Донецкий техникум промышленной автоматики

Благодійність: як це працює?

 1. Як пояснити людям, що допомагати потрібно? Адже все ще існує думка, що соціальні питання має вирішувати...
 2. Хто може звернутися до фонду «Шанс» і як це зробити?
 3. Чому допомагати краще через благодійний фонд, а не передавати гроші безпосередньо нужденним?
 4. Як можна допомогти?

З 2013 року 5 вересня прийнято вважати Міжнародним днем ​​благодійності. Позамислу Генеральної Асамблеї ООН цей день повинен звернути увагу громадськості Нароль благодійних організацій іотдельних осіб впреодоленіі загальнолюдських проблем ітрудностей.
Благодійний фонд «Шанс»

протягом 8 років допомагає хворим дітям. Завдяки вашій допомозі, благодійники, підопічні фонду отримують необхідне лікування і надію на щасливе майбутнє.


Найчастіше люди вважають за краще допомагати безпосередньо тим, хто просить про допомогу. Однак, виходячи з досвіду роботи Фонду «Шанс», останнім часом все більше людей допомагають через благодійні фонди, а це значить, що ми можемо говорити про організовану благодійності. Ми зібрали самі часто задаються про діяльність Фонду «Шанс», щоб ще раз дати вам вичерпні відповіді.

Як пояснити людям, що допомагати потрібно? Адже все ще існує думка, що соціальні питання має вирішувати держава, тим більше - всі громадяни платять податки.

У більшості країн держава не в змозі покрити всі потреби населення. Більш того, держава - це дуже складна бюрократична машина. Впровадження нових методів лікування, а також реєстрація нових ліків може зайняти роки, а допомога потрібна зараз. У таких випадках на допомогу приходять благодійні фонди. Крім того, Фонд «Шанс» співпрацює з Міністерством охорони здоров'я. Реалізуються спільні програми допомоги дітям ( «Раннє виявлення порушень слуху у дітей», «Удосконалення надання допомоги дітям з онкологічними захворюваннями», «Допомога дітям з ювенільний ревматоїдний артрит»). Тому правильніше буде говорити про те, що в своїй діяльності благодійні фонди є партнерами держави.

З 2013 року 5 вересня прийнято вважати Міжнародним днем ​​благодійності Хто може звернутися до фонду «Шанс» і як це зробити?

В фонд звертаються батьки дітей, які потребують дорогого лікування. Ми допомагаємо в тих випадках, коли висококваліфікована медична допомога з яких-небудь причин не може бути надана в Республіці Білорусь або за рахунок бюджетних коштів. У нас є певні умови включення в програми фонду. Батьки можуть ознайомитися з цією інформацією на нашому сайті або ж зателефонувати до фонду. Фахівці фонду завжди надають вичерпну інформацію. На жаль, ми не завжди можемо надати допомогу. Іноді нам доводиться відмовляти (приклади: ми не надаємо паліативну допомогу, не відправляємо дітей-інвалідів на оздоровлення). Рішення про надання допомоги приймають Правління фонду та Опікунська Рада.

Чому допомагати краще через благодійний фонд, а не передавати гроші безпосередньо нужденним?

Фонд - це, в першу чергу, гарантії. Якщо ви допомагаєте через фонд, то ви можете простежити за тим, як витрачаються ваші кошти. В роботі Фонду «Шанс» принципи прозорості і звітності є основними. Кожне пожертвування відбивається на сайті фонду. Після надання допомоги дитині документ, що підтверджує цей факт, розміщується на його особистій сторінці на сайті фонду. Ми розповідаємо актуальні новини про результати лікування, на яке була спрямована благодійна допомога. Крім цього, будь-який зареєстрований фонд подає звітність до контролюючих його діяльність державні органи. Більш того, Фонд «Шанс» перевіряє достовірність прохання про допомогу. Ми перевіряємо медичні документи і радимося з експертами, тобто лікарями.


У своїй роботі співробітники благодійного фонду «Шанс»:

 • НЕ приймають готівку;
 • НЕ збирають кошти на рахунки фізичних осіб (всі кошти надходять лише на благодійні рахунки фонду);
 • НЕ запитують реквізити банківських карт або рахунків благодійників;
 • НЕ збирають кошти в міському транспорті, підземних переходах, магазинах і т.д .;
 • НЕ ходять по домівках з проханням про надання допомоги;
 • НЕ розсилають приватні повідомлення в соціальних мережах з проханням про надання допомоги (всі прохання публікуються тільки на офіційних сторінках фонду);
 • НЕ розсилають приватні повідомлення з проханням про допомогу на адреси електронної пошти (спамові розсилка) за винятком повідомлень на електронні адреси громадян, які підписалися на розсилку новин з сайту фонду;
 • НЕ уповноважують кого-небудь для збору коштів від імені фонду (у фонду немає волонтерів, які збирають кошти на лікування хворих дітей).

Як можна допомогти?

зробити пожертву

можна через систему ЕРІП в будь-якому банку, скориставшись інфокіосків (інтернет-банкінгом), можна зателефонувати на лінію добра 8902101 08 08 зі стаціонарного телефону (списується 2 рубля), абоненти МТС і Life можуть відправити SMS-повідомлення з текстом: «Дар пробіл дітям пробіл сума »на безкоштовний номер 553.


Дорогі благодійники, спасибі за підтримку і турботу про хворих дітей! Завдяки вам сотні хворих дітей знаходять шанс на одужання і щасливе дитинство. Ви даруєте сім'ям хворих дітей надію на світле майбутнє і допомагаєте їм відчути себе не самотніми у своїй біді.


Дізнатися про те, кому зараз потрібна допомога, можна на сайті фонду chance.by . Будь-яке ваше пожертвування буде прийнято з вдячністю.

Як пояснити людям, що допомагати потрібно?
Хто може звернутися до фонду «Шанс» і як це зробити?
Чому допомагати краще через благодійний фонд, а не передавати гроші безпосередньо нужденним?
Як можна допомогти?
Як пояснити людям, що допомагати потрібно?
Хто може звернутися до фонду «Шанс» і як це зробити?
Чому допомагати краще через благодійний фонд, а не передавати гроші безпосередньо нужденним?
Як можна допомогти?