Донецкий техникум промышленной автоматики

Біполярний розлад і анорексія: Містична смерть солістки Cranberries залишається загадкою для поліції

Перед смертю Долорес О'Ріордан будувала творчі плани і збиралася перезаписати свій хіт Zombie.

Перед смертю Долорес О'Ріордан будувала творчі плани і збиралася перезаписати свій хіт Zombie

У Великобританії правоохоронні органи розслідують смерть вокалістки ірландської групи Cranberries Долорес О'Ріордан. 46-річна співачка була знайдена мертвою в готельному номері в Лондоні. До столиці Великобританії О'Ріордан прилетіла, щоб почати роботу в студії звукозапису.

Поліція називає смерть вокалістки «незрозумілою». Музикант Дейв Девіс повідомив, що спілкувався з О'Ріордан перед Різдвом, разом вони будували творчі плани і хотіли в майбутньому разом працювати. Співачка виглядала здоровою, ніхто не міг і припустити, що станеться щось подібне.

Співачка виглядала здоровою, ніхто не міг і припустити, що станеться щось подібне

Крім того, ЗМІ дізналися про плани солістки Cranberries, які вона будувала незадовго до дня смерті. 16 січня має відбутися зустріч О'Ріордан з учасниками групи Bad Wolves. Разом артисти планували перезаписати знаменитий хіт 1990-х Zombie. Лідер Bad Wolves зазначив, що смерть співачки є великою втратою для світу музики. Коли О'Ріордан почула свою пісню Zombie у виконанні молодої групи, вона сама проявила ініціативу і запропонувала записати свій вокал для цього реміксу. Для колективу це стало найкращим компліментом, зазначає соліст.

Загадкова смерть вокалістки Cranberries посприяла різкого підвищення продажів альбомів групи. За даними агентства TMZ, попит на альбом Something Else збільшився в 9 разів всього за добу. Також, в два рази збільшилися продажі сольного альбому Долорес О'Ріордан.

Співчуття щодо смерті співачки висловив президент Ірландії. Майкл Хіггінс повідомив, що був особисто знайомий з солісткою і зазначив її внесок в розвиток рок-музики не тільки в Ірландії, а й на міжнародній арені. Також в своїх блогах в Twitter висловили співчуття музиканти Hozier і Kodaline. Колишній менеджер групи Duran Duran Дон Бертон, який раніше був одружений з Долорес О'Ріордан, написав, що шокований і «розчавлений» новиною про смерть співачки.

За інформацією телекомпанії ВВС, співачка страждала біполярним розладом. Кілька років тому солістка Cranberries розповіла в інтерв'ю, що хворіла на анорексію і відчуває глибоку депресію. Причиною цьому послужили стреси, спровоковані насильством, яке їй довелося пережити в дитинстві. У Долорес О'Ріордан залишилося троє дітей.