Донецкий техникум промышленной автоматики

Бізнес-ідеї для жінок

Сьогодні бізнесом займаються не тільки чоловіки. Жінки також займають активну позицію в бізнесі, вибираючи ті ніші, в яких вони за своєю природою сильні. Якщо ви шукаєте бізнес-ідеї для жінок з нуля, то ми підготували для вас невелику добірку ідей, які вам точно сподобаються!

Вас мучить питання, який бізнес краще за все відкрити жінкам? Жінки за своєю природою більш м'які і гнучкі, ніж чоловіки. Жінки легко можуть пережити звільнення з роботи, перевчитися і знайти нове для себе напрямок. Чоловікам же це дається набагато складніше.

Але часто жінки відмовляються від ідеї ведення своєї справи з причини невпевненості в собі і сумнівів. І це властиво жіночій природі, як і швидка зміна настроїв. Молодій дівчині здається, що їй не вистачає досвіду і знань, а вже дорослій жінці здається, що вона недостатньо молода і їй не вистачить енергії, щоб стартувати свій бізнес.

Проте, ніші, в яких жінки найбільш успішні, так чи інакше пов'язані з освітою, вихованням дітей, з модою, красою, здоров'ям, навчанням людей, з психологією.

Сьогодні існує величезна кількість цікавих ідей, в яких можна реалізуватися. Ми підготували для вас ідеї маленького бізнесу для жінок, які ви можете застосувати для себе.

1. Творча студія для дітей. Більшість сучасних батьків дуже зайняті своїми справами, і у них недостатньо часу на дітей, щоб просто позайматися якимись видами творчості.

Тому творчі студії для дітей дуже активно розвиваються. До того ж, цим бізнесом можна займатися вдома. Чому можна навчати дітей? Малювання, ліплення, бісероплетіння, скрапбукінг, анімація, театр - всього цього можна навчати дітей у творчій студії.

Якщо не наважуєтеся відкрити свою студію, то можна почати бізнес у співпраці з різними дитячими центрами, пропонуючи свої послуги. Ви можете почати працювати в партнерстві з центром, проводячи свої заняття там. Або можна просто брати приміщення в оренду в дитячому центрі на час ваших занять з дітьми.

До того ж, як додаткове джерело доходу ви можете проводити виїзні заходи та майстер-класи, наприклад, на дні народження дитини.

Якщо Вас цікавить підприємництво, спробуйте свої сили в 10-денний бізнес-грі «Твій Старт», в якій Ви почнете заробляти на своїй справі, використовуючи свої таланти і сильні сторони!

2. Рукоділля - цілком прибутковий бізнес для жінок. Рукоділля - це не тільки вишивка, в'язання або пошиття одягу. Головне - знайти свою нішу. Наприклад, виготовлення ексклюзивних обідків і прикрас для наречених. Скрапбукінг, ліплення з полімерної глини, керамічна флористика, вишивка картин стрічками, декупаж - всі ці види рукоділля користуються популярністю, адже все більше і більше з'являється прихильників ексклюзивних речей ручної роботи.

Також рукоділля дозволяє відкрити власний магазин з продажу готових виробів або магазин з продажу товарів для творчості, можна відкрити свій інтернет-магазин.

Оффлайн-магазин дозволить вам проводити навчальні майстер-класи, робити виїзні майстер-класи на весіллях і урочистостях, навчати інших ставати майстрами. А також зайнятися ИнфоБизнес і продавати власні курси з вашого вигляду творчості.

Бізнес-ідей для леді, пов'язаних з рукоділлям, дуже багато, головне - не зупинятися і знайти справу до душі!

3. Організація весіль і заходів. Кожна дівчинка мріє стати принцесою. Як мінімум на своєму весіллі. Тому кожна наречена ретельно готується до власного весілля, проводить ціле маркетингове дослідження і знає буквально всіх фотографів, організаторів весіль, візажистів, ресторани і магазини з весільною атрибутикою в своєму місті! Жінці займатися організацією весіль легко, це типово жіноча ніша.

Організація весіль - це молодий бізнес в Росії, і не всі молодята зрозуміють суть вашої пропозиції. Тому варто попрацювати, щоб знайти своє УТП і грамотно його представити молодятам та їхнім батькам.

Організація весільних торжеств вимагає від вас терплячості і вміння знаходити потрібні контакти, адже доведеться спілкуватися з величезною кількістю людей - ведучими, фотографами, відеографії, флористами, візажистами та т.д.

Щоб почати займатися цим бізнесом, необхідно з'ясувати всі нюанси, адже від вас буде залежати найголовніше торжество в житті десятків людей!

Щоб почати займатися цим бізнесом, необхідно з'ясувати всі нюанси, адже від вас буде залежати найголовніше торжество в житті десятків людей

4. Жіночий блог цілком може стати домашнім бізнесом для жінок. Адже хто, як не жінка може дати іншій жінці слушну пораду стосується моди, здоров'я, відносин, хобі, кар'єри? Ведення жіночого блогу може стати цілком прибутковим бізнесом. Для цього вам доведеться, звичайно, попахати. Завести блог і почати писати в ньому, розібратися з SEO та просуванням, рекламою.

Коли ваш блог стане цілком пристойним ресурсом, то можна починати його монетизувати.

Як заробити на блозі? Розміщувати платну рекламу, продаючи рекламні місця, розміщувати контекстну рекламу, продавати гостьові пости, продавати свої консультації або товари. Ведення блогу жіночої тематики - бізнеc-ідея для початківців. Адже з чогось почати доведеться!

5. Ведення інстаграм-акаунтів на жіночу тему. Так само, як і ведення блогу на жіночу тему, ведення чужих інстаграм-акаунтів, може стати домашнім бізнесом. Що потрібно вміти і знати в цій справі? Вам доведеться писати пости і підбирати зображення, займатися адмініструванням, тобто читати коментарі, відповідати на них і видаляти СПАМ-коментарі і чистити негатив в обліковому записі. Можливо, іноді запускати рекламу в спільнотах або таргетовану рекламу.

Ми підібрали не всі ідеї для запуску бізнесу для жінок, є ще консалтинг, Інфобізнес, надання послуг (макіяж, манікюр, стрижка) і т.д.

______________________________________________________________________________
Сьогодні тільки ледачий не користується додатком Instagram і не заробляє на цьому. А ось які ідеї для бізнесу в Інстаграм існують, читайте в нашій статті "Ідеї для бізнесу в Instagram".

Сподобалася стаття? Клікайте «Мені подобається»!

Вас мучить питання, який бізнес краще за все відкрити жінкам?
Чому можна навчати дітей?
Адже хто, як не жінка може дати іншій жінці слушну пораду стосується моди, здоров'я, відносин, хобі, кар'єри?
Як заробити на блозі?
Що потрібно вміти і знати в цій справі?
Сподобалася стаття?