Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний інтернет від Мегафона! або "під шумок 3G, підключимо побільше"


Отже, пані та панове, я продовжую цикл статей про кращі наёбкі пропозиції від наших друзів-операторів стільникового зв'язку.
Сьогоднішня передача присвячена синьо-зеленому другу- компанії Мегафон!

Розчарувавшись в компанії МТС я вирішив перекинутися скористатися послугами мегафона, так як купа рекламних щитів абсолютно відверто вкладала мені те, що у Мегафона найкращий інтернет і, мало того, що 3G і все обладнання новеньке в маслі і з заводу (по телевізору показували інтерв'ю) , але і найдешевший!
Якщо ви скажете що я сам лох, і як істинно російська людина повинна розуміти що у нас в країні зі словом ХАЛЯВА нічого хорошого в наслідку статися не може, то хочу відповісти вам, що 1500 рублів на місяць, в порівнянні з іншими провайдерами це аж ніяк не безкоштовно! У всіх моїх знайомих інтернет починається, а у більшості і закінчується на позначці 300-400 рублів на місяць за повний безліміт на якихось фантастичних швидкостях!

Але, чи не будемо відволікатися від теми, візьмемо попкорн, і почнемо сомтреть ТОП-3 кращих наёбок пропозицій стільникових операторів Сургута!

Для експерименту використовувалися такі речі:
1. MacBook як компа.

2. Найкращий протестований модем на землі від Мегафона: (адже найкраще тільки у них, все з заводу в маслі)
Всіх представників блакитно-зеленої команди, які відкрили рот щоб заплювати слюнями ідею тестувати улюблений Мегафон незрозумілою науці обладнанні, яке недоступно людям а також співробітникам і власникам мегафона і тому не підходить для тесту, і взагалі макбук відстій і провокація, прошу подивитися на наступне фото :


3. Також використаний тариф "Безлімітний інтернет" і "Легкий інтернет"
Отже, як я і говорив, за необхідністю завжди під інший мати нормальний інтернет для роботи, я змушений експериментувати з бездротовим, новим, модним, швидким інтернетом від стільникових компаній. Смію зауважити, безлімітний інтернет мені потрібен не для скачування тонн порнухи інформації з торрнетов, і тим самим вганяти бідних операторів в борги, а просто комфортно працювати без думки- "А що якщо у мене о першій годині ночі, коли я сиджу в трусах на дивані, машина на стоянці, і на вулиці заметіль, ніч, і гопники, раптом закінчиться інтернет ...!? "
Сьогодні я купив МегаФоновскій сімку, активував на ній легкий інтернет і став працювати! Скажу вам швидкість дуууже радувала, все літає, зі свистом, МТЗУ таке і не снилося! Я задоволений, що нарешті знайшов панацею і заспокоюся, поліз на сайт в пошуку безлімітних тарифів.
Знайшов на сайті мегафона едніственний тариф "Безлімітний інтернет" На сторінці великими різнокольоровими літерами красувалися слогани

- "Безлімітний мобільний Інтернет цілодобово!"
Користуватися послугами глобальної мережі - читати і відправляти пошту, переглядати новини, спілкуватися з друзями, завантажувати відео, фото та багато іншого без обмежень тепер можна кожен день в будь-який час доби за допомогою опції "Безлімітний Інтернет"
Користуйтеся легким безлімітним Інтернетом від Мегафон!

Присмачене кругом мельтяшівшімі банерами про новітню технологію 3G і як тепер все добре!

Від усього цього, у мене на очах навернулися сльози, і я щасливий і задоволений, негайно відправив SMS запит підключення даної послуги. З таким же щастям мегафон тут же прислав мені у відповідь SMS про те, що він щасливо і благополучно списав з мого рахунку 1500 рублів і тепер я можу поринути в простори інтернету, спілкуватися з друзями, дзвонити по скайпу, дивитися порнуху фото і взагалі крутіше мене тільки яйця!
Я представив як я їду по проспекту з відкритими вікнами мого сріблястого джипа, а кругом телиці, хокейна фанати грусная ходять по вулицях, а я їм, - "Гей хлопці, а що ви такі груссние, а давайте-ка посомтрім по Спортбокс прямі трансляції хокею зі Спортбокс! Тягніть пиво, будемо веселитися !! у мене все є в машині! ".....
....
І тут, як в іншому і завжди, головний закон людства - "Всі хочуть наебать друг-друга" -показує мені величезний хуй!
Мій легкий і швидкий інтернет, для скачування відео, подумав .. і став в 75 разів повільніше!
На моє запитання що за хрень, погляд на небо в пошуках грозових хмар заважають сигналу, або можливо відключення електрики в місті, і в слідстві чого я підключився до вишки самотньо стоїть де-небудь на автономної бурової за, не менше ніж, 75 кілометрах скасувати , я нічого не побачив такого-такого. Скрізь у вікнах горіло світло, а блакитний вогник на як і раніше світився на модемі, кажучи мені, що я підключений до мегабестрой мережі XXII століття - 3G! на швидкості 3,6 Мбіт / сек.

Після посиленого мозкового штурму, я вирішив скористатися стандартними інструментами для виміру швидкості. І протест швидкість до московських хостингів (для не втаємничених у технічні моменти, скажу просто- "Як швидко відкривається яндекс")
І що ж я бачу!
:

Швидкість мого інтернету 50 кбіт / в секунду! Це навіть не GPRS з його 115! Це, як модем від телефонної розетки який стояв у мене вдома в минулому 20 столітті в 1996 році! Коли MP3 трек закачувався всю ніч, доставляючи незабутнє відчуття вселенського щастя зранку!
Вирішивши, що в мегафон все ж не мали на увазі те "ретро" -счастье, я чуствуя, що мене гажеться наебали якесь занепокоєння, поліз вчитуватися в параметри і налаштування інтернету на сайт мегафона, щиро преполагая, що я, все ж, чет якось не включив або недовиключіл, адже не жарт справа, - XXII століття, 3G!
Після півгодини копаній, як завжди, той же самий закон людства, вказав мені на маленьку, скромненько Аббрівіатурку "GPRS", загублену в тексті хвалебних Од і вселенського щастя, після чого я зрозумів, що Свідки Єгови з книжками в поїзді, нервово курять в порівнянні з технікою наебкі реклами послуг блакитно-зелених братів і їх книжки за 100 рублів теж фігня в порівнянні півтора косарями які я благополучно інвестував в щастя мегафона.


Горе моє тривало недовго, за пару годин, я обміркував принципи життя, що всі люди брати і немає нічого гіршого війни і голоду.
З цими думками знову сів за комп'ютер.

Робота не виходила, так як архів з офісу ваг в 25 мегабайт гойдався у мене майже 25 хвилин, благополучно недокачавщісь обірвав стрибка, і так 3 рази. Сторінки в вконтакте відкривалися зі скрипом, 5 хвилинні музичний трек перед відтворенням вантажився трохи більше 10 хвилин. Нові модні сайти, яких зараз в інеті 9 з 10, взагалі відмовлялися зі мною спілкуватися ....
Канечно, зелено-блакитні скажуть хором, щоб я звалив зі своїх катакомб у відкрите поле, витягнув руки до неба до вишки, і тільки тоді буде обіцяна швидкість в 3,5 Мбита 115 Кбіт!
ЩО Я І ЗРОБИВ!
Одягнувши штани, вязв ключі, сходивши на стоянку в заметіль, завірюху і мороз, відбиваючись від гопників, поїхав до вишці в центрі міста з прямою видимістю!
Протести на місці ще раз швидкість і переконавшись, що нічого не змінилося, я скриплячи серцем, УВАГА людей зі слабкими нервами прошу піти! через 4 години користування безлімітним інтернетом надіслав запит на відключення цієї послуги ...
Метою даного вселенського кібер зла вчинку, з'ясувати чому у мене немає навіть 115 Кбіт, може і в правду я щось не те роблю.
Ну і що я побачив ?!
а я нічого не побачив, тому що мені було відмовлено видалити послугу! Попросили зачекати місяць! Дякую мої турботливі !!
Ну нічого, я встромив запасну сімку, зі звичайним інтернетом, який показав мені стабільні

1,6 Мбита / сек!
Для тих хто не зрозумів, поясню.
Рідна швидкість підключення, з якої модем спілкується з вишкою дорівнює якраз тієї швидкості що на графіку 1,6 Мбита, це звичайно менше максимально можливої, через всяких там умовностей типу вітру, снігу і магнітних бур на Плутоні, але це РЕАЛЬНА швидкість яка надається в даному районі і на даний момент.
При перемиканні на безлімітний тариф, все залишається як і раніше, і фізично можлива швидкість, не змінюється, вона залишається на колишньому, в даному випадку 1,6 Мбита, рівні, а ось клієнтові дістається навмисно урізана швидкість, до того значення на яке розвели підключили по договору абонента! І в моєму випадку швидкість в 50 Кбіт / сек є максимально допустимою, спеціально урізаною до цього значення швидкістю!
Те-є наші блакитно-зелені друзі настільки ссут турбуються що ми, абонентігі, збанкрутувати на надвисокої сокрості в 115Кбіт компанію Мегафон, що безлімітний тариф урізали до модної швидкості минулого століття!
Ви, шановний, оператор взагалі пробували працювати в своєму модному і швидкому безлімітному інтернеті ??
Але це риторичне питання ...
Отже, суть мого поста така: Шановні люди, люди, які шукають нормальний безлімітний інтернет! Спеціально для Вас я позбувся дорогоцінних грошей, яких мені вистачило б на паливо, щоб доїхати від Москви до Парижа відвідуючи і милуючись красивими місцями, полями, тополями і взагалі провести добре час, замість того, щоб сидіти і дрочити молитися на недокачаних картинки тогоже самого Парижа на екрані комп'ютера через тариф "Безлімітний інтернет від Мегафона"!
Спеціально, щоб Вас попередити, що у синьо-зелених друзів

Немає безлімітного ШВИДКІСНОГО 3G інтернету! бо на існуючому працювати НЕМОЖЛИВО!
Максимум що Ви зможете вичавити, це зі скрипом недо / закачувати файліки тримаючи ноутбук на витягнутих руках ближче в вишці оператора. Тому перш ніж підключати або щось активувати, дізнайтеся про всі хитрощі аспектах, таких як:
1. Умови оплати майбутнього періоду по завершенню місяця
2. Швидкість з'єднання
3. Є-ли кількість трафіку, після якого обрізається швидкість
Це мій вам, суб'єктивний рада, заснований на досвіді користування даним тарифом, сльозах, і півлітра вотки (за яким я зараз поїду)
Удачі на просторах інтернету!Ну і що я побачив ?
Ви, шановний, оператор взагалі пробували працювати в своєму модному і швидкому безлімітному інтернеті ?