Донецкий техникум промышленной автоматики

Bfxr - оригінальний генератор 8 бітних звуків

Е слі ви коли-небудь стикалися з розробкою комп'ютерних ігор, додатків або якого роду програм, то напевно знайте - справа це дуже нелегка і вимагає витрат. Як розумових так фінансових. Порталів з безкоштовною графікою і музикою, звичайно чимало. Але, як правило, якість спрайтів і безкоштовних треків залишає бажати кращого. Та й чуже все це! А хочеться творити. Хочеться зробити щось своє, оригінальне.

З картинкою зрозуміло. Штурмувати редактори векторної і растрової графіки. А як бути з музикою? FL Studio, за два дні не переможеш! Та й слух музичний мати бажано.

Тут на допомогу і приходять різні генератори звуків. Знайомтеся Bfxr - одна з кращих програм для створення звуків в форматі 8 -біт.

Знайомтеся Bfxr - одна з кращих програм для створення звуків в форматі 8 -біт

Утиліта на рідкість проста в освоєнні, і розібратися в ній не важко навіть і маленької дитини, так як різноманіття всіляких повзунків і пресетів, миттєво видасть неповторний звук, навіть якщо їх просто крутити і безладно тиснути на кнопки. Ну а при малій частці старанності взагалі можна створити свій оригінальний шедевр. Також в Bfxr є непоганий мікшер, для тих, кому крутити всі ці повзунки просто лінь.

Готовий семпл можна зберегти на диск, і при бажанні знову його завантажити. Для більшої простоти вся ця справа експортується в Wav. На сайті програми також є онлайн версія.

Посилання: http://www.bfxr.net

А як бути з музикою?