Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний мобільний інтернет - 2018. Київстар, Водафон, Лайфсел -

  1. Київстар
  2. Лайфсел
  3. Водафон

Як тільки починалася епопея з введенням 3g мобільного інтернету і всі оператори як один розповідали нам, що через 2 роки все будуть користуватися мобільним інтернетом Як тільки починалася епопея з введенням 3g мобільного інтернету і всі оператори як один розповідали нам, що через 2 роки все будуть користуватися мобільним інтернетом. Ми опублікували статтю під аналогічною назвою, де показали, що інтернет не безлімітний і поки він далекий від тих можливостей які показують в рекламі.

Зараз починається нова рекламна компанія від всіх мобільних операторів, а саме мобільний інтернет 4g. І тепер необхідно знову оцінити тарифи і чи можна їх назвати безлімітними і чи можуть вони замінити стаціонарний інтернет за типом триолан або київстар.

Київстар

На першому місці серед операторів знаходиться компанія Київстар з тарифним планом Максимальний безлим. І на перше місце цей тариф був поставлений лише тому, що в ньому досить все прозоро.

За 135 (155) грн в місяць ви отримуєте безлімітний інтернет + 300 хвилин на інші оператори + безлим всередині мережі + доп. сім карту яку легко можна вставити в модем за типом Huawei E8372h і роздавати цей інтернет на свій планшет, ноутбук, комп'ютер. Тобто цей тариф при таких умовах дійсно може замінити стаціонарний інтернет.

Звичайно ж, є і мінуси, а саме швидкість і то, що тариф може припинити існування без вже в березні 2018 року. Але як то кажуть - «Поживемо, побачимо».

Лайфсел

На другому місці по доступному інтернету знаходиться Лайфсел з тарифом лайфхак . Не дивлячись на те, що тариф має меншу абонентську плату ми все ж поставили його на друге місце, тому як для отримання повноцінного безліміт, нам необхідно щомісяця незалежно від необхідності викачувати з мережі всі надані гігабайти. А це не завжди можливо, знову ж такі через швидкість, стабільності інтернету та інших проблем.

Водафон

На останньому місці знаходиться компанія Водафон з тарифом супернет Unlim. Цей тариф хоч і називається безлімітним, але через те, що даними доступом до мережі можна користуватися тільки з телефону і роздавати його на інші пристрої неможливо. Крім цього в умовах тарифного плану або як це називає компанія Водафон - політика чесного використання сказано, що при використанні телефону як точки доступу або використання сім карти в модемі ваш номер може бути заблокований або відключений безкоштовний трафік. Відповідно цей тариф не здатний замінити домашній інтернет.