд Царнаев / РІА Новини

"Дивіться, корисливі спонукання є, організована злочинна група осіб є, малолітні присутні - агов, як вас там, давайте, реагуйте", - закликав блогер.

Запис, опублікована в ЖЖ Адагамова, зібрала понад 900 коментарів. Багато користувачів розділили обурення блогера, проте частина його читачів все ж виступила проти критики собачих турнірів.

"Це ж частина національного колориту Чечні. Це як Октоберфест в Німеччині. Цих вовкодавів для того вивели адже, щоб вони один одного вбивали, розважаючи тим самим своїх господарів і їхніх друзів. Зрештою адже бої нема на Красній площі проходять. Чого все завелися -то? " - написав користувач під ніком prodamnedorogo.

"Давайте тоді і півнячі бої скасуємо заодно! А в чому різниця?" - підтримав його блогер alxr_gol.

Собака по кличці "Ведмідь" після сутички на собачих боях в селі Рошні-Чу Урус-Мартанівського району. © Саїд Царнаев / РІА Новини

Чому ж, цікаво, на території Росії триває це середньовічне варварство?
Чого все завелися -то?
А в чому різниця?