Донецкий техникум промышленной автоматики

Бізнес на Амазон

  1. З чого почати книжковий бізнес на Амазон
  2. Як створити бестселер?
  3. сухий розрахунок
  4. Тепер про приємне - про доходи
  5. Книжковий бізнес: Книги та товари

Сучасний бізнес освоює все нові і нові горизонти. Численні торгові майданчики надають кожному можливість знаходити покупців для свого товару з усього світу. Залишається головне питання: що ж таке продати, щоб це реально приносило прибуток.

Одним з кращих місць для ведення торгівлі по праву можна вважати Amazon. Цей знаменитий Інтернет-магазин завоював величезну популярність в США . Мільйони користувачів здійснюють тут свої покупки і залишають відгуки про продавців, що робить Амазон надзвичайно привабливим для старту бізнесу.

З чого почати книжковий бізнес на Амазон

Одна з головних проблем початківців бізнесменів - відсутність стартового капіталу. Навіть для Amazon потрібно не менше $ 1000-1500, щоб запустити продаж свого товару. Але що робити, якщо в кишені лежить лише сумна стодолларовая купюра? Відкривати книжковий бізнес!

На перших порах це звучить страшно. Однак переживати не варто. Навіть якщо лаври Льва Толстого вам не загрожують, а вчителька літератури в школі ридала від ваших творів (причому далеко не від розчулення), можливість написати власну книгу ніхто не відміняв. Але про все по порядку.

Раз вже ми запускаємо торгівлю на Amazon , То повинні орієнтуватися на американського покупця. До слова, більше 70% електронних книг в США купуються саме тут. Тому дуже важливо зрозуміти, що цікавить штатовского читача, щоб ваше видання змогло стати справжнім бестселером.

Величезною популярністю користуються видання, пов'язані з бізнесом, психологією, різного роду хобі, кулінарії - словом, усім, що так чи інакше стикається з повсякденним життям простої людини. Якщо вас більше цікавить художня література, то зверніть увагу на вічні теми: кохання, зраду, шлях до багатства тощо.

Як створити бестселер?

Повторимося: для створення гарної книги володіти письменницькими навичками аж ніяк не обов'язково. Для цього цілком можна знайти фрілансерів, які допоможуть створити цікавий і читабельний текст. Постарайтеся підібрати саме носіїв англійської мови - так книга буде більш цікава американському покупцеві.

Щоб заощадити на послугах копірайтера, замовляйте йому не книгу, а серію статей. Не забудьте і про юридичний бік питання: у вас на руках обов'язково повинен залишитися договір про передачі авторських прав .

Поки ваша майбутня книга знаходиться в стадії написання, підберіть іншого фрілансера, на цей раз - дизайнера. У його завдання буде входити розробка обкладинки. Американці, як і російські, теж зустрічають по одягу, так що варто приділити їй серйозну увагу.

Текст готовий? Відправляємо його редактору. До завдань цього «співробітника» буде входити не тільки вичитування матеріалу, але і його структуризація. Можна сказати, що з рук цього фрілансера і вийде остаточний варіант вашого видання.

Можна сказати, що з рук цього фрілансера і вийде остаточний варіант вашого видання

Щоб у читача не виникло проблем, книгу потрібно відформатувати під Kindle-пристрої. З цим питанням можна також звернутися до фрілансерам. До речі, найбільшими іноземними біржами з пошуку подібних співробітників вважаються fiwerr і upwork. Тут ви знайдете всіх необхідних співробітників.

Готову книгу потрібно вивантажити на Kindle Direct Publishing (KDP). Рекомендується також скористатися послугами видавництва CreateSpace і відправити своє видання туди теж. Воно працює за системою print-on-demand ( «друк на вимогу») і дозволить любителям паперових книг стати володарями вашої праці.

У багатьох може виникнути питання: в чому ж роль самого продавця, якщо всю роботу над виданням беруть на себе фрілансери Фактично він бере на себе відразу кілька ролей: менеджера, керівника, рекламщика і так далі.

У його завдання входить координація роботи всіх найманих працівників, а також просування готового продукту і вибір відповідної ніші. Можна взяти участь і в безпосередньому створенні книги. У кожної людини є своя область, в якій він знає трохи більше, ніж інші. Бути може, вам знайомі секрети вдалої риболовлі або ви вмієте готувати приголомшливі пироги з капустою? Все це може лягти в основу успішної книги, а фрілансери допоможуть втілити слова в красиву форму.

| Читайте також: Словник термінів продавця на Амазон

сухий розрахунок

Підемо від лірики і повернемося до параметрів суто економічним. Отже, які ж витрати чекають на шляху до реалізації першої книги:

  1. Створення тексту обсягом 6-7 тисяч слів - $ 70- $ 80.
  2. Розробка обкладинки - близько $ 5 $ 10. Можливо, доведеться доплатити за ефектну стоковий картинку (це ще $ 5-10).
  3. Редактура тексту зазначеного обсягу - $ 10-15.
  4. Адаптація книги для Kindle - $ 5 $ 10.

Разом - $ 90- $ 125 за все (при обліку, що деякі завдання вам доведеться виконати самостійно: наприклад, завантажити книгу в KDP і зайнятися її просуванням через сервіс). Погодьтеся, непогано для старту.

Тепер про приємне - про доходи

Звичайно, не варто очікувати, що ваша перша книга відразу ж вас озолотити. Однак величезна перевага продажів в тому, що навіть створене раніше видання здатне приносити дохід. Фахівці кажуть, що «життєвий цикл» подібної книги - не менше півтора-двох років.

Вже перше видання здатна принести вам не менше $ 80 доларів чистого прибутку. А «розкручений» аккаунт з досить великою бібліотекою може давати дохід у кілька тисяч доларів щомісяця.

А «розкручений» аккаунт з досить великою бібліотекою може давати дохід у кілька тисяч доларів щомісяця

Книжковий бізнес: Книги та товари

Що вже сперечатися: продаж книг не приносить такий же високого прибутку, як торгівля іншої продукцією. Однак тут важливо пам'ятати, що відсутність необхідності в стартовому капіталі та мінімальні вкладення по ходу роботи роблять видавничий бізнес надзвичайно привабливим.

Вибудовуючи роботу з продажу книг поетапно, з часом можна вийти на значний дохід в районі $ 10 000 в місяць. Все, що для цього буде потрібно, - скрупульозність і уважність до кожної деталі, а також постійне вдосконалення свого бізнесу.

Якщо ви вже займаєтеся торгівлею на Amazon , То створення книг може не тільки принести додатковий прибуток, але і стати способом розкрутки основного товару. Припустимо, ви продаєте фотооб'єктиви. Випустіть кілька книг з фотомистецтва. Покупці і будуть вашою цільовою аудиторією. В результаті ви отримати email-базу потенційних клієнтів.

Додаткова перевага книжкового бізнесу в тому, що ви можете від початку до кінця спостерігати за створенням кінцевого продукту та, в залежності від своїх навичок, брати в ньому активну участь. Невеликі витрати на старті проекту мінімізують ризики, а на запуск продажів потрібно близько пари тижнів. Погодьтеся, це здорово.

| Читайте також: Свій бізнес: що вигідно продавати в інтернеті

Але що робити, якщо в кишені лежить лише сумна стодолларовая купюра?
Як створити бестселер?
Текст готовий?
Бути може, вам знайомі секрети вдалої риболовлі або ви вмієте готувати приголомшливі пироги з капустою?