Донецкий техникум промышленной автоматики

Бінарні опціони в Вікіпедії

 1. Що говорить Вікіпедія про торгівлю бінарними опціонами?
 2. Особливості трейдингу бінарними опціонами
 3. Додаткова інформація про цифрових контрактах Вікіпедії
 4. Критика цифрових контрактів
 5. Цікавий матеріал:

Глобалізація інтернету зробила інформацію більш доступною. Однак разом з цим в мережі з'явилося безліч порталів, які поширюють неправдиві відомості. У зв'язку з цим, сучасний користувач схильний довіряти виключно перевіреним і авторитетних джерел.

На сьогоднішній день, одним з найбільш перевірених ресурсів є вільна енциклопедія - Вікіпедія. На сайті ви зможете знайти величезний пласт інформації: від філософії до біографії найбагатших людей світу. Усі матеріали видання постійно оновлюються і доповнюються новими відомостями.

За великим рахунком в Вікіпедії є інформація абсолютно про все. Настільки глобальний підхід забезпечується завдяки тому, що інформацію можуть додавати безпосередньо користувачі, але при цьому вона завжди повинна пройти модерацію. Свого роду, це перевірка на справжність.

Безумовно, що вільна енциклопедія не могла залишити без уваги онлайн трейдинг, і зокрема такий похідний інструмент, як бінарні опціони. Всі трейдери спочатку черпають інформацію саме з цього сайту, так як вони ще не встигли познайомитися з тематичними ресурсами. Однак чи можна довіряти Вікіпедії? Саме з цим питанням ми зараз і спробуємо розібратися.

Що говорить Вікіпедія про торгівлю бінарними опціонами?

Власне раніше ми вже говорили, що на просторах вільної енциклопедія можна знайти абсолютно все, природно, що цифрові контракти не стали винятком із цього правила. Вікіпедія інтерпретує термін бінарний опціон наступним чином:

Насправді суть даного похідного фінансового інструменту дійсно передана правильно, але все-таки використовувалися надмірно заумні формулювання. В іншому ж, бінарний контракт дійсно дозволяє вести торгівлю по попередньо узгодженими умовами. Відповідно, якщо ваша ставка спрацьовує, то ви отримуєте обумовлену раніше суму прибутку, якщо ж вона закривається зі збитками, ви втрачаєте вкладені кошти (сума лота). У більшості випадків сума профіту практично завжди перевищує суму, потенційно програних коштів, тобто розмір ризику.

Особливості трейдингу бінарними опціонами

Знову-таки, досить коротко викладено базові принципи трейдингу за допомогою розглянутого фінансового інструменту. У розділі «Приклади бінарних опціонів» відображаються тільки 3 методу роботи з контрактами:

 • Придбання опціону, орієнтованого на подолання рівня вартості.
 • Придбання опціону, орієнтованого на збільшення вартості від діючого рівня.
 • Продаж опціону, орієнтованого на подолання рівня вартості.

Принципи розрахунків за вказаними вище методам також викладаються з властивою Вікіпедією заумом. Однак все-таки, заради справедливості варто зазначити, що нічого складного в цьому немає. При великому бажанні ви зможете з легкістю розібратися і ознайомитися з усіма основними тонкощами роботи з бінарними опціонами.

Крім цього, також необхідно підкреслити той факт, що в описі принципів придбання на збільшення рівня вартості, в статті, розміщеній на Вікіпедії, використовується досить вдале порівняння придбання цінних паперів на фондових біржах та на бінарному ринку.

З максимально точністю показано, наскільки вигідніше купувати цінні папери саме через бінарні опціони. Але при цьому, в матеріалі вказані застарілі відомості. 2016 рік іде до свого логічного завершення і брокери бінарних опціонів не пропонує прибутковість в розмірі 900%, навіть якщо мова йде про тижневих контрактах «Один дотик», навпаки здійснюється зменшення. Відповідно, зараз середній показник - 360%.

Додаткова інформація про цифрових контрактах Вікіпедії

Здебільшого, мова йде саме про умови появи даного похідного фінансового інструменту. Також приділяється увага тому, що брокерські фірми, що надають свої послуги в Рунеті, використовують зовсім інші механізми, ніж компанії, що функціонують на біржах.

У цьому всім дійсно є сенс, тому кожному новачку буде корисно знати про подібні аспекти трейдингу. Однак найбільший інтерес представляє розділ «Особливості бінарних опціонів», власне зараз ми і проаналізуємо його.

Однак найбільший інтерес представляє розділ «Особливості бінарних опціонів», власне зараз ми і проаналізуємо його

Як ви можете помітити, в цій статті мова йде про те, що бінарні опціони дійсно є простим і стабільним фінансовим інструментом, торгівля яким забезпечить стабільний профіт. Крім того, складання системи управління ризиком також не відніме у вас багато часу.

Критика цифрових контрактів

Бінарні опціони відносно молодий фінансової інструмент і якщо спочатку автори намагалися уникати оціночних суджень, то сьогодні оптимальний час для підбиття проміжних результатів. Так на сайті Вікіпедії на початку 2016-го з'явився новий розділ «Критика».

Серйозного негативу в цій статті ви не знайдете, але при цьому тут досить цікаво описано ставлення до позабіржовому трейдингу контрактами даного типу в інших державах. Ось наприклад в Ізраїлі, втім як і в США цей похідний інструмент і зовсім заборонений. У свою чергу Європейські держави намагаються його легалізувати, максимально розмежувавши трейдинг і букмейкінг.

Власне на цьому критика і закінчується. Тому важко говорити про наявність серйозних аргументів, що підкреслюють не ефективність даного інструменту. За великим рахунком, енциклопедія констатує факт, що бінарні опціони в деяких країнах просто не прижилися.

Підбиваючи підсумки слід сказати про те, що авторитетний ресурс Вікіпедії як і раніше дотримується тактики відмови від оцінки. Всі матеріали швидше є ознайомчими, ніж оціночними. Кожен розділ, присвячений контрактами просто поєднує в собі певну кількість фактів.

Цікавий матеріал:

 • Цілі і функції бінарних опціонів Кожен фінансовий інструмент відрізняється певними функціями, цілями. Відповідно це впливає на принципи функціонування самого інструменту. Але є ключова об'єднуюча мета [...]
 • Дошка опціонів Московської біржі і її використання в торгівлі Дошка опціонів, представлена ​​на сайті Московської біржі - це таблиця. Включає в себе інформацію про актуальні в даний час контрактах конкретного активу. На дошці можна відшукати [...]
 • Огляд програми Quik: функціональність, додаткові налаштування Торговий майданчик - це робоче поле, де інвестор проводить більше часу. Брокерські компанії пропонують інвесторам заробляти через власні термінали, або ж завантажувати [...]
 • Огляд True Trendline: особливості використання, підготовка терміналу True Trendline - це технічний інструмент, який створює трендові лінії на графіку. Індикатор вважається затребуваним, оскільки новачки з його допомогою зможуть проводити аналіз графіка [...]
 • Щоденник трейдера: навіщо потрібен і як його вести? Журнал здійснених операцій - це важлива складова успішної торгівлі в сфері бінарних опціонів для кожного інвестора. Але, на жаль, далеко не всі трейдери ведуть щоденник або, же [...]

Вибирай КРАЩОГО брокера:

Що говорить Вікіпедія про торгівлю бінарними опціонами?
Однак чи можна довіряти Вікіпедії?
Що говорить Вікіпедія про торгівлю бінарними опціонами?
Щоденник трейдера: навіщо потрібен і як його вести?