Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний Опера Міні на Теле2

 1. Опис і особливості використання
 2. Вартість послуги
 3. Як завантажити «Оперу Міні» на Теле2
 4. Як підключити послугу
 5. Як відключити послугу
 6. Налаштування інтернету від Теле2 на телефоні
 7. Переваги та недоліки Безлімітний Опери

Для активного використання інтернет мережі на будь-якому пристрої встановлено спеціальний додаток - браузер. На даний момент розроблено значну кількість різновидів подібних програм, але особливою популярністю користується Opera Mini. Це браузер з оптимізованим інтерфейсом, він забезпечує простоту і високу швидкість роботи. Компанія Теле2 створила особливу послугу для любителів серфінгу з мережевого морю - Безлімітний опера - міні.

Опис і особливості використання

Для активного використання інтернет мережі на будь-якому пристрої встановлено спеціальний додаток - браузер

Опера міні на Теле2 - це вдалий союз успішного оператора зв'язку і популярного інтернет додатки. За допомогою такої взаємодії абоненти можуть знаходитися в мережі, відкривати нові і нові сторінки, не заплативши за це ні копійки. Трафік, витрачений в даній програмі, не підлягає обліку. Але послуга перестає працювати, якщо використовувати інший браузер. Функціонування месенджерів, соціальних мереж та інших сторонніх програм тарифікується згідно зі встановленим на мобільному пристрої тарифного плану.

Опція активна тільки на території країни, крім декількох регіонів: респ. Крим і Севастополь. Тут, як і за кордоном, трафік розраховується в звичайному для роумінгу режимі. Пропозиція сумісно з усіма тарифами для Теле2.

Увага! Дія опції не поширюється на скачування і завантаження документів і медіафайлів. Все це оплачується відповідно до основного тарифом.

Вартість послуги

Таке вигідну пропозицію надається не безкоштовно. Ціна питання може різнитися залежно від регіону підключення. Нижче представлений прайс для абонентів Московської області :

 • перше і подальші підключення не оплачуються;
 • абонентська плата стягується в розмірі 4,5 рубля протягом доби.

Увага! Цінник не сильно змінюється в інших регіонах. Ви можете дізнатися докладну інформацію для свого міста, зателефонувавши по телефону 611 або на офіційній сторінці Tele2.

З огляду на таку ставку в місяць сума складе близько 135 рублів, що досить низько для безлімітного інтернету і швидкості.

Як завантажити «Оперу Міні» на Теле2

За умовами опції Безлімітний опери міні від Теле2 необмежено надано лише трафік, який відправляється через проксі OperaSoftware. А для цього необхідно встановити відповідний браузер. Утиліта сумісна з усіма сучасними пристроями і операційними системами. Завантажити його можна з декількох джерел:

 • на офіційному ресурсі компанії розробника програми;
 • в ліцензійному магазині програмного забезпечення на телефоні. Для системи на базі андроїд це PlayMarket, для Apple - AppStore;
 • на будь-який сторонній сторінці в мережевому просторі. Але перш ніж почати завантаження ознайомтеся з безпекою і надійністю джерела. Інакше ви ризикуєте внести в систему мобільного пристрою шкідливу програму.

Після завершення завантаження програмне забезпечення автоматично встановиться на ваш мобільний телефон. Бажано завантажувати останню версію браузера і регулярно його оновлювати для коректної роботи.

Як підключити послугу

Підключення безлімітного опери міні на Теле2 не викликає особливих труднощів і виконується аналогічно іншим послугам. Виконайте один з перерахованих пунктів:

 • в меню набору номера введіть комбінацію символів * 155 * 11 #, а потім звук. Після цього вам надійде сповіщення про підтвердження здійснених дій;
 • в особистому кабінеті абонента на сторінці компанії - оператора. Авторизуйтесь і перейдіть в розділ послуг, активуйте необхідний пункт;
 • відвідайте будь-яке відділення продажів або офіс укладення договорів в вашому місті і попросіть фахівців допомогти вам включити опцію;
 • зателефонуйте за номером гарячої лінії 611. Оператори відповідатимуть на питання, які виникають і допоможуть дистанційно запустити будь-яку послугу.

Єдиним і головним умовою роботи функції є встановлений на мобільному пристрої браузер Opera Mini. Користувач може в будь-який час уточнити статус і активність даної функції. Буде потрібно набрати команду з символів * 155 * 1 #. З'явиться віконце, в якому представлена ​​докладна інформація.

Як відключити послугу

Відключити оперу міні на Теле2 можна, використовуючи одну з наступних методик:

 • на екрані, де вводиться номер телефону, напишіть комбінацію * 155 * 10 # і зробите дзвінок;
 • вимкнути опцію можна за допомогою персонального кабінету користувача на офіційній сторінці оператора в інтернеті. Для цього перейдіть у вкладку підключень і деактивуйте послугу;
 • зателефонуйте в службу сервісної підтримки, набравши 611, або відвідайте будь-яке відділення компанії провайдера. Консультанти та оператори в короткі терміни допоможуть вам самостійно вирішити проблему або відключать опцію дистанційно.

По завершенні деактивації на ваш номер надійде смс - лист, в якому йдеться про вдалому виконанні дій.

Налаштування інтернету від Теле2 на телефоні

Виникають ситуації, коли потрібно заново налаштувати доступ до мобільного інтернету на портативному пристрої. Таке часто трапляється при перепрошивки або купівлі нового телефону. Існує два способи:

 1. Автоматична настройка. Буде потрібно замовити її, зателефонувавши по телефону 679. Після цього, протягом декількох хвилин вам прийдуть настройки, відповідно до моделі і маркою смартфона. Установка відбудеться автоматично. По завершенні виконайте перезавантаження системи і перевірте підключення.
 2. Ручна. Ви можете самостійно встановити всі необхідні параметри доступу. Для цього треба зайти в налаштування мобільного мережі в вашому телефоні і вкажіть наступні значення:
 • назва - Tele2 Inernet;
 • хата. Сторінка - m.teleru;
 • з'єднання - GPRS;
 • точка доступу мережі (APN) - internet.teleru;
 • персональні дані (ім'я та пароль) вводити необов'язково.

Переваги та недоліки Безлімітний Опери

Серед переваг виділяються:

 1. Необмежений обсяг трафіку і відсутність швидкісних рамок.
 2. Мінімальна вартість роботи з інтернетом.
 3. Безлімітний Opera Mini діє на всій території величезної країни.

Існує лише один важливий недолік. Завантаження і завантаження файлів не входить в умови послуги, оплачується в звичайному режимі.Перевірте за номером звідки дзвонили
дізнатися