Донецкий техникум промышленной автоматики

«Білайн» запустив тариф до цього безлімітним інтернетом за 300 рублів

Все частіше і частіше російські стільникові оператори пропонують своїм абонентам максимально вигідні тарифи, особливо на тлі масового невдоволення жителів Росії, які позбулися недорого повністю безлімітного мобільного інтернету на своїх смартфонах. Втім, тепер це вже не так критично, оскільки оператор «Білайн» запустив тариф до цього безлімітним інтернет-трафіком всього за 300 рублів на місяць, але підключитися до нього не так-то й просто.

Поки одні жителі Росії обмежують використання мобільного інтернету, щоб не вийти за певні рамки інтернет-трафіку в місяць, інші шукають інші способи обходу цього прикрого обмеження. Стільниковий оператор «Білайн» запустив новий тарифний план, який включає в себе повністю безлімітний мобільний інтернет. Більш того, їм можна користуватися не тільки для серфінгу по мережі Інтернет і перегляду відео в режимі онлайн, але і для завантаження торрентів без обмежень по швидкості.

В цей тариф нього не включені пакети СМС-повідомлень і хвилини для розмов, тому він скоріше підійде для використання в модемі або портативному Wi-Fi роутер. Платити за тарифний план від оператора «Білайн» з безлімітним інтернетом потрібно всього 300 рублів на місяць. Працювати він буде на території Москви, Московської області та інших регіонів Центральної Росії, тобто в Брянській, Володимирській, Іванівській, Калузької, Костромської, Рязанської, Смоленської, Тверської, Тульської і Ярославській областях.

Цей тарифний план з безлімітним інтернет-трафіком можна використовувати в смартфонах, модеми, планшетах, роутерах і будь-яких інших пристрої без будь-яких обмежень. Підключити його в салонах оператора «Білайн» неможливо, оскільки він є ексклюзивним. Іншими словами, активувати його на чужому номері може тільки співробітник самої компанії. Він оформляється не на якесь юридична особа або іншої людини, а на вже існуючий номер абонента, тобто перехід на такий тарифний план жодним чином не позначиться на можливості отримувати послуги в офісах «Білайну». Це повністю безпечно.

Єдиний мінус нового тарифного плану від оператора «Білайн», який він дозволяє підключати тільки своїм співробітникам, полягає в тому, що ніхто робити цю операцію безкоштовно не стане. Середня вартість підключення - 1 800 рублів, але це лише одноразовий платіж, тоді як потім, кожен місяць, абонентська плата складе всього 300 рублів. Це не так-то й багато за справжній безлімітний мобільний інтернет, який працює відразу в декількох регіонах без обмежень по швидкості і трафіку.

Знайти людей, які готові на це, можна на спеціалізованих форумах, але потрібно бути уважнішими - дивитися на відгуки перед переведенням грошових коштів.

Матеріали по темі:

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.