Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний мобільний інтернет від оператора «Мегафон» став доступний всім жителям Росії

 1. Опції, доступні для тарифних планів «Включайся!» І «Теплий прийом»:

Трохи більше одного року тому абсолютно всі російські стільникові оператори відмовилися від тарифних планів з безлімітним мобільним інтернетом. Всім тим абонентам, які встигли підключити його свого часу, регулярно підвищують абонентську плату, щоб вони перейшли на тарифи до заздалегідь вибраними пакетами інтернету. Всі російські оператори, в тому числі «Мегафон», вважають запуск повного безліміту помилкою, яка заважає розвитку всієї галузі.

Втім, повністю відмовлятися від безлімітного інтернету було б нерозумно, оскільки попит на такого роду послугу зараз великий так сильно, як ніколи раніше. Саме тому тепер всім жителям Росії доступний необмежений інтернет-трафіку від оператора «Мегафон», але в рамках певних сервісів і додатків. Цей учасник «великої трійки» знайшов спосіб, при якому безліміт по частині інтернету тільки позитивно позначиться на всій індустрії, а не почне гальмувати її розвиток.

Абонентам оператора «Мегафон», що використовують сучасні тарифні плани, є відразу кілька опцій, що дозволяє підключити безлімітний мобільний інтернет для певних сервісів і додатків. За кожну з цих послуг потрібно платити гроші, які списуються подобово. Суми зовсім невеликі, а через велику кількість опцій кожна людина зможе знайти для себе саме ті, які дійсно потрібні.

Опції, доступні для тарифних планів «Включайся!» І «Теплий прийом»:

Послуга «Месенджери +»

 • Безліміт для WhatsApp, Viber, eMotion, Telegram, Facebook Messenger і тамтого;
 • Абонентська плата: 2 рубля на добу.

Послуга «Музика»

 • Безліміт для BOOM, Яндекс.Музика, Zvooq і ВКонтакте Музика;
 • Абонентська плата: 4 рубля на добу.

Послуга «Соціальні мережі»

 • Безліміт для ВКонтакте, Однокласники і Facebook;
 • Абонентська плата: 4 рубля на добу.

Послуга «Соціальні мережі +»

 • Безліміт для Instagram;
 • Абонентська плата: 2 рубля на добу.

Послуга «Відео +»

 • Безліміт для YouTube, Rutube і Vimeo;
 • Абонентська плата: 6 рублів на добу.

Всі ці інтернет-опції надають абсолютно повністю безлімітний мобільний інтернет для тих сервісів і додатків, для яких вони призначаються. Наприклад, якщо оформити послугу «Музику», то всього за 4 рубля на добу можна буде необмежено слухати музичні треки, перебуваючи при цьому в будь-якій частині Росії. Всі ці опції працюють навіть за межами домашнього регіону без будь-яких доплат з боку абонента, підключити її, але за умови, що в тарифному плані немає роумінгу на мобільний інтернет.

Користуватися кожної з послуг можна на смартфонах і планшетах, тоді як модемах і портативних роутерах вона не працює. Кожна опція починає працювати з дня її підключення, тому їх можна підключати / відключати хоч кожен день через особистий кабінет на сайті оператора «Мегафон» або через мобільний додаток для пристроїв на базі iOS і Android.

Раніше стало відомо про те, що стільниковий оператор «Мегафон» абсолютно безкоштовно дарує смартфон Xiaomi Redmi Note 5A. Також всі його абоненти повинні знати, що вже в 2018 році платити за мобільний інтернет і голосові послуги через нового закону в Росії доведеться в два рази більше, ніж зараз.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.